Skocz do zawartości

Pojazd 3D: RENAULT Megane RS_kopia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 446
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

HXL: no z tymi kolorami to roznie bywa przy roznym HDRI... ;)

dawcio_unikat: no kiedys bylo trzeba zmienic design po lewej

Gavreel: zawsze moze byc lepiej :) Ale jest tu paru autorow, ktorzy w dorobku maja jeszcze ladniejsze pracki :)

 

Dorzucam wiekszy renderek - bo znalazlem :)

0188aa6.th.jpg

Dzisiaj poprawie co trzeba i "jade z koksem dalej"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz mecze vraya najnowszego i sie zastanawiam czy sie nie przesiasc na mentalla... :/ Tylko wtedy materialy od nowa musialbym robic... no coz... nie wiem jeszcze jak bedzie - na razie bede modelowal :) tylko podobnie nie mam czasu teraz :( A te materialy (niektore) do poprawy. A z rama sie nie bede bawil zbytnio. Chcialbym zeby to inaczej wygladalo ale w maxie ciezko by sie robilo to co bym chcial... No chyba ze odpale Rhino i zrobie nowa rame wg mojego zamyslu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie w moim watku :) Otoz doszly mnie slychy iz niektore osoby zwatpily w final tego projektu... ;) jednakze ja sie nie poddaje i korzystajac z chwili czasu wzialem sie poki co za teksturki. Oczywiscie musze poprawic (jak zwykle) w pewnych miejscach. Probowalem Unwarpem ale nie wychodzilo to jak chcialem ze wzgledu na loga firm, natomiast UVW Maping ma tez troche wad aczkolwiek w tym wypadku (jak dla mnie) mniej ;) Oto efekty:

0190ku8.th.jpg

Tak wiem... malo... ale bedzie wiecej - troche cierpliwosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepalone, tia. ;)

Albo ty masz coś poważnego z monitorem, albo moje dioptrie mnie zawodzą. :)

Wykluczam raczej tę drugą możliwość, bo u okularologa byłem niedawno. ;)

Fajny model i teksturki wypas, ale te kolory jakieś blade. Aż cisną się na usta słowa: boku samochodu, co ty taki niewyraźny dzisiaj jesteś? hie hie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ardeni: przepalac kazdy se moze ;P

dawcio_unikat: jak smiales sie przyznac ze tutaj nie zagladales..??!! ;P Wstyd ;P

dariusz: czysta wersja bedzie - jak najbardziej :) Mapki pokaze jak to wszystko poskladam...

RA: no kolorki czasem blade, a czasem mnie bija po oczach - zalezy jaka HDRI dam... Np przy slynnej "bridge color" to kolorki sa tak nasycone ze az strach ;P Zobaczymy jak bedzie - raczej sobie poradze hahaha ;P Cos wymysle...

 

Dzisiaj cos jeszcze chyba wrzuce... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HXL: to dobrze :)

damusTo: moj avatar to jest odzwierciedlenie mojej osoby ;P A na teksturze sa ladnie nasycone kolorki...

dawcio_unikat: no to sie rozumie ;P

 

No to kolejne wypociny... Zderzaka przedniego juz mi sie nie chcialo dzisiaj, na dachu znaczek mam wybrakowany, z tylu logo Castrol'a musze podrasowac no i wogole male poprawki w niektorych miejscach ;)

0192ba8.th.jpg0193ik1.th.jpg

No to na dzisiaj koniec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qba: no mi tez zabraklo slow ;)

razor1988: nie mam tokarki hehehe

mrkrzysiek: ja bym sie klocil ;P

kliment woroszyłow: Corel albo Adobe Illustrator tez jest ok :)

 

No i zmeczylem przedni zderzak... Jakosc renderka jest "nie teges" - wiadomo... przeciez to proby :P

0194hn9.th.jpg

Dzisiaj jeszcze cos dorbobie. :)

Pozdrowionka!! Piekana pogode mamy dzisiaj ;) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

javor: no scenka bedzie jak mi to wszystko komp udzwignie... ;)

 

No... To robilem dzisiaj rozne takie tam czynnosci zwiazane z modelem dopoki mi nie przerwano... Postanowilem wiec puscic renderka na czas, w ktorym mnie nie bedzie... I oto efekty - wybrakowany ale zawsze cos (eee no troche wyobrazni ;P ).

0195hr1.th.jpg

I znowu musze robic poprawki niektorych elementow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damusTo: Nooo dooobra napisze na silniku, ze ty go remontowales ;P

 

No a dzisiaj znowu zadalem zadanie domowe mojemu kjompjuterowi no i wyliczyl mi cos takiego...

0197ob6.th.jpg

Szyby boczne jeszcze nie zrobione (nie oteksturowane), szyby poki co przyciemnilem bo wnetrze nie gotowe ;P, tekstury na autku sa bez blur'a, no i niektore elementy tekstury (np. cienkie linie) sa niewidoczne bo rozdzielczosc za mala ale final bede robil w 1280 to bedzie dobrze ;) Napis na oponach jest z blurem - musze go wylaczyc... Przednia szyba bedzie miala bialy pasek przeciwsloneczny jakby co ;P

Aaa i jeszcze jakosc rendera jest srednia... Jak podkrece to powinno byc ladniutko ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności