Skocz do zawartości

Teczka 2D: WWWoj


WWWoj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

purple: dzieki :D zazwyczaj rysuje z głowy, ale czasem jak mam jakies konkretne wytyczne a nie wiem za bardzo jak cos wygląda, jak na przykład nietoperz to google grafika i oglądam nietoperze starajac sie wybrac jakies najbardziej charakterystyczne cechy tego zwierzaka i ując je jakos w klimacie, ktory jest narzucony.

 

grass: dzieki :)

 

maciekG: dzieki, głowe juz poprawiam wyszła tak bo czesto czesci oddzielnie rysuje do animacji na kom i tu ją tak narzuciłem na szybko

 

Marduk: dzienks, no az tak zle nie jest, niby praca stabilna, ale troche rzeczy mi sie przestało podobac poza tym chciałbym sie jakos zmotywowac bo za duzo przesiaduje w pixelach. a tak wogole to pewnie sie niedługo jakos skontaktujemy odnosnie tych plansz bo juz od jakiegos czasu mowie, ze potrzeba pomocy, a cos ostatnio sie nawet chyba na górze zgodzili.

 

obo dzieki :D

 

i takie stare koncepciki domków keszcze wrzucam

14legionkonceptyby7.jpg

i takie sobie wymyslone twarze co do speedow kiedys wrzucałem

zestawtwarzekc0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz)rum: dzieki :]

purple:dzieks, to nie było do tych komorek :) to jakies stare koncepciki co na zlecenie robiłem do jakiejs gierki rts

prrr szalony: dzieki :)

obo: dzienx :D

ciesze sie ze wam sie podoba :)

jeszcze taki mech któreo po starym speedzie podkreciłem troche.

mech50levelspp6.jpg

mech50levelspp6.50809ee131.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siegmar dzieki :) malowałem w takiej perspektywie hehe i w sumie serio zauwazyłem ostatnio ze zaczynam miec tik przy malowaniu na tablecie jak gapie sie w monitor to przechylam łeb w prawą strone i czasem boli mnie kark :p, ale robie to niezaleznie od perspektywy obrazka, ma ktos tez takie cos? :)

a co do tego mecha to czuje jakis niedosyt chciałbym zeby wyglądał na skonczoną pracę, ale jakos nie wiem jak to zrobic moze ktos cos podpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki

no tekstura pod posiagiem i tory napewno bedą sie ruszac i pociąg tez względem gracza czyli konika. no to jest własnie problem komorek ze nie mozna za duzo klatek a ze na 3 klatkach juz jako tako chociaz to minimum to zostawilem :]

a co do skalowania to nie chce nawet o tym myslec ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności