Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Caterpillar


pixar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Upek. Troszkę dorobiłem detali ale niemiałem zbytnio czasu więc jest tylko to co widać. Co do referek jest z nimi problem mam zdjęcia ale z 10 wersji tego modelu w bardzo niskich rozdziałkach, w dodatku maszyny sa zaciepane błotem :) ciężko coś konkretnego znaleźć.

 

caterjc8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuuugiej przerwie spowodowanej pracą oraz awarią dysku. Odkopałem stare pliki do maxa i wziołem się troszkę do roboty. Powoli dodaje szczegóły buldożera jeszcze kupa roboty przede mną, a czasu niewiele robie upka i biorę się do pracy z tym modelem. Proszę o komentarze.

 

78732546km2.jpg

 

26726173ys4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na moje oko to troche za mało ogniw ma chyba gasiennica...na tych refkach com je wrzucił wydaje sie ich byc więcej...moim zdnaiem warto by było żebyś się naprawde przylozył do teog modeliku!Pozdrawiam, trzymam kciuki i na pewno jeszcze tu zajżę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Troszkę elementów dołożyłem m.in kilka ogniw do gąsienic oraz zrobiłem obudowę na kabinę dałem też większy render. Co do scenki to może będziez zależy czy będzie na to czas.Narazie rzucam rendery do ocenienia:

PS: Wreszcie więcej komentarzy :) Dzieki

93518451qy2.jpg

 

19123189ds3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle się bawie z tym pługiem jeszcze dużo pracy z nim pozostało. Wrzucam to co dzisiaj wymodelowałem.

 

PS: Co do scenki to jeszcze długo jej nie bedzie. Narazie mogę powiedzieć że scenka będzie związana z olbrzymią mocą tej bestii.

 

98518182gi5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności