Skocz do zawartości

Nowy render: Fryrender


Rekomendowane odpowiedzi

0001.%20boss%20chair.jpg

What is fryrender?

 

fryrender is a new unbiased renderer that simulates the real behavior of light to produce true-to-life renders with a minimal set of light and material parameters.

 

What makes fryrender different?

 

Beyond its photographic quality, fryrender is able to transform a scene into a Virtual Reality environment that can be experienced in real-time.

 

 

http://fryrender.com/

 

A tu widać speeda fry rendera :*

prove-flash.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

serwus :)

no nieźle :D . kazdy patrzy na to samo , a wszyscy inaczej to widzą i interpretują :)

W sumie rozwoj rendererow powinien nas tylko cieszyc :) - jak sie to jeszcze zestawi z nadchodzącymi premierami prockow 4 rdzeniowych ( wsadzone w plyte dual dadzą 8 rdzenie !! ) - to mozna sie tylko cieszyc ! :))

Do oczekiwania , przylaczam sie i ja :) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Brazila tam nie ma? Brazil...zapomniany...opuszczony...siedzi sam i renderuje sobie te kuleczki. Nikt go nie kocha...nikt...chlip. Najlepiej moim zdaniem z tych renderów wyszedł BusyRay choć pierwszy raz słysze o czymś takim. V-Ray tez sobie dobrze poradził tylko widać, że światło ciemnieje na zewnątrz sceny. FryRender tez dobrze wygląda ale scena jest troche ciemna i podobnmie jak u VRay'a ciemnieje do zewnątrz. Maxwell jest za jasny..i widać duzy szum. Indygo i Kerkythea (skąd to się wzięło) wogóle nie bede komentował. Tłok na rynku renderów może nie być taki zły...silniki mogą stanieć, a konkurencja wymusi próby robienia coraz lepszych wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LoOoToOoSeK

halo czy ktoś mi w końcu pomoże? chciałabym wyrenderować wnętrze mojego domu i ogólnie widok bryły, ale gdy wybieram export 3d i wysyłam do fryrendera to skechup7pro przestaje mi działać, nie wiem może ten plik jest już za duży bo małą bryłke mi wyrenderowało, no ale ja potrzebuję renderów całej chaty (elewacje itd.). Co zrobić, żeby mi się nie zawieszało:(

POMOCY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności