Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Chevy Custom 50-57


Bubu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak o tochodzi bo się zastanawiam jak zrobiles takiego ladnego chamfa na rogu ;)

2 czy 3 razy chamfer+troche welda ;)

Damus gdzie to jeszcze ;p AAAaa no i zaoimnuialem Ci powiedziec ze na koniec bedziesz musial pozyczyc mi kompa ;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pomysł jak to przedstawić jak mi wyjdzie z cobrą to nie będziesz miał takich dylematów. Mocowanie tych sprężyn ... Brrrrr droczę sie

drętwe te shadery takie, ten tylny most mnie nie przekonuje.

PS

straszna fuszerka nie łączysz widze ze sobą poszczególnych elementów :p

Qba ty tez go za to zjedz bo będzie żem sie wyłamał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damus czepiasz sie ;p;p;p Ze Ty masz takie sprzet nie znaczy ze kazdy ma ;p Mnie nie stac na 4mln poly na sam silnik ;) A tak na powanie to sie zastanowei czy to laczyc :] Wiedzialem. ze wreszcie sie ktos przyczepi, ale ze ty ;)

John to tez jest jakies rozwiaznie :] I wlasnie przyszedl mi pewien pomysl do glowy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzia za krytyke ;p;p;p;p;p Ej no sam juz nie wiem :] Wydaje mi sie, ze akurat tam gdzie nie ma plynnych przejsc sa one zbedne bo beda (prawdopodobnie) zasloniete przez slinik wiec po co marnowac poly?? Skoro i tak nie bedzie zblizen na rame gdyz poniewaz jest ona i tak w takim niby lp?? To co mam robic?? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam Damus czepiasz sie ;] Nie lubisz mnie pewno bo jestem czarny ;);):) Bueeehehehehehheheheheheheheeee XD

Dobra to teraz powiem tak: mam juz troche wiecej (rama wyskalowana pod auto, troche zoptymalizowalem kola co dalo mi troszke wiecej poly dorobilem wal i hamulce z tylu), ale pokaze pozniej :] No i teraz mam nastepbna zagadke jak dla mnie :] Czy w lolkach sa lamane waly napedowe (bo cos takiego chyba widzialem)?? I jak tak to jak to wyglada bo jak u siebie patrzylem to przydaloby sie go zlamac niedaleko mostu czyli zrobic dwa mniejsze waly (bedzie takie cos dzialac??)i np koniec pierwszego (wychodzacego ze skrzyni) zamocowac na lozysku(tam gdzie aktualnmie w mojej ramie wyciecie na wal) i potem drugi do mostu ??I jak da sie cos takiego (a chyba sie da bo cos takiego widzialem) to ma ktos jakies pomysly??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie. Referek z zycia nie mam bo nie stac mnie na takie auto niestety :/ Tylko internet, ale i tak jakos niby sa, ale zawsze to co mnie interesuje to jest w rozdzielczosci 200x200 w online shopach ;)

siatki

alternatorsiatcd9.jpg

intakesiatto1.jpg

Oczywiscie modele sa bez ms wiec trisy nie graja tu roli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatka to spline lekko wygiety i array dookola :] A to jest filtr powietra :]

 

Autor chyba jest lepiej zorientowany, poza tym tą krzywiznę spline'a samemu można wydedukwać, a i same 'ręczne' wygięcie go (jednego spline'a!) to przecież żaden problem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności