Skocz do zawartości

Scena 3D: Animacja: Ruiny


Lukx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

rewelacja, świetne textury, oświetlenie też, szkoda tylko że nie jest dłuższa animacja ale to takie moje marudzenie :)

ps. jako silnik gi użyłeś irr'a ?? jeśli tak to dałeś high animation czy medium czy może sam ustawiałeś ??

 

irr + LC, medium animation.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zagłębiałem sie co tam natworzyłeś z textur które notabene calkiem fajnie wyszły - ale zauważylem w okienku zwalona perspektywe- wsadziłeś tam fote z zjakiegoś pomieszczenia które ma inne zbiegi albo coś - widać to z daleka i odciąga (przynajmniej mój wzrok) od reszty pomieszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże nawiązanie do 1Maja ..

Animacja kamerą coś pięknego... mam nadzieję ze nie było skryptu? ręcznie?

A pozostałe to ok! duże OK!

 

gratsy... keep working . . .pozdro

 

mozecie wierzyc lub nie wierzyc ale w zyciu nie widzialem zadnej animacji 1 maj czy whatever.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, praktycznie od razu zacząłem podejżewać że to 3d, zresztą 1 maja też (różnica tylko taka, że tam było skopane odbicie w samochodzie a tu... w zasadzie do niczego nie można się było przyczepić tyle, że ciężko by było nagrać taką żyletę kamerką, no w każdym razie nie w polsce:) Jestem już trochę przyzwyczajony do materiału dv i bez tego charakterystycznego szumu za bardzo plastikowo wygląda.

Ale wykonanie pierwsza klasa.

Pozdro

Wyszło super.

 

Adriansan-> Tak, wiem, że się da nagrać, trzeba tylko dobrze doświetlić i mieć świetną kamerkę, ale bardzo niewiele osób ma dostęp do naprawdę pro sprzętu... więc z góry niejako uprzedziłem fakty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profeska!!!! Nie czaje zupełnie tych uwag ze czegoś brakuje, że roślinka za płaska lub ze to nic wielkiego bo tylko zmapowane jak to moderator napisał, dla mnie właśnie najważniejszy jest efekt końcowy, a on powala, poza tym życze aby moderator takie coś umiał zrobic. Animacja rzuca na kolana, niczego tu nie brakuje!! Jak dla mnie lepsze niż 1 May. DaveBorck myśle ze dałoby sie nagrac taką żylete tylko nie kamerą DV za 200 tys. zl. tylko jakas peofesjonalną filmową. Te profesjonalne tak nie szumią:) Czekam na tutek i nastepną pracę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za krotkie by sie nasycic...wykonanie owszem, pierwszorzedne ale nic poza technicznym zachwytem to nie wnosi. Znany filmik 1 Maj ma ten wlasnie plus, ze coś sie w nim dzieje. Dodałbys w tym troche treści a np. dla jaj nagle pojawiająca sie tańczącą parę ktora przemknęła by przez kadr w rytm muzyki lub cos bardziej wymownego w tresci i bylo by pieknie. U Ciebie mam wrazenie jakby ktos nad ranem mocno spity z imprezy wracał - i to wszystiko. Nie mniej jednak kunszt pracy i znajomosci softu na wysokim poziomie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności