Skocz do zawartości

Mini-Bitwa 3D: Alfa Romeo 159


patry

Rekomendowane odpowiedzi

Bruneq - jako, że modelujesz to auto i dajesz update'y w tym wątku to muszę Cię zapisać od tej mini-bitwy

 

 

dobra to zapisuj!:)...moze bitwe podzielimy na 2 kategorie?Starzy Wyjadacze i BruneQ? ;)

 

I mentaller ma racje! troceh odstaje od rzeczywistosci!:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 144
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tylko, że ja mam tak, że (ale zdanie ukleciłem :*) jak widzę błędy to próbuję je poprawić, a jeśli mi się po ok. 1h nie udaje tego poprawić to sobie odpuszczam, a te błędy których nie widzę nie poprawiam, bo... nie widzę ich :P

Więc proszę zaznaczcie mi wszystkie błędy w modelu, a te które będę umiał poprawić to poprawię, a tych których nie będę umiał poprawić to zaznaczę je i spytam się na forum jak to poprawić, ok??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapisze sie bo musze nissana skończyć poza . to jeszcze po aucie zrobię wizke potem kilka tutków dla podszkolenia i dopiero potem kolejne auto . Ale życzę wszystkim którzy się zapisali powodzenia. (Założycielowi bitwy też ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patry - jesli na tym etapie ( tzn na poczatku modelowania pojazdu ), masz do tego takie podejscie, to wedlug mnie szkoda czasu. jesli juz cos robisz a ty dopiero zaczynasz ten model to zrob to do konca, moze pozniej jak juz nie bedziesz mial sil do tego modelu to bedziesz kombinowal. poza tym to jest mini-bitwa i jak sam napisales liczy sie sam model, a nie koncowy efekt z lakierem. Wiec sie zastanow co chcesz osiagnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patry - szczerze powiedziawszy to ładnie, biorąc pod uwagę twoje poprzednie modele, widac progres :) ale bugów i tak jest dużo, nie zaznacze bo mi się nie chce i sam napewno je widzisz :p

 

"proszę, powiedzcie co zrobić, żeby tych bugów nie było!!"

re: move, cut, delte, weld, create, chamfer itp itd :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no chudy nice shoot!!jak narazie to wydaje mi sie najlepszy twoj!

 

 

mój dzisiajszy progras! wiecej dzisiaj juz chyba nie zrobie!:) jutro cos podłube! dużo czasu do konca jest!!

alfazx1.th.jpg

 

 

nie zwracajcie uwagi na "gryl" bo go musze od nowa zrobic bo mnie dizsaij wQrzył!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alfabv2.th.jpg ja tak tylko w celu podtrzymania zywotnosci tematu!:) krzywy tył jak cholera...mam mały kłopot z tylnim nadkolem...ale poprawie w najbliższym czasie!:P jeszcez mówcie co nie tak...chocaiz wiele błędów wychwyciłem sam..jednakże coś mogłem przeoczyc

 

 

SereCK wilkommen!! i pokazuj co zrobiles...bo wiem ze zrobiles!:)

 

BTW...ma ktos dobre referki tylniego nadkola ii drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot -> loozacka model moze i byl biedny ale wasze to są jakieś dziewczynki z zapałkami:D

a co do twojego to ja juz sam niewiem... ty chyba wogule nie widziales zdjęcia które osobiście ci wymalowałem:D zadnych bledow nie poprawiles a wiedz ze doszly kolejne, najbardziej co sie rzuca w oczki to chromowana listwa i znaczek na alfe- co one tak przechylone do srodka?? :D noo... to do roboty;)

 

zrobilem to pare dni temu

hehe... ja tez tak zawsze robie:D

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielotku niebobry....popraw to co cie grzecznie HK prosi!:) na dodatek przedni zderzak na samym dole tez nie trzyma sie oryginału!!

 

BTW...prosze nie porównywac mojego auta do pracy Loozacka!! Chociaz ziomek jest....to On ma w tym doswiadczenie!!!Zresztą..to jeszczenie koniec!!:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze chlopaki ze ruszyliscie troszke temat :) No postepy sa choc Bruneq sie troszke spieszy i ma krzywo w niektorych miejscac - popracuj nad tym a efekt bedzie super bo bryla auta jest jak najbardziej poprawna. Patry - ladnie wyszla ci linia boczna tego autka i wogole powierzchnie sa rowniutkie. Pracujcie dalej yyy tzn. bijcie sie grzecznie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruneq - ale nikt mi bugów nie zaznaczył i skąd mam wiedzieć gdzie wcześniej (i Twoim zdaniem też teraz) jest źle??

..:: Wiktor ::.. - niespodziewałem się, że mnie pochwalisz. BIG THX!!! :*

hkropinski - hmmm... nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, niech inni odwala moja robote, zaznacza w paintcie a ja i tak nie poprawie. Masz rendery bardzo dobrych modeli od Loozacka i nielota, "nieskonczenie wiele" referek w necie, w czym problem? Krytykuje cie dlatego, ze dobija mnie twoje zachowanie... wszystko ci trzeba zaznaczyc? przesun vertex nr. 327 na X: -45,353 Y:242,5 Z: 31,204? Siedzisz w 3d przez te [jak mowisz] 2 lata, wiec powinienes umiec samemu wychaczyc bugi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alfasug5.th.jpg takie lekkie dzisiejsze dłubanie!!i pierwsza próba wydziergania klameczki...chyba wyszła niezle?!:>zaraz zrobie drugą...poprostowałem to co mialem wczoraj klrzywo...cos jeszcze?

 

 

EDIT: Coby nie zasmiecac... Dzieki tommi84 wystarczylo usunac 1 edgeloopa z nadkola i juz jest tak jak powinno!!;) a klamka....na blueprintach jest okragla...ale juz jest prawidlowo!:) Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności