Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2007


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kiszka, zero prywatnosci, nawet wieszakami pobawic sie juz nie mozna, bo w calej Polsce sa "agenci max3d: ;)

h e he he

 

hahaha :D

Za parę dni będzie trzeba chować twarz w drodze do warzywniaka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też trochę zdrezorientowałeś, bo z jednej strony typowo męskie i wojskowe nieśmiertelniki na szyi, a z drugiej dziewczęce straganowe łańcuchy i bransolety.

Na temat czuprynki się nie będę wypowiadał bo sam miałem kiedyś garnek na głowie i wstydzę się do tej pory:) haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam miałem kiedyś garnek na głowie i wstydzę się do tej pory:) haha

 

niby czemu ? z tego co widziałem na forum jest kilka osób w długich włosach i nie zauważyłem by się tego wstydzili......... ;/

 

Jak chcesz to zobacz na strone 50 tego wątku może tam zobaczysz rysy twarzy i się zorientujesz...... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanderalek - dopiero zauważyłem że jesteś z legnicy, kiedy ja się wynoszę z tego miasta to okazuje się że tutaj też są graficy :)

 

krzyhhh - wychodziłem z tego samego założenia, i szczerze mówiąc nie polecam strzyżenia na łyso. lubię dość krótkie włosy ale "łysość" mi nie odpowiadała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ja do długich włosów nic nie mam, długie włosy też miałem (w liceum).

Pisząc "garnek" miałem na myśli takie strzyżenie jakby się garnek na łbie położyło i równiutko obcieło to co wystaje. Takie niechlubne strzyżenie zdażyło mi się w podstawówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzyhhh - wychodziłem z tego samego założenia, i szczerze mówiąc nie polecam strzyżenia na łyso. lubię dość krótkie włosy ale "łysość" mi nie odpowiadała

 

Dzisiaj strzyzone :)

 

p10100342rp7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności