Skocz do zawartości

Model 3D: | d o o d l e s |


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!!

dzieki panowie nie wiecie jak takie komentarze mobilizuja do nauki :)

John hehe dawaj bo organika 100 razy ciekawsza od samochodow (znam z autopsji sam przeciez kiedys tylko fury robilem ) :D

kuba hehe tez tak mam jak sie naogladam ladnych modeli to az sie chce modelowac :)

jak mowilem siatka sie diametralnie zmienia i najprawdopodobniej zmieni sie jezcze pare razy :)

:)

404f761aeb24c300.jpg

fdf003af69ca34bb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

świetne rzeczy tu pokazujesz, coś mi się wydaje ze KLICEK bedzie niedlugo miał poważną konkurencej w temacie modelowanie, co ja gadam, juz ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne rzeczy tu pokazujesz, coś mi się wydaje ze KLICEK bedzie niedlugo miał poważną konkurencej w temacie modelowanie, co ja gadam, juz ma :)

 

wow nawet nie wiesz jaki czerwony jestem :D najmilszy komentarz jaki przeczytalem ;) choc do Klicka to mi jeszcze bardzo duzo brakuje, przy nim to jestem malym czlowieczkiem :)

jeszcze raz dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielocie :) ostatnia buśka baaardzo fajna. naprawde podobają mi się zarówno usta jak i cała mimika twarzy. ale masz problem z brwiamy. nie łączą się a u grubych osób z reguły powstaje taka pionowa zmarszczka pomiedzy łukami brwiowymi. kości policzkowe też jakoś tak dziwnie się układają (ni to opuchlizna ni to napchane watą). ale oprócz tych błędzików to jest klasa. nielocie uważam, że możesz odważnie startować w powaznych firmach na powaznego modelera :) tylko skończ jakąś główkę :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

nielocie :) ostatnia buśka baaardzo fajna. naprawde podobają mi się zarówno usta jak i cała mimika twarzy. ale masz problem z brwiamy. nie łączą się a u grubych osób z reguły powstaje taka pionowa zmarszczka pomiedzy łukami brwiowymi. kości policzkowe też jakoś tak dziwnie się układają (ni to opuchlizna ni to napchane watą). ale oprócz tych błędzików to jest klasa. nielocie uważam, że możesz odważnie startować w powaznych firmach na powaznego modelera :) tylko skończ jakąś główkę :)

 

Pozdrawiam

dzieki tweety za komenta :) z brwiami i ogolniez cala twarza bede walczyl jak zakoncze glowe :) napewno z brwiami sie bede jeszcze bawil i krecha pionowa bedzie :D

 

281657756381a6f3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John hehe postaram sie :D a jesli chodzi kto to bedzie to narazie nie zgadles ale jak dodam jedna rzecz/czesc (ktora musze pierw zrobic ale nie wiem jak sie za nia zabrac) to napewno sie domyslicie kto to bedzie :D

 

zastanawiam się jednak czy na brzuchu i na klacie nie ma trochę za gęstej siatki

czemu tak sadzisz ? siatka nigdy nie jest za gesta :) najprawdopodobniej bedzie jeszcze gesciejsza ale dopiero jak dojada rece bo jak pierw dodam to bede sie dluzej bawil aby zrobic rece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot: jak tego nie skończysz to autentycznie dostaniesz bana ;) nieźle to wychodzi. posadź go na jakimś małym stołeczku albo drewnianym krzesle i zrób z niego lorda lub króla czy papieża :]

można z niego zrobić też buddę. rysy twarzy są lekko mongoidalne tak charakterystyczne dla ludzi z dalekiego wschodu :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

krzysztof kononowicz ? :D

 

joke ;]

hehehe jasne ;)

hehe dobrze jest aż tłuszcz z niego wychodzi :) sutki ma fajne :D

dzieki bardzo :)

Bardzo mi się podoba :) ciekawe kiedy ja tak się naumiem .. :(

dzieki :) trening trening ;)

jak na razie idzie super, oby tak dalej !

dzieki, bede sie staral :)

o rozstepach nie zapomnij:D

hahaha :D sie nie zapomnie ;)

Niezle. Nielot nie wiem co sie stalo ale widze z posta na post ze ci skill rosnie.

Gratulacje, modelik bardzo fajnie sie prezentuje.

dzieki !! :) sam sie dziwie ze tak "ladnie" wychodzi ale to jeszcze nie tewn poziom jaki chce osiagnac :D:D

nielot: jak tego nie skończysz to autentycznie dostaniesz bana ;) nieźle to wychodzi. posadź go na jakimś małym stołeczku albo drewnianym krzesle i zrób z niego lorda lub króla czy papieża :]

można z niego zrobić też buddę. rysy twarzy są lekko mongoidalne tak charakterystyczne dla ludzi z dalekiego wschodu :)

 

Pozdrawiam

dzieki :) hehe to szykuj juz tego bana ;) i kurde racja taki budda wychodzi :D ale to nie jest to bedzie inaczej ;) choc rysy z dalkiego wschodu mialy byc :)

 

ok jeszcze raz dzieki za posty baaardzo mobilizujace dzieki za rady itp itd :)

 

aha i troche go poszerzylem bo wydawal mi sie za "waski" dobrz eczy zle ?

 

1d559cce6acbb910.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że ciało jest zbyt "długie", może dla tego wydaje ci się wąski. Klata chyba powinna się kończyć wyżej a mięsień piwny to już na pewno. No chyba że ma być naprawdę potężny to musisz go jeszcze poszerzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

dzieki za komentarz :)

Wydaje mi się że ciało jest zbyt "długie", może dla tego wydaje ci się wąski. Klata chyba powinna się kończyć wyżej a mięsień piwny to już na pewno. No chyba że ma być naprawdę potężny to musisz go jeszcze poszerzyć.

dzieki za komentarz lukne :) i poprawie

 

taki test :)

301be9d52e9610e1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitaM!!

no fajny detal tylko o siatce zapomniałeś ;P

prosze bardzo

Wydaje mi się że faniej by wyglądało gdyby była jedna wielka szrama i ewentualnie kilka mniejszych, ale to twój koncept i zrobisz jak zechcesz. Pokaż siate :)

tez o tym myslalem, zrobie chyba jedna duza szrame przechodzaca prze oko ;) ale to dopiero na koniec jak cialo skoncze.....

ehhh co tu pisac jeden z najlepszych modelerów na forum nie tylko od organiki ! super pięknie i wogole :) męcz grubasa bo genialny jest !

Pozdrawiam

wow wielkie dzieki ale bez przesady ;) do wielkich modelerow tego forum to mi duuuuuuuuuuzo brakuje :)

 

ok skromy update brzuch zrobiony praktycznie od nowa bo tamten byl okropny najprawdopodoniej sie zmieni jeszcze wiec no problem :D

 

jeszcze raz dzieki za c&c

cb38465d19319037.jpg

120bd3b37adaf3fd.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spasibrzuch jest naprawde fajny, przypomina mi troche kolesia bodjaze niejakiego lorda rodu harkonenow z diuny :). niepodoba mi sie ten dodatkowy detal na glowie ktory dorobiles, ale jak skonczysz glowke, model to bedzie wiadomo co ten detalik mial podkreslic ostatecznie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od cycków w górę fajnie, plecy też :) tylko nad formą brzucha popracuj. Rozumiem że fałdami z tyłu jeszcze sie nie zajmowałeś. Pewnie oglądasz teraz dużo sumo w eurosporcie :)

Na takich siatkach widać że trójkąty nie sa takie złe jak się wydaje. Ja bym pewnie zagęścił siatkę a tu proszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

dzieki panowie za komentsy :)

nielot jak zwykle skromny ale tutaj chłopaki mają racje, wymiatasz :)

fajowa morda ;]

pozdrawiam !

dzieki Junorze !! :) ale to nie skromnosc tylko prawda :)

spasibrzuch jest naprawde fajny, przypomina mi troche kolesia bodjaze niejakiego lorda rodu harkonenow z diuny :). niepodoba mi sie ten dodatkowy detal na glowie ktory dorobiles, ale jak skonczysz glowke, model to bedzie wiadomo co ten detalik mial podkreslic ostatecznie :).

nie to nie bedzie Lord ;)

a detal to taki tescik :) wsumie przeslania on nie bedzie mial zadnego hehe ;)

twarz super, z resztą cały model wygląda bardzo ładnie.

dzieki bardzo :)

Od cycków w górę fajnie, plecy też :) tylko nad formą brzucha popracuj. Rozumiem że fałdami z tyłu jeszcze sie nie zajmowałeś. Pewnie oglądasz teraz dużo sumo w eurosporcie :)

Na takich siatkach widać że trójkąty nie sa takie złe jak się wydaje. Ja bym pewnie zagęścił siatkę a tu proszę...

dzieki,tak nad brzuchem pracuje caly czas.... :)tak faldki zrobione na szybko nic nie poprawiane wiec napewno beda robione, powiem szczerze ze nie pomyslaem zeby sumo ogladac w eurosporcie :D wsumie trojkaty nie sa zle ale to tylko do stilka bo gdyby to animowac to animator by mnie zabil za taka siatke :D dzieki Gomez za rady napewno skorzystam :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnia postać naprawdę klasa :) nad brzuchem popracuj ale to już wiesz i masz skończyć bo będzie konkretny model do portfolio

podziwiam cię że nawet taki detal jak w poście 380 modelujesz w poly :), ty to musisz kochać poly :D

pozdrawiam i czekam na update'y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziwiam cię że nawet taki detal jak w poście 380 modelujesz w poly :), ty to musisz kochać poly :D

 

hahah racja uwielbiam poly :D

a tak na serio wedlug mnie aby robic w mudboxie czy zbrushu pierw musze tak samo umiec w poly aby nikt mi nie mowil ze ide na latwizne i robie w szystko w sculptach bo w poly nie umiem ;) a tak na powaznie to serio uwielbiam dlubac w polygonach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a ja myślałem na początku że to babę jakąś modelujesz, hmm chyba z powodu łuków brwiowych, ładnie idzie, btw imo ze sculptem to jest tak, jak nie wiesz jak coś wymodelować, to i sculpter nie pomoże, jak już wymodelujesz coś w zbrushu czy innym sofcie do sculpta, to uważam że w poly też dasz rade, to jest już kwestia czasu.

Pozdrawiam Brumugun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

hm a ja nie lubie xD nie wiem czemu ale nudzi mnie to juz strasznie :]

 

model coraz ciekawszy :)

 

buuuuuuu :D:D

Też tak ostatnio pomyślałem, chociaż nie powiedziałbym że trzeba tak samo bo nerwica gwarantowana :]

hehe czy ja wiem czy nerwica mnie jakos nie bierze :D

Hmm, a ja myślałem na początku że to babę jakąś modelujesz, hmm chyba z powodu łuków brwiowych, ładnie idzie, btw imo ze sculptem to jest tak, jak nie wiesz jak coś wymodelować, to i sculpter nie pomoże, jak już wymodelujesz coś w zbrushu czy innym sofcie do sculpta, to uważam że w poly też dasz rade, to jest już kwestia czasu.

Pozdrawiam Brumugun.

no nie wiem ale nie zgodze sie ze jak zrobisz cos w sculpcie to zrobisz tez w poly, moglbym z toba na ten temat dluuuugo polemizowac ;)

 

dzieki za C&C

taki update ktory przech wila wymodzilem ;)

zaznaczam ze to narazie poczatek :D

ps. jade bez referek, tylko na zdjecia patrze :)

da1ddd656795d897.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam!!

jakoś za dużo mięśni na rekach a za mało tłuszczu

racja ale to sie zmieni (chyba) :D:D

Mi tez się wydaje, ze te ręce to raczej takie bułowate powinny być.

racja poprawi sie ;)

przede wszystkim mi sie rece za długie wydawają i za duże ogólnie

tak tez mi sie wydaja za dlugie ale patrzac gdzie sie beda konczyc jest dobrze to pewnie wina braku nog

za duze hmmm lunkne :)

tzn ze sobie ogladasz golych grubasow?:D nie zazdroszcze:P

hmm nie wiem jak moga te rece wygladac, ciezka sprawa, musisz znalezc takiego gostka na zywo i obadac go:)

hahahaha naszczescie patrze na model :D wiec az tak strasznie

musze chyba wkoncu obejrec sumo :D

 

jeszcze raz dzieki za rady napewno bede z nich korzystal :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności