Skocz do zawartości

Silver Award : Gwiezdna Krucjata


Rekomendowane odpowiedzi

small-krucjata_1.jpg

 

 

 

Kolejna ilustracja do ksiazki. Co do tej pracy ma bardzo mieszane odzucia - robiona byla troche na szyko i bez pomyslu co chyba widac miejscami :/

 

Planeta i podmalowka roznych mglawic w tle z fotek nasa - reszta recznie (procz kolczugi ktora z tektury zrobiona)

 

Jak zwykle czekam na krytyke i opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dla mnie tez bardzo dobra praca.

Nie podoba mi się tylko tło, reszta pięknie, ładne oświetlenie, a kobitka wyszła poprostu super, choć może fakt, że twarz troche za słodka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie kiczowate z lekka bo jak przeczytalem opis Krucjaty "Gwiezdnego Szamana" do ktorej ta okladka jest przeznaczona to troche nie wiedzialem co ze soba zrobic :D Wiec ogolnie celowane w fantastyczno przygodowy klimat.

 

A kolczuga w sf bo takie wymagania byly :] W czesci drugiej bedzie future panienka w sredniowieczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omen taki mały OT:

Zrób kiedyś przynajmniej jakiś mały MakingOf ;) Byłbym baaardzo wdzięczny i myśle że nie tylko Ja ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki wszystkim za odpowiedzi - zawsze zapamietuje i staram sie nastepnym razem robic lepiej :]

 

Co do making of to jakos nie wyrobilem sobie nawyku robienia obrazkow w czasie produkcji bo zazwyczaj daleko im do tego co chce na koniec uzyskac :P

 

Jako bonus moge wam pokazac jak wygladal pierwszy szybki szkic tej pracy, coby wydawca wiedzial czy mi chodzi o to co jemu chodzi. Na szczescie moj lacznik z Fabryki ma spora wyobraznie dzieki czemu te szkice moga byc naprawde szybkie i proste. Ale wszystkei moje prace zaczynaja sie wlasnie od czegos takiego

 

_szkic1.jpg

 

Na takim obrazku moge szybko ustawiac sobie elementy, jakies wstepne swiatlo definiowac itp. Jak widac w trakcie produkcji niektore elementy przychodza i odchodza ale podstawa jest zachowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze - nakladam na niego potem warstwy color lub overlay by zlapac podstawy koloru jaki chce w pracy uzyskac, calosc splaszczam powiekszam do odpowiednich rozmiarow (bo te szkice wstepne robie w malej rozdzialce coby calosc mi sie na ekranie miescila) i zaczyna sie juz standardowe mazianie tabletem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Omenie,

bardzo ładnie dziergasz. We wszystkich Twoich pracach podobają mi się ubrania i hafty, które dajesz swoim postaciom. Klasa.

Ta praca jako całość tak średnio mi podchodzi, ale rozumiem jak to jest jak się robi na zlecenie. Jesteś usprawiedliwiony he. To co mi nie pasuje to uproszczony podział na 3 plany. No i twarz. Chyba przypadkowa. Trochę nie tak namalowałeś usta. Zauważyłem, że najczęściej pomijasz kąciki ust i przez to wargi niezwykle ostro wchodzą w twarz. Nos trochę pod innym kątem niż sugerują oczy (ale tego nie jestem pewien)

We włosach osiągnąłeś mistrzostwo :)

Dużo jeszcze tego masz w zanadrzu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie kiczowate z lekka ...

 

z lekka?! przecież to z powodzeniem mogło by być drukowane na pudełkach do kart graficznych (a, kiczu tam co nie miara). Kicz tutaj jest powszechnie znany i lubiany, ale Ty wzruszyłeś mnie tak, że aż postanowiłem napisać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkicyk o wiele lepszy jesli idzie o dynamike postaci jak i o kontrast. W ogole czesto twoje postacie sa statyczne i przez to troche nudne. na szkicu rozczapirzone i spadajace wlosy oraz lekko opuszczona twarz to fajnie dynamizuja, tego w finalnej pracy brakuje wlasnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tez mam wrazenie ze w trakcie wykanczania i detalizowania gubie jakas taka lekkos z ktora czasem uda mi sie szkic mazac... Ale kiedys dojde do tego by polaczyc lekoosc i detal. Prawde mowiac jak na razie to z malo ktorej swojej pracy jestem zadowolony :P

 

Ale komentujcie komentujcie - tak sie czlowiek najlepiej uczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze chciałem ze swej strony troche dosłodzić ;P

 

Tak jak Morbid Karbid napisał - włosy to mistrzostwo. Już w którejś z kolei Twojej pracy podziwiam włosy, które są genialne. Super ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tak niemożna. Ludzie się starają coś stworzyć ,nauczy ,narysować ,a tu prosze. Pojawia się koleś pokazuje coś co bardziej przypomina fotke i odrazu się odechciewa cokolwiek robić:P:P.

 

A tak na serio to choć bardzo chciałem wypatrzeć wady to się nieda:). Jakoś niewidze. Przyczepić się mogę jedynie do tego czegoś na wzór paska. Wygląda bardziej jak by lewitował. Ale to naprawde niewielki szczegół przy takiej pracy.Świetna robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności