Skocz do zawartości

Nowa era. Szkice koncepcyjne.


Lacedemon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak na chybki speed, dla mnie wygląda GIT ;), sporo chaosu w lewej części . . .

idać dalej pomysł ciekawy, podoba mi się kompozycja, z jednym małym zastrzeżeniem - nie podoba mi się kierunek w którym patrzy gostek z ""giwerką ;), patrzy w pustkę z jednej strony daje to do myślenia,(na co patrzy??) aczkolwiek z drugiej strony kieruje oczy oglądającego na coś czego nie ma . . .

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracka, rewelka, dla mnie ciut za dużo turkusu, może bym dodał na ostatnim planie jakichs latąjących samochodów. Postac jest mało przemyslana, może skieruj do niego światłem, tak , jak by miało wrażenie, że ktoś do niego nadjezdza. I to by wszystko tłumaczyło, w jakim on sytuacji się znajduje.

Ale rozumiem ze to speed. :)

To tylko propozycja. :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncept nr. 2 Deszcz. Jak do diabła oddać deszcz?Troszkę wymęczony, jak na koncept. Bardzej chodziło mi o klimacik pracki. Będę przy niej jeszcze siedział. Może kadr zmienię. No i suwaków jeszcze nie było. Gość do roboty. I cos osie auta się rozjechały. Tak mi się wydaje, że cos tu nie gra. Popatrzę jutro. Wasze uwagi są wskazane. Dzięki za ewentualne uwagi. pozdrawiam.

 

alter0xvu4.jpg

 

URL%5D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace fajne, choć w drugiej rzeczywiście są problemy z namazaniem kropli deszczu... momentami woda wyglada fajnie - w innych juz troche gorzej. W drugiej posiedziałbym jeszcze nad twarzą, bo wyszła płasko i bez wyrazu, a jest ona napewno ważnym elementem.

 

Jonasz_Real: Tu raczej chodziło o bardziej malarską drogę do celu. Niektórzy nie lubią/nie uznaja Photoshopowych filtrów... no a ja nie stety nie pomoge, bo sam mam problemy nie tylko z deszczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa... z deszczem nie taka prosta sprawa. A ten tutorial daje taki mało przekonujący ten deszcz. Deszcz to nie tylko długie smugi symulujące krople. To też atmosfera, wilgoć na przedmiotach i w powietrzu. Światła są rozproszone, dużo odbić. Masz chyba za mało elementów w tle żeby dać poczucie atmosfery. I pędzle udające odbryzgi na ziemi chyba nie za bardzo trafione.

Efekt mojej walki z deszczem można zobaczyć tutaj:

crimescene

poziom nie ten, ale może coś ci pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku deszcz jest przekonujący. To pierwsza rzecz jaka rzuca się w oczy.

Rozmyte czerwone światła i deszcz walący po dachu są super.

 

Nowy styl extra, klasyczny również. Może spróbuj połączyć te style w ponadczasowy cyberpunk?

 

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z odbiciami Morbid Karbid ma rację, deszcz przydałby się gęstszy lub grubszy

 

mogłaby pomóc mocniejsza poświata od lamp samochodu - wydają się mocne, a jednak nie wpływają na krople

 

za to pierwszy podoba mi się niezwykle, ale w sumie nie potrafię wytłumaczyć czemu... jakiś klimat, kolory ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salute!

Postać kulała, ale ta może nie...mam nadzieję. Wymęczyłem to w końcu i czegoś się nauczyłem. Dotychczas tylko mózgi w blaszakach, i chłopców na konikach. Pierwsze miasto...chyba. Masakra z tymi blikami, światrłkami...deszczem, karoseria...ooo raaany... Ja cara jednego do tej pory robiłem i zero pojęcia o tym..., więc sami rozumiecie. Przyjdzie czas lekcji. Jednak wolałbym wyspecjalizować się tylko w blaszakach :) Omen-dzięki za ściągawkę ;) Pozdrawiam.

 

 

 

 

furtalc8.jpg

 

 

 

 

furtamuscooljpgut8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za podpowiedź. Sprawdzę paintera. Jeśli zobaczę, że warto, to go sobie fundnę. Myślę, że będzie ok., bo słyszę wiele dobrego o nim. Pozdrawiam.

 

 

Moim zdaniem laika w temacie Paintera warto :).

 

 

Łapka fajna jedynie wydaje mi się, że część od barku do łokcia za kruciutka. ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności