Skocz do zawartości

Scena 3D: Baba Jaga


Gość _Kreska_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Kreska_

jo,

to ja za przykladem Klicka tez umieszcze swoja pracke w 3dskonczonych, a co:) moze wiecej osób zobaczy.

aha, jest tez na cgtalku wiec jakby ktos chcial z jedna gwiazdeczke przyznac zapraszam, no i columbia z zeszlej bitwy tez wrzucilem :)

 

http://forums.cgsociety.org/showthread.php?t=434589

 

http://forums.cgsociety.org/showthread.php?t=434320

 

BabaJaga_end.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam mieszane uczucia. Sama chatka jest bardzo fajna. Wręcz idealna. Noga również spoko. Postać niczego sobie. Ale całość psują detale - nawet nie modelowanie tylko oświetlenie chyba. Zbyt mocny ten directional jak dla mnie Tak jak światło świeczki. Lewy dolna kwarta obrazka jest najsłabsza, a to właśnie tam stale ląduje moje spojrzenie na końcu. Można tam było walnąć coś dużego i efektownego w renderingu - kocioł na przykład. Mimo tych niedociągnieć gratuluje świetnej pracy.

 

Edit.

W niższej rozdzielczości wygląda lepiej. Widać te proste gałęzie mi nie pasiły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praca rewelacyjna! klimat ma.. góra chaty i postać wręcz ideał ;)

co do krytyki to może dodam ,że gałęzie są za prosre .. niczym ciernie ,

i nie podobają mi się te pale z czaszkami .. odstają od reszty (cały dolny lewy róg wygląda jak byś robił na szybko byle czymś tam nakrzaczyć )

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

dzieki wszystkim komentarze, szczególnie te bardziej krytyczne, na pewno pomoga w przyszłych prackach. pozytywne tez oczywiscie pomagaja :)

jaras: double thx ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzodobre

klimacik jest, chatka swietna, choc w WIPie robila na mnie jako model wieksze wrazenie, postac fajna, swieczka swietna. Jak dla mnie troche takiego dorobienia detalu zabraklo, materialy momentami takie sobie,swiatlo niby ok, ale w tym co pisze Hynol jest troche racji, nie podoba mi sie, ze baba jaga chce sie przewrocic do tylu, czaszki i galezie drzew nie za bardzo mi sie podobaja. Jest gites, ale moglo byc jednak lepiej, mimo wszystko fajna pracka., zwlaszcza modele mi sie podobaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

oj... oglądałem tą pracę w WIPie i zapowiadała się rewelacyjnie.. a tutaj.. hmm.. no cóż, wyszła średnio. Przede wszystkim sprwia wrażenie bardzo płaskiej i mało plastycznej. Troszkę nienaturalnie łączy się szare "tło" z nasyconym pierszym planem. Proponowałbym trochę podkolorować tełko.. może na niebiesko, może brązami. Troszkę dziwnie wygląda też spód chatki. Chyba lepiej byłoby go pokryś ciemniejszą teksturą tak, żeby ukryć jego budowę.

Drzewa i ptaki wymiatają, ale ogólnie kadr jest troszkę dziwnie dobrany.. przy takim kącie widzenia chyba jednak elementy powinny być trochę bardziej powykręcane w sobie tylko znany demoniczny sposób.

Reasumując - stworzyłeś świetną bazę do bardzo dobrej pracy, ale to, co tu zaprezentowałeś jest dla mnie tylko fazą przejściową, mam nadzieję. Odetchnij od tej wizji i dokończ ją za miesiąc-dwa, a będzie baaardzo dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności