Skocz do zawartości

Postać 3D: Mięśniak [update]


Matti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajne ciałko ale te portki to mogłes wywalic :p bo ogolny obraz modelu psują ;)

 

spodnie ida do z-brusha. jak narazie sa tylko zeby byly;)

 

Spoko ciacho :*

 

heh.;) moge ci umowic:*

 

niezla rzezbe ma :D ale czy te nogi to nie za krotkie ?

No nogi chyba troszke krotkawe sa... Ale ogolnie rzezba miesniaczka ladna

 

chyba jednak nadal za krotkie.:/ skaluje iskaluje i nie moge ich dopasowac..ehh;)

 

Te spodnie straszne, buty fajne

 

dzieki;). spodnie do zbrusha

 

Vertex-y po weldowaniu z symmetry ci na łbe sięnie zweldowały czy mi monitor się kopie?:D

 

BArdzo sexowne ciasteczko:D

 

monitor masz w pozadku to tylko moje lenistwo. bo recnie weldowale vertex po vertxie i jakos nie chcialo mi sie konczyc;)

 

sorry ale Master byl pierwszy.

 

dzieki za komentarze niedlugo powinien byc jakis update jak tylko uporam sie z obsluga zbrush`a;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehe Ladny then modela tylko z dalszym komentarzem wstrzymam sie do momentu jak nadasz mu materialy - bo cos zludzenie optyczne mnie zwodzi ;P
dzieki. nie jestem pewien czy bede go teksturowal bo bedzie wygladal tylko gorzej:]

 

dziwnie te spodnie łączą się w kroku. a gdzie miejsce na genitalia? czy może nasz mięśniak to kastrat? ;P
laczenie tak wylgada bo nogawki nie sa jeszcze ze soba jeszcze zweldowane. po co mu genitalia??

EDIT:

kolejny maly update

yyyyyyyyyyyyyyyyyjs5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie bardzo fajnie. Co IMO jest nie tak to spodnia - za szerokie, chyba że to takie jak noszą radzieccy czołgiśći w zimę jak jest -60'C, bo wyglądają jakby były upakowane watą czy czymś takim.

No i rączki, mianowicie przedramiona szersze od barków... no cóż pewnie możliwe przy specjalnym treningu, ale dziwne.

Ale generalnie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie spodnie i rece do poprawy, lecz ogolnie (a przedewszystkim twarz i klatka piersiowa ) rewelacja!!!

Ciekawe, ze nikt wczesniej nie zauwazyl, ze pepek byl nie w tym miejscu.. :)

Btw, korzystales z jakiegos tutoriala ? Jesli tak to daj jakies namiaray plz...

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spokojny

Bez urazy ale spodnie wyglądają jak worki na ziemniaki. Reszta.. no cóż... WYPAS :) Ale spodnie koniecznie popraw tak aby choć trochę było widać, ze leżą na nogach a nie od tak sobie. Chyba że oszczędasz poligony, ale nie chce mi sie wierzyć, że masz gorszego kompa ode mnie (AMD 1700+ 1,46 GHz; 352 MB RAM) ;) Pozdrawiam.

PS No i ułożenie dłoni nie do końca mi sie podoba, no bo niby co on z nimi chce wyrazić? Może to-,,jestem spłukany" ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarze

a wiec:

 

Dr0cK- tak wiem rece sa nie teges.. ale to dzis wieczorem poprawie dopiero. spodnie potrzebuja jeszcze zalaman itp. Ja sam podczas przegladania zdjec roznych panow dopiero zauwazylem ze pepek jest jakis nie za bardzo:] Nie nie korzystam z zadnego tutka

 

spokojny- ha! no to cie zadziwie:] moj komp to Pentium3 600mhz, 128RAM, oraz Geforce2Titanium :) jednak o dziwo pracuje mi sie calkiem niezle na tym sprzecie, tylko rendery sie dluza strasznie:/ ;) Ulozenie dlon jest takie poniewaz jest to poza wyjsciowa pozniej podczas rigowania bedzie inna poza ustwaiona.

 

ZiBi_PL- heh dzieki, trza pilnowac porzadku:) powinienes zostac moderatorem;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gimmickz

Witam! Jestem tutaj nowy i kompletnie zielony w 3d - ale zaczynam się uczyć... Tak więc, jako że gó**o mogę powiedzieć od strony technicznej - bo nie będę potrafił powiedzieć jak poprawić to przyczepie się trochę do ważnej sprawy - jaką jest ogół Twojego "Mięśniaka", otóż:

 

yooshi- thx

Death Metal- ze spodniami jeszcze dluga droga. rece tez zmienie ale to juz pozniej.

 

poprawilem brzuch bo pepek byl nie wtym miejscu co trzeba:/

 

yyyyyyyyyyyyyyyyy2mv7.jpg

 

 

-całkowity brak proporcji;/ - tzn. co na początku w oczy się nie rzuca - to wprawione oko wychwyci (tak tak... uczeń Liceum Plastycznego - i za takie akcje jak w Twojej postaci to po karku bym dostał od psora:D)

 

O ile popiersie wydaje się być w porządku, to już niżej poleciałeś po całości...

1. Ręce za krótkie!

2. Łokieć i pępek powinny być na dokładnie tej samej wysokości

 

AD1. ćwiczenie by Gimmickz - zdejmij spodnie (:D) i stań "na baczność" przed lustrem.. ile brakuje Ci na oko cm dłońmi do kolan? prawidłowy homosapiens ma "niedaleko".. jakieś max 10-15 cm na oko - nie wiem gdzie konkretnie ten Twój "Mięsniak" ma kolana.. ale na oko to jemu z 25-35 cm brakuje...

 

AD2. jak wyżej - look at the mirror;]

 

Co do nóg to trudno mi się wypowiadać - koleś ma spodnie i to dość niezgrabne... nie widać co poszło nie tak - ale od sprawy anatomii i relistycznych proporcji postać jest do poprawy - a bynajmniej ręce lecą na bank

 

 

Pozdrawiam. Jak kogoś uraziłem to przepraszam:)

 

 

 

PS. właśnie linijeczkę przyłożyłem do monitora i stwierdzam, że chyba całokształt psują również przy długie nogi... hmmm...

 

gmxpm6.jpg

 

-widać, że samo "wyrególowanie" Mięsniaka względem rąk dałoby marny efekt

-rada ogolna - popracój nad wszystkimi kończynami - ręce ciut bardziej dopasowane (dłuższe i dłonie ciut mniejsze [nie powinny być większe jak twarz!!!]) i nogi krótsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie troszke rozpisze :) Widac ze sie napracowales nad tym, zapewne setki spędzonych godzin nad tym modelem troszke zacmiło twoj wzrok i juz bledów nie wykrywasz :].

 

pierwsza sprawa to klata pozaznaczalem ci tam numerki i przyklady na fotkach. Przede wszystkim cyce ma cos nie takie jak trzeba :) Wyszły takie kwadraty. Mieśnie brzucha są zbyt kanciaste, na fotkach wyraźnie widac takjakby "łagodne przejscia". No i pempek, chyba wiesz o co chodzi :).

 

Rece wyszły jakies takie nijakie, palce jak parówki :) biceps jakis zniekształcony i jakies artefakty tj. 4.

 

Spodnie nie wiem czy są skończone ale na takie nie wyglądają :), Więce fałdek i będzie ok, skoro robisz to w zbrushu takze problemu chyba nie będzie :). i zrób mu jakis porządny interes a nie jakis patyk mu w spodnie wsadziles :).

 

Jest jeszcze pare rzeczy ale to drobiazgi takze nie ma co scigac za to :) Pokaz z innych perspektyw i daj model na zblizenia :] To by było na tyle odemnie :) mam nadzieje ze do czegos sie przyda ten komentarz :) pzdr.

 

abb1910d-komentarz-jpg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL mi sie max3d od wtroku chyba nie otwiera O_O

 

Widze ze nazbieralo sie troche krytyki i dobrze.

 

Gimmickz- dzieki. tez juz to zobaczylem. za dlugo siedzialem juz nad tym i troche sie namieszalo:)

 

max_1989- czy cycki sa zbyt kwadratowe no nie wiem. mialem pare referencji gdzie gostki milei wlasnie takie. rece zostawiam sobie na koniec

 

A wiec jak juz wspomnialem max3d nie dzialal mi od wtorku chyba. wiec wiele sie zmienilo w modelu. byc moze czesc rzeczy poprawilem.

 

Rece na pewno beda zmieniane narazie doprowadzielm je do postaci uogolnionej.

 

mam nadzieje ze jest lepiej

 

tttttttttcc8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow na pierwszy rzut oka wygląda swietnie ale to tylko pierwszy rzut oka :D muahahaha nie no dobra zartuje

tak na serio to nie wiem gdzie on był ze mu tak dlonei powykręcali

cos z cyckami jest nie tak, strasznie dziwnie wyglądają (przyjrzałem sie swoim i jednak troche sie róznią :D)

spodnie w miejscu gdzie opadaja na buciki (bosko wyszły :D) troche tez dziwnie wyglądaja, jak by były z plasteliny :)

 

ogólnie jest bardzo dobrze alo moze byc lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche pobawilem sie cyckami. Ledyr ja nie wiedzialem ze ty taki umiesniony jestes. Podeslij mi swoje zdjatko na privie;)

 

_kuba_- jeszcze i tak te rece sa do d**y

 

Juz mam dosyc tego modelu:/ autetntycznie a tu jeszcze tyle do usprawnienia. ehh

 

cycektj9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gimmickz

No to zacznę swoje "mądrzenie":

kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkoj4.jpg

Dalej coś mi w nim nie leżało... co takiego? no wlasnie... niby wszystko na pierwszy rzut oka w porządku... ale...:

 

1. cycki ma jakby w staniku trzymał:D - wielkość może odpowiednia (ja osobiście bym je ciut powiększył, ale może mniej "uwypuklił") jednak za wysoko umiejscowione...

2. taki niby pakier, niby lekkoatleta - ale skoro idziemy w "mięśniaka" to jednak musimy zrezygnować z cech mieszanych i obrać jedną drogę... BRZUCH... za bardzo rozciągnięty.. mięśnie powinny być bardziej zwarte (niby mniejsze, ale za to wypuklejsze mogę być) i kończyć się (chodzi o górną granice) sporo wcześniej - teraz to wygląda nienaturalnie strasznie -tak "pi razy oko" zaznaczyłem to na screenie.

3. po korekcie rąk nabrały one bardziej relnego wyglądu, jednak nie pasują do barków... Mięśnie dookoła stawu barkowego powinny być bardziej uwydatnione (chyba, że koleś sam biceps na siłowni pakował - to mu wybaczę te braku w barach - tak zwany " zestaw wakacyjny "?:D)

4. kapturki można by nieco ulepszyć... - chociaż, może przez te "wysoko zawieszone" cycki się takie wydają - zobaczymy co będzie po korekcie - na razie może lepiej nie ruszaj

5. Jak już pisałem - elekt mieszany... troszku to mięśniak - troszku lekkoatleta - popracowałbym nad bryłą torsu... taka jakaś się "za smukła" wydaje... szczupła... poszerzyłbym ją, ewentualnie jakoś nadbudował... - być może to się poprawi po obniżeniu cycków i "zwarciu" mięśni brzucha - tak samo jak z kapturami (na razie nie ruszaj)

6. na koniec mały smaczek (jak dla mnie) - co ma znaczyć ten mały palec u dłoni? takie jakiś... mdły? uschły? doczepiony? sterczący? - może to tylko tak w tym ujęciu... ale jednak spróbowałbym to poprawić;)

 

 

 

+7 - co do materiału skóry to jakoś bardziej podobała mi się wersja Twojego rendera z "18-11-06 19:27"

 

 

mogę prosić o jakieś ujęcia z perspektywy? ogólnie inne punkty widzenia?

 

Pozdrawiam i przepraszam jak przesadziłem z uwagami...

 

-świeży na forum

Gimmickz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności