Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Logo


jefim

Rekomendowane odpowiedzi

Logo "Vline" jest nazwą grupy ludzi zjmującą się 3D może w przyszłości firmą zajmującą się grafiką. ale jak na razie nasza strona jest jeszcze w przygotowaniu zobaczymy co to będzie:). Logo wymyśliłem wczoraj. i już niech tak zostanie miało być proste, żadnych zbędnych baajerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pomysł nie najgorszy - proste (więc dobre jako logo), w miare czytelne. Obiekt z V za bardzo wpycha się na reszte napisu. No i poprawić trzeba te szczegóły które są kiepskie z renderingu.

 

eee...jesli to ma być logo grafikow 3d to powinno być jakie ciekawe a tu nic specialnego...

 

Logo to logo a nie miejsce gdzie się ładuje tone grafiki, zdjęcia kolorki i bóg jeden raczy wiedzieć co jeszcze. Jak widze takie odpustowe potworki to już wiem że twórce należy obchodzić szerokim łukiem. Dużo pracowałem z prawdziwymi profesjonalistami w dziedzinie logotypów i musze Ci powiedzieć że logo WCALE nie ma być ciekawe. Ma się kojarzyć z przedmiotem działalności, być proste, łatwe do zapamiętania. Nie ma być ciekawe. Ciekawe mają być prace w portfolio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z drugiej strony nie moze byc zbyt proste jefim :)

 

Może, może :). Zobacz sobie na JVC, Lego, Nestle, Kodak, Dell - sama czcionka w zasadzie z niewielkimi ozdobami.

http://www.epsvectorlogosoncd.com/graphics/color_company_logos_on_dvd.jpg

 

Albo tutaj - jedne z najlepszych i najwyżej ocenianych:

http://homepages.ius.edu/RALLMAN/logotypes.jpg

http://60minutelogo.com/images/examples/logotypes.gif

 

Pamiętać należy żeby w miare możliwości logotyp dało się walnąć w dwóch - trzech kolorach - na wizytówke na przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, jak wyzej, wszystkie uwagi sa dobre, z tym, ze podsumuje.

jesli zabierasz sie za robienie loga, to 3dsmax chyba nie jest najlepszym programem do tego...

proponuje corela... i wektorowke - to daje wieksze mozliwosci, poniewaz z tak przygotowanego logotypu mozesz zrobic np papier firmowy, wrzucic to logo na wizytowke, albo nawet zrobic baner wielkosci 10m ;) oczywiscie bez straty jakosci... jak wyzje, dwa kolory - czyli czern i biel i to wszystko - mily dla oka kroj czcionki i to wszystko... plus jakis logotyp, czyli znak graficzny :)

powodzenia i czekam na jakies propozycje ;)

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z poprzednikiem nie przeczytałem nazwy i od razu skojarzyłem że ma być V. Na twoim miejscu zostałbym przy poprzednim pomyśle a nie tym zaproponowanym przez cfaniaka (za bardzo przypomina mi logo helionu - na pierwszy rzut oka) W poprzednim widać że projektant ma fantazję, musi być ten element nadający smaku. Przychylam się do opini Hynola na temat loga. Kiedyś była gazetka widziałem jeden numuer w której było np lolgo shella i jak kształtowało sie na przestrzeni kilkudziesięciu lat świetna sprawa albo wizytówki to jest dopiero wyzwanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności