Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze myszki


hkropinski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

chciałbym poprosić o pomoc w wyborze myszki do 40 zł. Mam na oku kilka modeli, biorę przedewszystkim pod uwagę:

 

- ułozenie myszy w dłoni

- lekkośc wciskania przycisków

- precyzja ruchu kursora

- i moze zeby troszke modeli wytzrymała:D

 

Znalazłem takie myszki narazie:

 

A4-TECH Navigator Opto BW-5UP

oceny bardzo pozytywne

sb.jpg

 

 

Logitech (M-BT58) podobno są z nią kłopoty:/

sb.jpg

 

A4-TECH Navigator Opto 013 PS/2 (SWOP-3) czarno-srebrna 2 xclick

Oczywiscie jeszcze taka jak miałem tylko czarna;) ps. świetnie mi sie na niej pracowało...

sb.jpg

 

 

 

Może inne propozycje?? co byście wybrali? szczerze to zbierałem sobie kase na logitecha mx400 ale moja a4tech sie popsuła i jestem zmuszony wymienić jak najszybciej myszke... pozdarwaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A4-TECH Navigator Opto 013 PS/2 (SWOP-3) - mam i nie narzekam :) Jedyne, co bym w niej zmienił to to, że świeci i zabiera niepotrzebnie przez to prąd :) A tak poza tym bardzo przyjemna mysz, do której nei trzeba mieć podkładki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ta 1 myszka jest moim zdaniem najlepsza :)

Bzdura :) że ma duzo niepotrzebnych guzikow i innych bajerow ktore niedosc ze wyglądają wiesniacko to swiecą lepiej niz zarowka 100Watowa,

Moim skromnym zdaniem ostatnia jest dobra, wystarczy ze ma scrolla i dwa ewentualnie 3 guziki i wystarczy do 3d i neta , przynajmniej masz komfort pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takiego Logitecha jakiego tam pokazałeś w pierwszym poście, tylko że czarny. Może model ciut inny, bo swoją kupiłem jakies 1,5 roku temu, działa piknie, fajnie leciutko świeci na czerwono, z tego co pamietam 800 lpi dokładności. Pamiętam że jak kupowałem to się zastanawialem miedzy logitechem a A4-T, bo byly bardzo podobne cenowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 tech sa najlepsze, niestety do Polski trafia masa podrobek co strasznie popsulo im renome, polecam kupic u autoryzowanego sprzedawcy, albo kupic myszke za 12pln i za 3 msc wyrzucic, sa one dobre, dokladne, po kwartale, maksymalnie pol roku padnie przycisk... wydawanie dziesiatek czy setek zlotych zeby sie pozniej uzerac z gwarancja i bylejakim wykonaniem pod znana marka nei jest tego warte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA to napewno nie wina SP czy czegoś takiego, 2 moich kumpli miało takie zdezelowane mychy że z odległości 3 km w pełnym mroku można było powiedzieć że szitowe podróbki i kursor zawsze uciekał do górnego prawego rogu

ja tam miałem kilka A4Tech i nie narzekałem raz mi sie sypneła bo kilka razy spadła z biurka i powiesiła sie na kablu a takie przeżycia pozostawiją trwałe ślady w psychice myszki ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za porady i komentarze;) kupiłem logitecha mx-500;) pozdr
Dobry wybór, sam mam 510 od roku i chodzi bezproblemowo, kumpel natomiast ma pięćsetkę już kilka latek i nadal ładnie chodzi. Jedyny problem to ślizgi, które się zetrą jeśli będziesz jeździł po biurku, dlatego warto do tej myszy dokupić choćby najtańszego pada. Ja mam Steelpada Qck, ale to bardziej dla graczy (chociaż w grafice oczywiście też się sprawdza, poza tym można wykorzystać go jako talerz do jedzeniu śniadania :P ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah, a ja mam taką http://www.nt.ru/products/mouse/a4-tech_www-10_combo_neteasy_4dmouse.html od pięciu lat i nigdy nie narzekałem :D :D

 

Kółeczka trochę głośno chodzą, ale rzadko ich używam.

Łapa nidgy nie boli - dobrze wyprofilowana.

Kiedyś kosztowała jakieś 50 zł, teraz pewnie z 5 zł, więc się zmieści w budżecie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam;)

 

chciałbym powiadmoić ze za waszymi poradami stałem się posiadaczem logitecha mx-500.

pisze ponieważ jezeli ktoś by mial dylemat w wyborze myszki, to niech tu zajrzy;) myszka jest świetna, ogromna ilośc konfiguracji, wspaniale się przesówa i na podkładce i na śliskich powierzchniach i na gładkich matowych powierzchniach. Doskonale lezy w dłoni, ale tylko u osób praworęczych. przyciski wciskają sie bardzo dobrze, troszke tylko rolka jako dodatkowy przycisk się cięzko wciska, ale to nie przeszkadza. nie ma klopotów typu uciekający kursor itd, mam ją juz troche i takie są pierwsze wrazenia;)

 

edit. w maxie tez superancka:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności