Skocz do zawartości

Wiz: kolejny domek


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak dla mnie wrażenie super!

 

Ale, dach mi troche nie pasi, albo masz za mały sampling albo cos zwalone z tymi dachówkami, w każdym razie nie komponują się tymi z lewej ;-) Trawkę bym troche poprawił. Iiii jesteś pewny, że kąt padania światła jest zgodny z tłem?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha widze ze nie tylko mi podobaja sie roslinki. dotychczas uzywalem map z kanalem alpha, ale nie wychodzi to za fajnie :\

 

mam jeszcze pytanka odnosnie pracki

 

1. napisales ze to sun&sky, bardzo podobaja mi sie kolory, wyszlo tak naturalnie, nie udaje mi sie uzyskac takiego efektu, czy mozesz podac parametry slonca ozone itp... oraz czy uzywales Psyhical camera, a jezeli tak, to jakie ustawienia. Serdeczne dzieki :)

 

PS: i koniecznie te roslinki !!!! sa bomba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sami sobie kurcze przeczycie przeczytajcie jescze raz post po poście to wszystko. Piszecie : świetna praca, wypas, bomba, normalnie rewelacja a potem : zmienił bym brązowy kolor na około dachu, klamka w drzwiach dziwna, tekstura dachu do wymiany, kamień na elewacji do bez bumpa, trawa nie taka i od siebie dodam że przesadzona perspektywa pionowa (za niski budynek na takie zbiegi). O co chodzi ??

 

Bobby - bez urazy ale ten render wyłanczając roślinki i światło w ogóle mi się nie podoba ale jak sie czyta to co reszta pisze to nie wiem czy ja coś mam skrzywine czy dostajesz takie dobre komentarze tylko z uwagi na Twoje poprzednie świetne prace. Wybacz że akurat na twoim przykładzie pisze to co pisze, ale chyba o to tu chodzi żeby oceniac to co widze a nie to kto to wkleił.

 

podpisze się ktoś pod tym co napisałem czy mam juz zmieniac nicka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, szkoda tylko ze dach sie po prawej skaszanil i ze nie ma bumpa na kamieniu.

szyba w drzwiach i obok drzwi nie ma zadnego refleksu i widac co jest w srodku.

 

EDIT:

wlasnie przeczytalem co napisal Piun :)

mi sie pracka podoba, watpie zeby ktos pisal to co pisze na podstawie czyjegos nicka, z tego co zauwazylem to to forum jest dosc "ostre" pod wzgledem opini. Faktem jest ze czesto zdarza sie ze niektorzy slodza ale i nie zapominaja czegos tam wytknac.

Niestety Piun ale nie mozesz zaprzeczyc ze pracka jest dobra mimo kilku mankamentow. Wiekszosc ludzi ocenia obrazek, to czy im sie podoba czy nie, niewielu bedzie wnikac w to czy ten budynek jest np. zgodny z prawem budowlanym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

direct vs vraysun.... ktore lepsze ? :)

 

 

oczywiscie vraysun, cieplejsze kolory, miekksze to wszystko, chociaz przy direct'cie bardziej mi sie podoba kamien na murze...

 

ogolnie piekna praca, nie powiem, ze Twoja najlepsza, ale sam sobie podkreciles poziom i bedziesz juz zawsze porownywany do swoich lepszych prac :D

 

szacunek i pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności