Skocz do zawartości

Pojazd 3D: peugeot fancy-peugeot contest


drakul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mnie sie koncepcja nie podoba nie ma wniej tego co powinien miec prawdziwy peugeot tej dynamiki i smuklosci lini po za tym bez znaczka ciezko bylo by rozpoznac co to za marka szczegolnie od tylu...ogolem imo tylko linia jest ciekawa ale zabiles ja forma wkolo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie - pierwsze co to kojarzy sie z "cytryna", ale design i render na poziomie i mi sie bardzo podoba. Nie bardzo tylko przednie nadkola i zderzak - takie cienkie. Laczki fajowe. To bryka 2-osobowa?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten dział ma swoje zasady i w tej kwestii twój wątek nie spełnia regulaminu nazewnictwa wątków.

 

pod tym linkiem znajduje się regulamin nazewnictwa:

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=2595

 

Przeczytaj go i wprowadź poprawki do nazwy tematu poprzez edycje pierwszego posta (Przycisk EDYCJA > Go advanced, tam w polu temat wprowadź poprawną nazwę)

 

W przeciwnym wypadku temat zostanie skasowany.

 

 

dupa strasznie przypomina Alfe, nikt kto stoi za tym samochodem nie powie ci ze to Peugeot

 

Alfa%20Romeo%20159%20-%20Retro800.jpg

 

146nl2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdą, to że biegną od niej dwie pionowe kreski wcale nie odwraca wrażenia że wciąż jest to alfa

 

Skośne światła (wysoko umieszczone)zchodzące się do środka zawsze były kojażone z Alfą.

 

Ps. Dostosuj się do postu #9

 

[Edit] Wydaje się strasznie lekki i niezbyt bezpieczny jesli chodzi o konstrukcje dachu i ram okiennych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sadze ze to dos realny koncep car samochód w przyszłości nie musi mieć klamek bo bedą otwieran dzwi na pilota tylny dzwi moga byc otwierane równie dobrze jak w rx-8 a co do progów zwalniających zawieszenie moze byc pneumatyczne bardzo ładny model samochodu przyszłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mowie że jest podobny do alfy, jedynie tył sprawia takie wrażenie. To było pierwsze o czym pomyślałem więc wyciągam takie wnioski :)

 

Jeśli ma być to concept peugeota powinien nawet bez logo emitować jego stylem. Żeby ludzie wiedzieli ze to peugeot a nie coś nowego z ameryki.

 

wersja 4 drzwiowa imho trochę naciągana. Wygląda jak klasyczny hatchback więc dodatkowa para drzwi mi osobiście wydaje się zbędna. Rozumiem że to dla wygody ale estetycznie kiepsko (jak dla mnie) to wygląda.

 

Ale gratuluje twórczej myśli :) życzę powodzenia na konkursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm,rozumiem.a widziales moze co przeszlo dalej?bo ja sie nie zakwalifikowalem do 1wszej 30.a przeszlo gowno imho.staralem sie nawiazac do pezota.na marginesie hatchback to 5 drzwiowa karoca a ten o ktorym myslisz niestety nie mozna nazwac hatchbackiem ale coupe.dzieki na wszelkie uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie ty tam w dupie widzisz alfe Marcin;] takie jest moje zdajnie a tak to auto ciekawe ale takie okrąglaste ogólnie autko jest za avangardowe;] ale mi sie podoba a ze stron technicznych renderu i ogólnie to takie to wszytko smutne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fanie fanie :)

kawał fury, tylko podwozie jak dla mnie troche za niskie...tzn ja ja bym takim czyms z chałupy wyjechał to bym droge równał błotkinikiem ;) - a moze to tylko moje widzimisie "regionalne" hehe pewnie na zachodzie europy nie widzieli by problemu ;)

 

ja sie tam na samochodach nie znam, ale przednie słupki wydaja mi sie troche za delikatne, i mam wrazenie ze przez to ten samochod nie spelnia zadnych standardow bezpieczenstwa :D

i to wlasciwie tyle :) fajny design

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności