Skocz do zawartości

Scena 3D: Mafia Life


Leleń

Rekomendowane odpowiedzi

Witka. Kolejny wip... wiem, wiem ze mam same wipy i 0 finished, ale postanowilem ze wszystko co zaczalem to skoncze, i tak sie stanie! (moze i nawet za rok, ale skoncze..) Dzisiaj prezentuje Wam moj pomysl - Mafia Life, najpierw concepcik:

http://www.photosy.freehost.pl/concept.jpg

 

Facecik jest z gry Sting!, chce tu tez wymodelowac pierwsze moje autko:P Narazie nic nie wymodelowalem, no oprocz tego kawalka postaci:

 

gangsta.jpg

 

Kolejny update wkrotce. pzdr :)

 

update:

housebk3.jpg

 

render4yf7.jpg

Edytowane przez Leleń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

chveti - no moze i masz racje :p dzieki

Radzisz - dzieki, lebek pojdzie do poprawy :]

 

na dzisiaj latarnie:

latarnia.jpg

 

i mysle nad chodnikiem, cos takiego http://www.turbosquid.com/FullPreview/Index.cfm/ID/267272/SID/279646/blFP/1 bedzie dobre? albo jakies proste kafelki, niewiem, poradzcie cos. pzdr

 

 

 

czasami cos serwer mi nawala, tutaj alternatywa do latarni: http://img174.imageshack.us/img174/7669/latarniamn5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ozzyslip - klimat lat 30 ;]

Radzisz - cegly srednio bo za duzo kombinowalem z specularami ;P

CzAk1 - dzieki, ink paint odpada:P bardziej chce zrobic klimat stinga, mafi, 30 lata niz jakiegos cartona. pozatym jakby byl ink paint to i modele by musialy byc super hiper detal - to nie dla mnie:p pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matti - dzieki, a 2paca zostawcie w spokoju ;( ... :P

JunioR - probowalem ja obnizyc, zmieniac kadr, zmieniac wielkosci ludka i jakos mi to nie idzie.. nie chce zmniejszac ludka (glowna postac przeciez) kadr juz wyzej nie moge dac, bo bedzie pol kadru z budynkami, a te pewnie za ciekawe nie beda, wole wiecej kadru na ziemi miec, moge tez z lampy sam slup zostawic, ale szkoda mi mojej gornej czesci lampy chowac. zobaczymy na koncu, jakos to bedzie..

dom_in moze to przez tego dofa ;) dzieki

Arxis render byl bez AA, to dlatego, pozatym ta skrzynka i tak tam nie bedzie.

 

a tutaj render probny z AA i troche latarnie podwyzylem.

caustic.jpg

 

btw. ten zielony kosz tez pewnie usune, zrobie nowy, nie pasuje mi tam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry. musze sie przyznac, chodnik mi nie daje spac! niewiem od ktorej strony sie za niego zabrac. tymczasowo mam na mysli taka wersje

chodnik_3.jpg

 

ewentualnie mniejsze te boxy dam. dobre?

w sumie to sory, bo ani to update i jeszcze post pod postem, no ale... btw. odchudzilem dol latarni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti dzieki, okna przy podlodze to z piwnic, detale jeszcze pojda

ZiBi_PL dzieki, na koncu.. hmm bedzie koniec jakis? :P

chveti #2 to jest parter, tamto zejscie schodami wlasnie jest do piwnic.

 

pracuje nad kolejnym domkiem, w sumie to tylko zaczalem, jutro sie za niego wezne, dzis juz sily nie mam, caly dzien nad chodnikiem pracowalem z miernym skutkiem :|

 

schody.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dekiel od kanalizacji nie powinien być tak wysoko (robi się nawet ciut niżej od poziomu chodnika żeby woda spływała)

 

słupek płotu tuż przy schodach bym przesunęła pod schody i przekrztałciła w podpórkę na schody. albo odsunąć od schodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komenty

 

ZiBi_PL chodzi ci o ta pod schodami? z drugiej strony jest zlana cementem, z tej tez musi byc? :p

Ania no racja, ta studzienka sluzyla tylko jako dodatek, zrobie tam jakies wglebienie w drodze i wsadze ta kanalizacje.

co do plotu - no widzisz tu zlac dziure, tu wsadzic tam ten plot ;p

 

a tu troszke zmodyfikowany concepcik:

proba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Nie wiem czy już ktoś to pisał, ale popracowałbym nad uciekawieniem konspektu.Sam stojący mafiozo nie wygląda jakoś ciekawie.Nie koniecznie musi być to dwapak ;D (może snoop - żenujący żart prowadzącego), ale może dodaj jakieś giwery, trupa w worku, ludzi przemycających alkohol (rozumiem że to mafia amerykańska).Samo wykonanie bardzo fajne.Bedę obserwował wątek.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot007 dzieki, btw. mam juz tego tutka ;)

MaJKel_zmc nie nie zadnych trupow/giwer, sting to carton, sting to zlodziej, ewentualnie moge zrobic tam z tylu na ulicy jak 2 typa niosa telewizor, no i thx

 

hmm na dzis szczur, bedzie niedaleko nog bohatera (w chodniku bedzie dziura, szczur w niej mieszka). caly urok szczura wyjdzie po zrobieniu materialu :p

 

szczur.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności