Jump to content

Pojazd 3D: Chevy Custom 50-57

Recommended Posts

• Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest George82

Gratuluje wyboru. Ja nie wiem, skad wy ladne blueprinty do takich aut bierzecie...;) Wyglada b. ladnie, chcialbym juz zobaczyc w calej okazalosci. ;]

Pozdrawiam!

Heh no lolek lolek :] Tylna szyba hmmm nie ma chyba az tak plynnego przejscia z dachu jak powinna miec (o to chodzi??) No to tak dach jest nizszy niz normalnie karoseria to samo dla wyjasnienia ;)

ja bym zrobił tak, aby wlot powietrza do chłodnicy nie urywał się na dole (bo u ciebie dolną krawędzią jest właśnie zderzak) tylko, żeby zderzak był po prostu zderzakiem, a nie jednocześnie dolną krawędzią. nie wiem czy kapujecie, zaraz dam obrazek.

czystyhi9pu3.th.jpg

Kto mi taki kupi? ^^ Nie no tak serio to super, tylko grill troche nie teges, i jakos za duzo miejsca pod swiatlami, mozna by wstawic tam kierunkowskazy, czy cus ^^

Arxis- to jest hdri i z tego co mi wiadomo to nie mozna podkrecic/zmniejszyc blura, a tymbardziej "zrobic fajnych cieni na malym bruczku". taki szczegol.

EDIT do postu nizej:

Fakt, nie obczailem, faktycznie te z pierwszego wygladaja... jeszcze lepiej ^^

jeszcze jedna sugestia mi wpadla dzisiaj- dzielona przednia szyba na srodku, co ty na to? ^^

• 4 weeks later...

Sory za post pod postem :] Nowa felga Torq trust chyba :)

chevydach50bolean1hi8.jpg

Kr3tz -->Do postu wyzej: teraz to se moge nastukac :] Siatki juz nie ma po boleanie :] Chyba ze znajde dach jeszcze przed boleanem :] Miala byc dzielona, ale doszedlem do wniosku, ze tak bedzie lepiej, ale jeszcze pokombinuje :] Zobacze co da sie zrobic