Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Jeep...


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Trochę już masz, ale lepiej popraw to, bo są odstępstwa od oryginału, ale nie będę ich wytykał :)... Sam popełniłem trochę skrótów :P. Natomiast mam nadzieję ze ta szmatka na masce przejdzie metamorfozę, albo zostanie usunięta. W tym miejscu gdzie ją położyłeś powinny być mocowania przedniego okna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

wiec tak

vorek--> :D:D

krzyhh--> no w sumie tak :) ale organike mecze prywatnie w domu :)

satanicus1991--> dzieki :) opony zostana poprawione bo sa du du.. :)

Badyl--> dzieki za referki,mialem w pierwszym poscie napisac ale zapomnialem :), maske i grill'a poprawie tam gdzie jest ostrosc :) jak ja nie lubie roi\bic ze zdjec :D

MF--> ta szmatka to tak testuje ja :) widzialem zdjecie jak byla rzucona na maske (z tym ze to chyba byla jakas siatka :) ) napewno tak ona nie zostanie i zostanie albo zmieniona albo usunieta :) jesli chodzi o jej polozenie to racja :)

sysol--> maska do wymiany a tak mi sie podoba :)

wiktor--> powinienes dostac minusa za zmiane nika :( willysa chcialem zrobic juz jakis rok temu ale nie bylo checi a tu dwa super modele (+tex) wiec checi male bo male ale przyszly :D

 

ok wiec tak teraz cos od siebie :)

update beda rzadkie :)

ale plan mam taki :)

jeep bedzie rozwalony tzw nie bardzo rozwalony ale karoseria bedzie lekko odgieta szyba wybita/peknieta, napewno spuszcze powietrze z kol nie do konca ale zeby bylo czuc ciezar wozu dam zarosla na samochod(maskowanie, jak to na wojnie ;P) pare bajerow ..ale zanim to pierw trza zrobic duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo detali :(

:)

niedlugo update

dzieki za posty

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

dzieki za posty

Gen.Baton--> bez przesady bez przesady ale takie posty motywuja oj motywuja dzieki :)

satanicus1991--> tak mesh :D w sumie strasznie kanciasta jest ta siatka tak z bliska :)

pikSar--> dzieki :) hehe mnie dopiero dwoch skusilo :D zobaczymy ilu ty potrzebujesz :D ale dawaj w grupie razniej ;)

ps. opona poprawiona zaw zrobilem prawie od nowa (jeszcze nie skonczona) bo ta byla sux :)

musze sie wkoncu zaczac brac za szczegoly :)

pozdro i dzieki za komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitaM!!

dzieki za komentarze :)

..:: 3D XTREME ::..--> :)

Jonasz_Real-->hehe ja babram wewszystkim co mozna wymodelowac :)

damusTo--> jak rozczlonkowane??

no grill osobno maska i karoseria :) czyli trzy czesci a ile powinno byc jeden :D

chveti-->mniej wiecej uzylem polyboosta aby topologie siatki zmienic :) i zlisciami tezodpioniera :) ztymi particlami bo robilbym to stara metoda ale tafajny efekt daje i wszystko mozna kontrolowac :)

a siatke zrobilem tzw zacząłem od boxa zwyklego boxa :) doslownie robilem ja 2-3min :)

pozdro i dzieki za komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

hcpiter--> dzieki :)

 

No a błotniki i reszta ;)

 

hmmm :D

eee tam blotnikow nie bede poprawial gdyz zaoszczedze w ten sposob pare poly karoseria z ms'em blotnik nie :D

choc zobacze jak sie zdenerwuje to polacze :D

bo w sumie i tak bede giac karoserie wiec czym wiecej poly tym lepsze giecie (i prostrze) :)

 

ps. powolutku sobie dlubie nawet bardzo powolutku i dlatego nie ma update ale niedlugo cos dam :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

max--> hehe dzieki :) z ta siatka to bylo jeszcze szybicej serio wogole sie nie meczylem :) pare minu i gotowe a listki to partiklami zalatwione tu troche dluzej bo mussialem to skumac ale teraz to tez pare chwil :)

ale chyba czas wkoncu sie nauczyc uzywac tych wszystkich map zamiast modelowac :D

Badyl--> dzieki :) wszystko bedzie ladnie zrobione (chyba) narazie zajmuje sie kolem chce go skonczyc pozniej wezme sie za przod :) i wetdy moze cos na forum wrzuce :)

pozdro idzieki za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności