Skocz do zawartości

Teczka 2D: WWWoj


WWWoj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

animacja rewelacyjna. napiszeszo o niej cos wiecej? bedzie w kolorze? ps3? jak warsztatowo do tego podchodzisz?

 

fajne te domki z westernu. choc troche sypie sie perspektywa. domyslam sie ze wszystko powinno byc orto jednak lokalnie czasto pojawia sie wrazenie rozbiegania lini hmm zbiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieks :)

no z tą perspektywą to troche chujnia jest, kombinowałem tak zeby mozna było odbijac horyzontalnie na komórce obiekty, no i oswietlenie tez przy tym takie nie konsekwentne, do tego chyba dosc krzywo mi to wychodziło ale generalnie na komórce po pocięciu i poskładaniu nie bedzie widoczne wszystko na raz i zakładam ze powinno byc ok jak sie poustawia odpowiednio obiekty.

Animacja była w fotoszopie robiona z uzyciem okna animacji w starszych fotoszopach to okno jest w image ready, w kolorze juz nie bede chyba robił bo niestety ten projekt smignął mi koło nosa i ktos inny go zrobił. warsztatowo to nie ma tu za duzo do opowiadania rysowałem kazdą klatke ludzika, istotne zeby nie poprawiac na skopiowanej klatce, bo tak kiedys z lenistwa robiłem i zle to mi wychodziło tylko kazdą klatke od zera przemyslec i narysowac nawet jak ruch jest niewielki.

mysz co ją tam wczesnie wrzucałem

myszuq3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grass: dzieki, szkice zajmują mi różnie czasem jakies poł godziny jak np pani z parasolem, a czasem 3 godziny jak drętwa siedząca babcia. zazwyczj jak juz długo rysuje taki drętwy szkic to moj poziom frustracji doprowadza do zniszczenia go :/ ostatnio jakos czesto. Zabieram sie tak ze biore kartke i ostry ołówek :p najpierw zarys robie twardym h albo 2h a potem poprawiam miekkim jakims 2b 3b

DaRoz: dzieki :D

miriam: dzieki :D

CzAk1: mam sporo animacji w sumie, ale wiekszosc w pixelartach i w formacie takim specjalnym na komorki, ze troche za duzo pieprzenia zeby to jakos na gify przerobic,

ale moze cos odgrzebie jeszcze.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne pracki... jakbys niekojażył - to mi tlumaczyles w Breakpoin jak sie pracuje przy grafice do gier na kom. ;] W koncu niewyszło z tymi zleceniami - ale to dlatego ze sytuacja jest dosyc skomplikowana (poprostu pracuje w innej firmie, ale suma sumarum dla tej samej osoby co wy w breakpoint - tyle ze ja mam robote nudna jak flaki z olejem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obo: tez mi cos z tym kolesem nie tak, widze juz co jest z jego prawą reką, ale i tak jakis taki dziwny mi wyszedł :/

Marduk: kojaże jak najbardziej ;) miło zobaczyc zacnego forumowicza na żywo :). Sytuacja jest niestety skomplikowana i w sumie nieciekawa w tej firmie i w sumie nic tu nie wiadomo, sama robota poki co ciekawa, ale nic tu nie jest pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie podoba mi się lewa ręka ;)

A dokładnie chodzi mi o to, że biceps jakoś zabardzo jest przeciągnięty. Zielona linia pokazuje miejsce łokcia, a czerwona pokazuje biceps. Moim zdaniem to nie powinno tak wyglądać ;)

 

schowek02je8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marduk: kojaże jak najbardziej ;) miło zobaczyc zacnego forumowicza na żywo :). Sytuacja jest niestety skomplikowana i w sumie nieciekawa w tej firmie i w sumie nic tu nie wiadomo, sama robota poki co ciekawa, ale nic tu nie jest pewne.

 

A to słyszałem... ze odkąd MNI was przejęło to nieciekawie jest... tzn. odkąd Nowak (jeden z moich obecnych szefów) sprzedał tyle udziałów, że ma praktycznie niewiele do powiedzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie ostatnio jak przyszedłem z urlopu to sie dowiedziałem ze zwolniono jakies 7 osób, a juz wczesniej sporo nazwalniali wiec atmosfera jest bynajmniej zjebana i w sumie to nie jestem pewien czy za jakis czas bedziemy jeszcze robic giery... Dobra nie pisze bo jeszcze ktos kto nie powinien to przeczyta i tez polece :p bo reklamy bynajmniej nie robie

chmm.. moze skasuj nazwy firm w swoich postach ;)

taki pojedynek pixelowy:

1adi2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

 

Nie będę się nazbyt czepiał.

Sympatyczny w odbiorze bardzo. To dobrze :) Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy to te wykrojone cienie. Coś nie tak z nimi. Nie idą razem z formą i mają chyba za ciemny walor. Zobacz, że światła kładziesz inaczej. Mniej odważnie ( jakoś niepewnie), ale tak nie rażą, jak te ciemne plamy z lewej. Generalnie bardzo sympatyczny koncept. Koleś ma wyraz ( określiłeś cechy postaci), a o to chyba chodzi. Gratki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie wydaje, że pomimo tego waloru ciemnego to, naprawdę świetnie podkeślają fakturę płaszczu, to mi się właśnie rzuciło w oczy na początku, aż czuć taką sztywność tego pobłyskującgo materiału...

za to mam "ale" do podłoża- poprostu nie mam pojęcia co to jest, a gość zasłużył na jakąś lepszą podłogę i cienia brak;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) dzieki wielkie

Lacedemon: z tymi cieniami to tak mi wyszło bo żeby se przyspieszyc różczką zaznaczałem białe i po tym jechałem nieodważnie, a potem czarne i tez nieodwaznie i pewnie przez to taki efekt :)

purple: to fakt podłoge pokpiłem konkretnie i zwazywszy ze na gostku są ciemne plamy to tym bardziej razi brak cienia na psełdopodłodze :)

 

postaram sie z tym jakos powalczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koncepty bardzo ładne takie malarskie, zgodze się z przedmówcą (2 i 3)

co do plansz to wyglądają zaawansowanie (no może kolory bym wzbogacił ale możliwe że ma być mrocznie ;]) ale zastanawiam sie czy nie za bardzo, na tym pierwszym trochę nie wiadomo będzie gdzie można biegać a gdzie nie, można by uporządkować trochę

ale i tak jak na platformówki to pierwsza klasa, mają klimat ;]

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz)rum dzieki. Własnie dlatego pisałem ze wstepne bo w sumie plansze wyglądają inaczej szczegolnie w 1 platformy wyglądają zupełnie inaczej i trzeba bylo to holerstwo pociąc i dostosowac i to bylo najgorsze ale jest juz na komorce i spoko działa :)

i jeszcze taki koncept czy cos w tym stylu zeby pozyskac licencje na mumie3, ale cos nie wyszło :)

mummykonceptml9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności