Jump to content
spiroz

Amatorska gra - potrzebni graficy

Recommended Posts

Witam,

Poszukuję grafików chetnych do współpracy nad amatorska grą, będzie ona napisana w C++ z wykorzystaniem darmowego silnika Irrlicht lub OGRE, na tym drugim to mozna osiągnąc grafike nawet na poziomie FarCry, no ale to juz szczyt marzeń :)

W sumie to nie mam jeszcze jakiegoś konkretnego pomysłu na gierke, chodzi mi po głowie platformówka 3D, ale czekam na jakieś ciekawe pomysły.. bo kto wie, może później zainteresuje się projektem CD-Action albo jakis developer :)

Jest dużo takich projektów i myśle że przyłączenie sie do jednego z nich jest sensowniejsze, trudno będzie ci zorganizować własny team

Pozdro

Jest dużo takich projektów i myśle że przyłączenie sie do jednego z nich jest sensowniejsze, trudno będzie ci zorganizować własny team

Pozdro

Może i sensowniej przyłączyć sie do kogoś niż robić coś samemu od podstaw ale ile jest takich zespołów-sporo i żaden jakoś specjalnie nieodnosi większych sukcesów dlatego mnie sie podoba inwencja spiroz'a, może jemu sie w końcu uda zrobić coś co ktoś doda chociaż jako darmową gierke do którejś z gazetek.

Może i sensowniej przyłączyć sie do kogoś niż robić coś samemu od podstaw ale ile jest takich zespołów-sporo i żaden jakoś specjalnie nieodnosi większych sukcesów.

http://www.Afterfall.pl

P.S. Nie mowie że to jest "specjalnie większy sukces" hmm... ale myśle że może pokazać że można zajść dalej niż chęci a moja propozycja wynikła z tego że właśnie wiem jak trudno jest zorganizować team :)

Może i sensowniej przyłączyć sie do kogoś niż robić coś samemu od podstaw ale ile jest takich zespołów-sporo i żaden jakoś specjalnie nieodnosi większych sukcesów dlatego mnie sie podoba inwencja spiroz'a, może jemu sie w końcu uda zrobić coś co ktoś doda chociaż jako darmową gierke do którejś z gazetek.

Skoro żaden projekt nie odnosi sukcesów to po co zaczynać kolejny? Żeby odnieść porażkę? :]

Po pierwsze, zeby się czegos wiecej nauczyc. A poza tym nie mysle o half-life 3 tylko nad czyms co jestem w stanie zrealizowac.

Hmm.. to może jak będziesz miał coś konkretniejszego np: "hej ludzie zrobci mi różowe autko" to więcej osob będzie w stanie sie zdcydować czy na taką pomoc ich stać :)

Pozdro

offtop: Hej master co wy z symi kotami w awatarach macie oO ? nowe chobby czy co ?

Konkretniejszego, prosze bardzo, powiedzmy cos takiego standardowego: rok 2010 na orbicie ziemi stacjonuje stacja kosmiczna, prowadzone sa na niej najrózniejsze badania, oczywiscie także nad nowoczesna bronia. Na stacji dochodzi do zamachu i stacja wpada w rece powiedzmy terrorystow. Zostaje wysłane komando by odbilo stacje. No i teraz "hej ludkowie zróbcie mi cała stacje kosmiczna, postacie, bron.. " moze byc ? :-P

A powaznie to najpierw chciałbym znalezc pare chetnych osób do współpracy, bo przeciez bez sensu jest prosic o pojedyncze modele, przeciez nawet w prostej grze bedzie ich sporo. No ale mam juz dzwiekowca wiec przynajmniej muzyczka zrekompensuje brak grafiki :)

Spoko to ma być fts ?

no ja życze powodzenia :)

Heh możesz np zarzucic temat minibitwy :DD w tych klimatach, wygrana praca znajdzie sie w grze :D

EDIT: Kacper chyba nie rozumiesz istoty prośby Spiroza Oo ?

Dobra przez Was to trace checi, człowiek chce wyjśc z inicjatywą , stworzyc cos to skutecznie zniechecą :D

spiroz: heh, było już tutaj pare takich :) Ale, szczerze, projekt bez BARDZO dokladnego opisu nie ma szans przyciągnąć ludzi. Sam zapał niestety nie wystarcza, w pewnym momencie konczy sie inspiracja i zaczyna ciężka harówa.

pozdrawiam

Mirach

Popracuje troche nad fabuła, jak bedzie cos konkretniejszego to przedstawie do opini, moze wtedy ktos sie zainteresuje.

Dobra przez Was to trace checi, człowiek chce wyjśc z inicjatywą , stworzyc cos to skutecznie zniechecą :D

Jesli takie słowa krytyki cie zniechęcają, to ciekawe jak zrobisz tą gierke???

Chłopie tutaj trzeba zapierdzielac jak mrówa... dosłownie... ;)

proponuje zaczac od pojecia Design Doc i stworzenia takiego dokumentu, bo brak rozplanowania projektu (jakiego kolwiek) doprowadza do sytuacji w której jego realizacja nie będzie możliwa...

Ciesz się że ludziska cie krytykują, bo to ddaje do myślenia...

Po drugie to pisz o wszystkim, bo nie jestes wstanie o wszystkim pamietac, a nazbiera sie tego...

POWODZENIA... LINKUJ JAK COS ZROBISZ... ;)

Dobra zrobie tak, zaczne pisac cała mechanike gry, systemy kolizji i tak dalej. Jak juz bede miał cos konkretniejszego to wrzuce na forum i odświeze watek. Moze wtedy znajdzie sie ktos chetny do wspolpracy.

Kacper, nie zniechecaj czlowieka, to ze tobie sie nie udalo jeszcze nie znaczy ze on jest skazany na porazke, no chyba ze tez ma 11 lat :)

pozdrawiam

Mirach

Przede wszystkim określ czego potrzebujesz ;), tj. scenario, fabuła wprowadzenie itp. same chęci to plus dla Ciebie, ale to za mało aby sensownie do sprawy podejść . . .

Działaj, działaj ;)

Pozdrawiam

You know your game is in trouble when....when your design document is about as long as your resume.

true, true :D

a co do gry to zaszyj sie w koncie na kilka miesiecy i pisz designdoca a dopiero potem mysl o ekipie

pamietaj ze DD jest predewszystkim dla teamu

Hej!

Mam pewien pomysł na gre horroru ewentualnie horroru rpg albo w konwencji fpp albo tpp i jestem w stanie poswięcać czas nad jego realizacją ,jestem grafikiem 3d.Jak jestes zainteresowany to napisz na gg 6614680

Mam pewien pomysł na gre horroru ewentualnie horroru rpg albo w konwencji fpp albo tpp

czyli wogóle nie masz pomysłu

mieżcie siły na zamiary.

spiroz, musisz sobie uświadomić, (im szybciej tym lepiej) że pomysł, i hasło w stylu "robie grę" ludzi zniechęca zamiast przyciągać. jest to typowo szczeniackie podejście.

pozatym nie myśl że mając kilkanaście lat, zero wiedzy i praktyki, uda ci się zrobić grę. jest to NIEMOŻLIWE

Vorthron spróbuj FPS creatorem , tylko tak sie może udać :) i troche z górki będzie :P

ewentualnie sprawdź jeszcze

3D Gamemaker

Klik & Play

DIV Game Studio

The Games Factory

od razu mówie że z żadnego nie korzystałem i nie planuje :P

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy