Skocz do zawartości

Dział GameArt - Wasze komentarze i propozycje


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Klicuś, wiesz ze teraz jako modek bedziesz musiał komentowac każdy moj nowy render w tematach :D

 

a tak na powaznie to przydaloby sie cos wiecej za wygraną w bitwie choćby cos w tym stylu :D:D(no moze przesadziłem)

 

trophybadgech4.jpg

 

hmmm co by tu jeszcze wymyslic.. no nic to wszystko co mi do głowy przyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

no to nowy mod sie wkrecil jedzie rowno hehe :)

swietny pomysl z Zwycięzcami dotychczasowych minibitew z tym ze ja bym kazdego zwyciesce jeszcze bardziej nagrodzil moze rekomendacja na glownej ?? :)

to jest dopiero mod zamiast sie wywyzszac jak inne mody ;) zabral sie za usprawnianie :)

dalbym ci + ale nie moge :(

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedną propozycje, mianowicie chodzi o to że jak powstaje nowa bitwa to właściwie nie wiadomo gdzie przeczytac regulamin :\ swego czasu sam mialem problemy z jego odnalezieniem bo wygląda po prostu jak kolejny wątek bitewny. Może by tak Te wątki jakos wyróżnic np: wątek główny dąc przyklejony a juz po zakończeniu minibitwy go odklejac i niech go zastępuje kolejny a poprzedni zleci do otchłani :) To taka moja mała sugestia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chcial aby podzielic watek na projekty , mody i twory wlasne :)

Bo jest balagan , wszystko idze do jednego worka a tutaj chodzi o to zeby robic i widziec efekt a nie przebijac sie przez pola kukurydzy.

 

Z mojej strony licze na Klicka bo wierze w chlopaka :D Wiara czyni cuda :)

Moderator tez :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod fora typu:

Gra : Tworcy gry daja jakies obrazki badz szkice

Mod : Modyfikacja do gry

Tworczosc wlasna : Kazdy robi z tego misz masz

Ogolny : Takie tam info itd.

 

Chodzi aby ozywic to , zle ustawienie/przedstawienie odstrasza. Nie chce tutaj propagowac innego forum ale :) c4d-pl.org zrobilo nowa szate , nowe dzialy i odrazu wiara pchala sie oknami i drzwiami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie wiedzialem gdzie to napisac wiec pisze tutaj zastanawialm sie bo ostatnio widzialem jak jaks prack z game artu dostala sie na front paga, ten piesek... osobiscie uwazam ze ta praca na to nie zaslugiwala, aczkolwiek byla naprawde niezla... w kazdym razie arument byl taki ze trzeba promowac wiatek game art... mozna by to np zrobic jak na cgtalku czyli jak rozpoczyna sie minibitwa to walnac jakis baner wlasnie na front paga, bo z a argumentem ze trzeba promowac wlasnie ten to sie zgadzam w 200%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja napisze tylko tyle, ze : MaGuu, CzAk1, jaras, MCMiriam, SirAnen w game arcie nigdy\ kilka lat nie bylo wiec nie wiem po co sie udzielaja ;p.

ogolnie jest spox teraz...

tylko 1 rzecz mnie boli : czemu hatred, chr. noir stein, i jeszcze conajmniej 5 osob sobie poszlo.............................................. , wiecie nawet bez cu ani nic, zniekneli pufffff, nie kapuje tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurt, nie masz racji - Sir Anen na pewno się udzielał bo coś pamiętam, zresztą każdy ma prawo wypowiadać się na dowolny temat i ja też mogę napisać że coś mi nie pasi w dziale 2d i nikt mi tego nie zabroni :/

 

Hatred ostatnio zarzucił nawet model główki potwora więc jednak czasami się jeszcze udziela, zresztą sam przyznajesz że od długiego czasu sam nic na forum swojego nie wrzuciłeś, więc zarzut też nietrafiony :)

 

Stary, takie posty tylko Ci produkją wrogów na forum, dałbyś czasem na luz bo masz takie dni że obrażasz ludzi po prostu :P Nie ma co kopii kruszyć o takie głupotki man...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Christian Noir Stein pojawia się na forum, ostatnio był pierwszego tego miesiąca, więc o forum nie zapomniał. :)

Ale się teraz z nową moderacją forum kolorowe zrobiło, fajnie jest. :)

No i ten wywiad w game-arcie w wątku, to super sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności