Skocz do zawartości

Model 3D: | d o o d l e s |


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

WitaM!!

dawno nic nie pokazywalem ;)

narazie tyle ale i tak nie jestem zadowolony choc i tak jeeeeeest duzo lepiej niz bylo przed dzisiejszym modelwoaniem :D

jeszcze duuuuuzo przesuwania vertexow

powiem ze naprawde sztuka jest odwzorowywanie glow

podziwiam takich modelarzy a kilku naprawde powala skillem (naogladalem sie ostatnio duzo modeli)

ps. mnostwo rzeczy mi w tej glowie nie podoba sie i powolutku w miare umiejetnosci (a zauwazylem ze sa marne) staram sie poprawic :)

ok koniec gadania licze ze zabijecie mnie licznymi komentarzami :D

a063f90b9c0c337d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tobie nielot slodzic nie bede:)

oczy sa jakies chyba za szerokie. nie bardzo podoba mi sie ta zmarszczka idaca od nosa. i nos troche brzydko laczy sie z czolem.

 

ale tak czy siak mi sie podoba

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

patry-->serio mowie :) oto i siateczka uch, ale robione na szybko aby tylko krztalt byl :D

Juni...ekhm.. hcpiter :D:D hehe dzieki ;) choc do klasy to daleko :)

Vorek--> :P:P jak to mowia w usa never :D pomyslalem sobie ze jak osiagne zadowalajacy skill to ukoncze jakis model :D wiec nie predko jakis skoncze ;)

Matti-->oczy racja (chyba) :D naz zmarcha jeszcze walcze ale mniej wiecej tak bedzie gdyz tak powinno byc(?) musze wiecej zdjec poogladac :) czemu nos brzydko laczy sie z czolem ? a jak ma sie laczyc ? :D

ok oto siateczka ucha ;) jak widzicie siatka jeszcze in progress gdyzsa volne vertexy :D

68e76ecc1043c8d5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie widać ze to Samuel L. Jackson. Dolna warga inny kształt ma jest, podbródek za ostro uwydatniłeś. Nos nie jest siodełkowaty, raczej prosty i ostro załamuje sie ku czołu. Za bardzo mięsiste zrobiłeś mu poliki, znaczy to co schodzi z nosa na poliki, on raczej ma tam tak ładnie uładzone to, a nie tak wyeksponowane jak na screenie. Jeszcze bym się nad wielkością oczu zastanowił, bo nie wiem czy są za duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuba-->wiec tak, prawie robi wielka roznice :D ok teraz do rzeczy, wszystko co napisales to racja i nie gdyz na jednym ma taka warge na innym taka a na jeszcze innym taka, tak samo wszystko inne choc z polikami trafiles w 10 :D oczy racja za duze sa :D aha i znosem masz racje ostatnio walczylem znim troche i sie zdenerwoalem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielot ogólnie nie jest źle ale tez nie jest dobrze :), robisz te modele seriami, a jakbys zrobil jeden a porządnie to myśle ze wyszlo by ci to na dobre :). Jak stanołes w miejscu tak nie mozesz przejsc na "next level" od dluzszego czasu :|

 

PS: robi sie nam tutaj prawie cgtalk pod wzgledem komentarzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielot ogólnie nie jest źle ale tez nie jest dobrze :), robisz te modele seriami, a jakbys zrobil jeden a porządnie to myśle ze wyszlo by ci to na dobre :). Jak stanołes w miejscu tak nie mozesz przejsc na "next level" od dluzszego czasu :|

 

PS: robi sie nam tutaj prawie cgtalk pod wzgledem komentarzy ;)

 

hehe max spoko :) ale wiesz konkreciki bo takie cos malo mi mowi :)

napisz co poprawiac itp itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie masz ten sam problem co ja (tyle ze ty jestes bardziej zawansowany) . Potrafisz zrobic humanoidalna glowe, ktora ogolnie wyglada na ludzka, Nie mniej jednak brakuje jej tego "czegos" co nadaje jej ten prawdziwy ludzki wyraz:). Ciezko powiedziec co to jest, czy sa to proporcje, uklad poszczegolnych czesci, czy cos jeszcze innego:) Ale na pocieszenie powiem tobie ze na forum na palcach jednej reki mozna by policzyc ludzi ktorzy to potrafia:). Napewno jestes na dobrej drodze. Nie pozostaje tobie(i mi) nic innego jak tylko rezac irezac te modele, az bedzie dobrze:)

 

No to taki krotki wywodzik ode mnie;)

 

pozdrawiam i keep working:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

dzieki Matti za posta :)

tak na marginesie wymyslilem swietny sposob na robienie modeli ze zdjec :)

ale narazie nie powiem jaki pierw sprawdze czy dziala :D

ale najlepiej by bylo zaczac od nowa tzw od jakiejs malej czesci glowy gdyz ciezko poprawiac cala glowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na mysli dokladnie to czym mówi Matti :). Jakiś konkretnych błedów raczej nie ma sensu wytykac, ze ucho nie takie, ze kosc tu i ówdzie zbyt wystaje to wszystko zapewne dobrze wiesz. Jestes uzbrojony w mase referencji tylko trzeba to skleic w jedną spójną całosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

dzieki za posty :)

klicek--> ano michas :D

John--> hehe jak bedzie mi sie podobal to skoncze ale jak nie to tragedii nie bedzie :D

chveti--> eee tam :D

Adek & Kuba--> siateczka jest baaardzo gesta :D pokazuje bez ms'a gdyz lepiej wyglada bez, zwlaszcza plecy :D zaznaczam ze siatka bedzie napewno modyfikowana zwlaszcza plecy gdyz pierwszy raz robie plecy i ciezko idzie :)

mrkrzychu--> dzieki :D

6f3d8a634bcbf321.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piter--> hahaha wiem ze maly :D ale taki jest w oryginale ;)

tadek--> lol :D dzieki :)

Radzisz--> jak ? bo mastahem nie jestem :D:D racja to wglebienie tez mi nie pasi :) ale takie rzeczy bede poprawial na koncu :) dzieki :)

dzieki za komentarze :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

mrkrzysiek-->nie musisz mnie gonic przeciez mamy taki sam poziom :)

ok update :)

pewno powiecie ze malo zrobilem :D ale prawde mowiac dlugo to robilem duzo poprawialem trohe dorobilem noga praktycznie cala poprawiona poprawilem miesnie zrobilem pierwsze kolano :D

i daje siateczke...tak wiem gesta siatka :D

e44e33950743a8ca.jpg

dd79fa9436bdaf0e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur.., za kazdym razem jak wchodze na ten watek zapodajesz prace o 5 levelow konkreyniejsze od poprzednich, gratuluje talentu i zycze sukcesow na przyszlosc;)

 

edit: poprawilbym chyba brew troche(przy nosie jest ok, ale tam dalej cos mi nie gra)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności