Skocz do zawartości

No i jak po Sylwestrze ?? :) 2007 !!


naeq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich imprezowiczów :D Jak spędziliście czas sylwestrowy ?? zabawa pewnie była przednia ;> Wielu z was odpisze na ten wątek dopiero za parę dni, ponieważ będą leżeć, chlać wodę mineralną litrami oraz zajadać Alka-Zelcer czy jakoś tak... Heh

 

No cóż... Mogę tylko powiedzieć że Życzę wszystkim wszystkiego najlepszego w nowym roku by wszystkie wasze dotychczasowe marzenia które nie zyściły się w poprzednim 2006 roku, zyściły się w Tym nowym 2007 !!

 

Ja Sylwestra przeżyłem z Ukochaną i to choć by nie wiem jaki on był, najważniejsze że byłem przy Jej boku :)

 

Pozdrawiam FAlcom 2007 !!

 

(Post został napsiany 6 godzin i 34 minuty po nowym roku 2007... xD)

 

EDIT:

 

Hehe, logo zmienili, ale copyrighta już nie :D

googlewn6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ouuhuhuhu :] Impreza była gruba, od 20 do 6 rano, prawie wszyscy obecni na niej się przespali w domu w którym ona była tak do ok 12 i znowu. Ja jestem padnięty, jednak współimprezowicze dalej świętują :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to się wszystko zaczelo dopieroo koło 22.00 -> do 5rano :) Miło było bo wyladowalem w łóżku z dziewczyną NIEPOSPOLITEJ urody :* [muahahaha]

Nie mialem kaca, zreszta nie pilismy az tak duzo :/ Szampan + Scotish Wisky40%+pare browarren :]

CZyli a.d.2007 zacza sie miło :) ZEby sie jeszcze dostac za 1,5roku do tej fimówki Łódzkiej :] mmmmm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stwierdzam że od tego dnia moim ulubionym napojem oprócz piwa staje sie martini bianco ze spritem :] najlepszego panowie!

 

eeeee tam to napój grzecznych dziewczynek

 

Najlepszy jest cieńki browar w brudnym litrowym kuflu na dworcu we Wrocku w knajpie koło poczty, o trzeciej nad ranem.

Ps. pozdrawiam kelnera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dodam ze dla "grzecznych" pan rownie dobrze lac martini (cin-cin bianco - wersjac studencka:)) z sokiem winogronowym eh w tedy to sie dzieje :D nio a co do po sylwetrze to wlasnie sie obudzilem :D i tanczylem wlaca w sylwka :D przynajmniej wtedy mi sie wydawalo ze to byl walc a moze walec:/

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tam preferuje piweczko ... Kiedyś była Warka [strong] potem brok[strong] potem tyskie,żubr, żywiec,dębowe :P Ostatnio LECH premium mi zasmakował :D

Co do dziewczyn to porządne hardcore'u [vodka-bez rocienczania i zapijania] nie znoszą... Zawsze "GiN z Tonikiem" bo to im musi smakować :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz zapodać z chęcią zobaczymy :D a co do "Trunków" to Standardowo szampanik oraz niestandardowo Naleweczkę Babuni :D:D No ale to nie byla żanda impreza, było bardzo fajnie mimo to :)

 

A prosze Cie bardzo falcolm http://www.bananeq.forall.pl/sylw/ a co do trunków to czego tam nie było :D zresztą na jednej fotce widać stosik alkoholu

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności