Skocz do zawartości

New Archmodels & Archinteriors


MF

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wielka prośba do was, przestańcie robić te wsiowe "dynamiczne kadry".

 

http://www.vismasters.com/gallery.cfm?startit=1&endit=16 tu dla przykładu na 40 wiz. jest jeden z takim kadrem a to wcale nie jest ani piękne ani zachęcające.

 

Jak ktoś mowil wczesniej ze wizka powinna oddawać poprawną geometrie bo tez o to w niej chodzi, wiec niech oddaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego oburzenia:> Te obrazki mają sie sprzedać (tak w dużym skrócie). Produkt nie ma wzruszyć, trafić do najsłynniejszych glalerii 3d, ma na siebie zarobić. I tak się widocznie dzieje, nie sądze zeby everzy dokładali do interesu. A skoro tak jest, to nie trzeba tłumaczyc czemu są robione "na metry", prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego oburzenia:> Te obrazki mają sie sprzedać (tak w dużym skrócie). Produkt nie ma wzruszyć, trafić do najsłynniejszych glalerii 3d, ma na siebie zarobić. I tak się widocznie dzieje, nie sądze zeby everzy dokładali do interesu. A skoro tak jest, to nie trzeba tłumaczyc czemu są robione "na metry", prawda?

 

proste :)

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiego oburzenia - nie wiem czemu znowu szukasz zwady - forum jest między innymi po to aby przelać swoje opinie.

 

I niech sobie zarabiają i tłuką na tym siano skoro potrafią - prosta piłka.

 

Cała filozofia polega na tym że - 'płace rządam .... wymagam' 4me za te pieniądze to kiepska sprawa ale ja jestem uprzedzony do everu jak i ever do mnie więc koniec wywodów - tak czy innaczej nie mam zamiaru się podlizywac i popadac w ohy i ahy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram cię hindus... nawet bardziej niż myślisz :) ..

też sobie wyrobiłem zdanie o evermotion i nie powiem żeby było do końca pozytywne.

My jako umiejący modelować itp... nie kupimy tego.. ale imo jest wielu co zarabia na .. "układaniu klocków"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukladam klocki, a potrafie modelowac. Zarabiam na ukladaniu klockow, a modeluje klocki po pracy. Co w tym zlego, ze robia cos takiego? Mi to w robocie pomaga, wiec luzik. Szkoda, ze plytki wypelniane sa na sile slabszymi scenami. Dwie, trzy dobre, a reszta slabiutko. I niestety pokazuja tylko corner-roomy czego nie lubie. Mnostwo modeli ma zbyt skomplikowana siatke, by uzywac ich w bardziej skomplikwoanych scenach. To zabija nawet najlepsze kompy. Ale idea przednia i popieram. Odrobina optymalizacji i jestem w pelni zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 jeszcze ujdzie, ale 30 to juz za bardzo mi nie podchodzi:/

prosze was jeszcze zwróćcie uwagę na to co marcin napisal o kadrze, bo to bardzo dobre uwagi, niestety tez podzielam opinie ze "na metry jedziecie":/

pozdrawiam i czekam na kolejne, mam nadzieje bardziej udane archmodele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie! te kadry to indywidualna sprawa {E}vermotion... chcą to robią. proponują wam nabycie za śmieszne pieniądze mase modeli i wnętrz gotowych do nauki oświetlenia a wy jeszcze marudzicie.

 

skoro ludzie to kupują to po kiego coś zmieniać? dla jakiejś idei? to może zrezygnujmy ze stosowania textur tylko modelujmy wszystko ręcznie...

 

ech... dostajecie gotowe modele. z gotowymi texturami i światłami. nic tylko poprzestawiać kilka rzeczy, pozmieniać kolorki czy materiały z paneli na kafle. pobawić się światłami i renderować na tej podstawie komerche.

 

że nie wspomnę, że cena jest około dwukrotnie niższa w Polsce niż za granicą.

chłopaki idą wam na rękę a wy jeszcze "a nie, do kitu..."

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie! te kadry to indywidualna sprawa {E}vermotion... chcą to robią. proponują wam nabycie za śmieszne pieniądze mase modeli i wnętrz gotowych do nauki oświetlenia a wy jeszcze marudzicie. [...]
To nie jest nauka tylko gotowce. Jak sam nie poczytasz, nie poćwiczysz, to niewiele z tego będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA: zgadzam się z tobą ale w większości przypadków gotowa scena plus odrobiona praca domowa z helpów i tutoriali pomaga w nauce :)

 

nie piszę, że sceny te są przeznaczone dla kompletnych newbie tylko dla ludzi chcących poszerzyć swój warsztat i zobaczyć sobie jak to wygląda u innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności