Skocz do zawartości

Wiz: exterior + update


SWRSC

Rekomendowane odpowiedzi

Jak exteriory to ja tez :) Ostatni projekt jaki miałem przyjemność zwizualizawać. Budowa już chyba ruszyła, gdzies w Markach pod Wawą.

Tak wiem, zapomniałem o wjazdach i cien drzew zrobiłem niezgodny ze słońcem :) wybaczcie :D

 

MentalRay 3.5 + PS

 

podklume4ny.jpg

 

Pozdrawiam,

SWRSC

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

oczoje....e dosyc... jakby nigdzie swiatlo sie nie zgadza... oczoplas...

nie lepiej do tego dodac kreski zeby wygladalo na projekt arch niz probowac zdjecie udac na sile?

przygniatajacy tiling na drodze...

kompozycja ladna, ale elementy wyciagniete z kartonu i powstawiane jak leci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaGuu - przegrasz :p

daymon - probuje podtrzymac ptasią grypę, bo cos ucichlo ostatnia :p

siwy - płotek Pan klient mi kazał :D, kolor drewna również. a bark obrobki blacharskiej to taki skromny wyraz mojego lenistwa. Wizka powstała w 1 dzień praktycznie, pozniej codziennie jedna poprawka taka jak dodanie veluxow itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, faktycznie jakies uklady. Wizka przyjemna ale nie powala. Do tego co napisal siwy dodam ze asfalt ma lipna teksture. Rury spustowe sa jakos dziwnie zaokraglone . Aha, jeszcze proporcja cegly na ogrodzeniu jest mocno przesadzona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic powalającego, jeżeli chodzi o wykonanie, dla mnie jakieś mdłe to jest stać cię na wiele więcej, no i ta rekomendacja to mnie najbardziej rozbawiła.

 

P.s. nie lepiej zainwestować w ludzi 3d. Bo te wklejanie to nigdy ci nie wychodzi z tego, co pamiętam z pozostałych prac.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności