Skocz do zawartości

Postać 3D: Endrju Lepuś


ledyr

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam wam oto moi drodzy początek tej ot znakomitości, jaką jest Endriu :)

myśle dojść tak do 4-5 k tris oczywiście garniak jakiś z czerwono-białym krawatem :D itp narazie zrobiłem głowę (speed :D jakaś niecała godzinka):

 

screen30320060808021626gz7.jpg

screen30420060808021727nq7.jpg

screen30620060808021814vw4.jpg

pzdr :D

 

PS. model bedzie do animacji :)

niech moc bedzie z wami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ledyr.... ja rozumiem ze meiszkasz w Gdansku i masz przygotowany kajak.... ale jak co to zabecze na forum human right watch jakbys przypadkiem "wyszedl z domu i nei wrocil" :)

bo model jest podobny do docelowego... ale w czyste intencje wobec waaadzy to nei wierze :P

 

tylna czesc nosa podciagnales za wysoko... nizej i bedzie podobniejszy...... chyab masz referke z jakas mina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujesz tylko model czy może jakąś animację stworzyć z nim w roli głównej ;) ?
nie tylko z nim, poleci cała trójca ;) LeUd Fo EhT sEtAf

 

mi wygląda jak Lepper junior II, to pewnie tymczasowe wrażenie spowodowane "gładką skórą", ale ;]

tak, to przez to, pewnie z teksturą bedzei starzej wygladał teraz jest jeszcze z czasów "brona w rece i na tory kolejowe" :D

 

ledyr.... ja rozumiem ze meiszkasz w Gdansku i masz przygotowany kajak.... ale jak co to zabecze na forum human right watch jakbys przypadkiem "wyszedl z domu i nei wrocil" :)

bo model jest podobny do docelowego... ale w czyste intencje wobec waaadzy to nei wierze :P

hehehe to dopiero nic ja sie boje ze jak zaczne Giertycha robic to sie na red watchu znajde "D

 

specjalnie dla ciebie Ognisty ;)

siataoe4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze troche waszych postów i sie rozkleje :D

pobawilem sie troche z marynarką ale to jeszcze nie jest finalowa wersja bo beda na niej wciecia których nie moge zrobić przy symmetry

andrewhr4.jpg

pozdro!! peace!!! sex drugs and 3d max!!!! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ftorek XD

 

wydaje się że garniak jest na niego za mały - nogawki powinny sięgać do stopy z przodu i do pół pięty z tyłu. Tak samo rękawy - powinny sięgać do połowy długości między kciukiem a nadgarstkiem (pisze na czuja, nie jestem krawcem :))

 

rękawy trochę za szerokie - wygląda nieco jak w habbicie. Aha i nie lepiej byłoby go modelować w klasycznej pozie? łatwiej byłoby ocenić proporcje itp. A błedy i tak wyjdą jak wstawisz rig.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wiec powieccie co myslicie o proporcjach, poprawawiam garnitur, mapuje i... dlugo wyczekiwana walka z teksturami :D spróbuje w końcu bez zdjęc :)

a i jeszcze cos, troche dziwne pytanie, ma mzoe ktos dobre zdjcie leppera z profilu? :D bo z tej strony w ogółe nie jest podobny i jeszcze cos mi sie nie podoba z jego proporcjami tylko nie wiem co:/

no facet widze że modeliki robisz coraz lepsze

martwiłbym sie gdyby tak nie było, thx chociaz i tak powinno mi lepiej isc, tyle godzin ile siedzi przed kompem...

4442 tris

andrzejnielepperiq1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydluz mu spodnie - to napewno - nawet niech mu sie opra prawie ze o ziemie - i wtedy dodaj pare zmarszczek u dolu materialu - tak to wyglada w rzeczywistosci - jak stoisz w garniturze to nogawki sa prawie do ziemi - a jak usiadziesz to faktycznie podjezdzaja wyzej - nawet do kostki...

 

po dwa - w garniturach ramiona sa chyba bardziej 'spiczaste' bo masz tam napchane usztywnienia... i dlatego ramiona nie opadaja tak bardzo - aczkolwiek tu moge sie troche mylic :)

 

po trzy - moze zmniejsz troche zeloowke w butach - bo teraz wyglada jakby na metalowy koncert sie wybieral w ciezkich butach :) - i w wygladzie z boku tez troche te buty podrasuj - 'zmiekcz' je troche - i jeszcze mam wrazenie ze cala stope moglbys do tylu cofnac - postac nabralaby troche stabilnosci

 

mam wrazenie ze wlasnie z boku bardziej andrzejka przypomina niz z przodu..

 

pzoizoa - dobrze idzie tak czy siak - trzymam kciuki za tekture :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom twarz jak w real'u :) Jeszce tylko texturke z buraczkiem :). A reszta to kiepawo pierwsze to co mi sie rzucilo w oczy to barki i rece. Rece sa zbyt proste, (moze troche przykrotkie) i rowne przy barkach powinny byc szersze. A barki sa za bardzo wysuniete na bok.

 

Tu klika zdjec referencyjnych :)

http://www.stallone.pl/images/news/lepper.jpg - Postawa bojowa

http://michalzajda.republika.pl/lepper.jpg - Trening

http://www.marketingwpolityce.zgora.pl/kampaniewyborcze/kampania2005pl/samoobrona/materialy/plakat-lepper-duzy.jpg - Czlowiek z charakterem :)

http://free.polbox.pl/l/lepper/lepper2000.jpg - blokady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje oko ma za wysoko miednice i za dlugie nogi przez to , prosze oblukaj to jeszcze raz bo patrzysz na model i czujesz "cos jest nie tak"
lepiej już? zciagnołem mu krok lekko do dolu i zmiejszylem wciecia gdzie niegdzie ^^

screen33620060816102217er9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności