Skocz do zawartości

Game Art : Nad czym właśnie pracujecie ?


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marioza

no Kuba postarałeś się wygląda czadowo, jest kilka drobnych manakamentów ale to są drobiazgi natury kosmetycznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kuba, coraz lepiej Ci idzie!

 

Musisz bardziej panować nad texturą, znaczy niech wszystko co się znajduje na niej, ma sens i zastosowanie. Spodnie i koszula sprawiają wrażenie nieco naciapanych, wykonanych z tkaniny i bliżej nieokreślonej strukturze.

 

Zauważyłem cień od szelek, jeśli jest on namalowany, to raczej nie na miejscu jest puszczenie go z boku, prędzej z góry lub ustaw parametr distance na 0, tak żeby delikatnie rysował się z każdej strony obiektu.

 

Walcz ze sztucznościa, więcej luzu!:)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba_ fajny model, jak będzie w CoD to zarzuć screeny jak wygląda w silniku...

 

A ja zapodaje WIPa tekstury dla mojego MIG21 z minibitwy, niestety nie wyrobiłem się na czas i teraz go powoli kończę..

4c2fd8dcf89a7abam.jpg

na fotosik.pl kliknij na obrazku aby powiększyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainspirowany poraszkowym "w 500tri to ja miasteczko zrobie" . jak wiac jest 661 - bo kolega mnie namowil na zapetlnie drogi to podstawi totot do maluch racera. jak narazie godzinka :D tj tekstury i model :D

 

 

6d18lj4.jpg

661pi60.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

Bardziej mi zależy na bryle, a tekstury wyglądają inaczej nieco pod enginem. Więc więcej ostrych krawędzi :]

...i będę niezwykle wdzięczny za tego gena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

Bad Moon bardzo elgancka skałka ! jakby była jaśniejsza to w sam raz jak z krajobrazu arizony czy mexyku

Hatred fajowe ta sciano -podłga, NDA to pisemna umowa z firmą o nieudostępnianiu zadnych prac w tym obrazków wipów itp osobom postronnym, ale to pewnie wiesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie ostatnio siedze nad takim charakterkiem. Tadam:

 

sacdness_character_render_07.jpg

 

i jak to powiedział Ledyr mam na koncu poprosić o KREATYWNĄ krytykę :P. Jako ze to vip jest jeszcze :) ach tak wogole bez rączek i nożek ale z dekoracjami ma 2,7 k :)

 

No to teraz moge iść na wino :D

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

Shalivan wyglada jak ta postac z konceptu tylko wlsoy są nie teges, no i BW za duzo nie widać chyba ze gra będzie czarno biała co byloby bardzo fajne

 

a ja tu se skrobnąłem taką bańke, miał byc daniel ash ale tradycyjnie popłynąłem innym torem ;)

26736618hm5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

jasne, choc za kazdym razem obiecjuje sobie ze to juz ostani raz i następny ma byc całkowicie malowany ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario - może być :D

Shader czy render? No wygląda naprawdę super.

Shalivan - hehe jak na początku spojrzałem, myślałem że to po prostu koncept ;) Model super, ale na czubku głowy mógłbyś trochę połamać te włosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shali -> Bardzo fajna główka, ale faktycznie jeszcze popracuj nad włosami.. No i troche dziwnie wygląda ta twarz - jak ktos zauwazyl, tak konceptowo/rysunkowo.. Chyba ze taki mial byc klimat.. Jednak ja bym troche urealnił (jest takie słowo?) xD

 

Mario -> No co tu dużo mówić.. Wypracowałeś sobie niezły styl ;) Chyba nie marnujesz już go na GTA? xD Chodz do Afterfalla .. hehe

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

Kuba_ render bez lampek, sama textura difus

Shalivan sie jeszcze nie zweldowaly ;)

--Chris-- gta to stare dzieje hehe, a to jeszcze cos dłubiecie przy Afterfall?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

ledyr nie no złego to w tym nic nie ma lubie ten styl w grach od czasu ja zagralem w maxa payne 1, pracy przy tym tez torszke jest, nie to ze hop siup i juz, tyle ze te malowane w 100% mają ten swój unikatowy klimat , wiecej tam typowego 2d niz 3d po prostu male arcydziełka : ) przed rokiem bylem juz na dobrej drodze no ale teraz będę musial znowu sie "wdrażac" i jakos tak no nie chce mi sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że ten model ma normale :) Z tym że jest pewien paradoks. CoD2 ma do wyboru dwie opcje wyświetlania grafiki - dx7 i dx9. W dniu premiery większość kompów miała trudności z uciągnięciem tej gry pod dx9, dlatego prawie wszyscy używali dx7. Dodatkowo dx7 jest najczęściej używany w multi - pod dx9 śnieg i kurz na niektórych mapach strasznie utrudnia widoczność, przez co grający pod dx9 mają mniejsze szanse. No i tu pojawił się problem. Jeśli by polegać głównie na normalu, pod dx9 będzie fajnie, pod dx7 wyjdzie beznadziejnie płasko. Jeśli zrobię bez normala, pod dx7 będzie fajnie, pod dx9 będzie tak sobie, zwłaszcza w porównaniu z otoczeniem z dx9. Zdaję sobie sprawę, że wielu ludzi nadal gra pod dx7 (w tym ja), dlatego chciałbym znaleźć jakiś złoty środek, żeby zarówno Ci spod dx7 i dx9 mogli uzyskać podobną jakość. Za wszelkie rady i linki dotyczące najbardziej optymalnego podmalowywania normal map będę bardzo wdzięczny ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna glowka ;) Ale jak bro pisze, wali mirrorem po galach :)

 

Tutaj akurat w przerwie obiadowej sie renderki porobily wiec rzucam, troche czasu w weekendy znajduje aby maluszka popiescic.

 

65352802el2.th.jpg

57019820lo6.th.jpg

 

Potrzebowalbym blueprinty jak tutaj -> http://mkmagazin.almanacwhf.ru/venicle/zil_157.htm przedniej osi i ukladu kierowniczego. Nie koniecznie musza byc od zila 156k, kamaz, ural, star sadze ze tez sie nadadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Por@szek, ja bym się chyba pogubił doszczętnie przy takim detalu :)

Tymczasem proszę o w miarę szybką radę - który stopień speculara wybrać? Obrazek potrzebny do newsa mającego się ukazać na dniach.

 

33333ka5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

Por@szek szykuj woza szykuj , silniczek sliczniutki miloby nim bylo zmiazdzyc konkurentów we flatoucie hehe

 

Kuba_ choc po czasie to 2 a 1 tez niczego sobie : ) a co do głowy to hym nie bardzo wyszla nos za wąski tylko koncowka szeroka ale to wina foty zdaje sie niz geomertrii, oczy mu za bardzo splynęły w dół brwi sie rozjechaly za szerokie, no i wdioczny mirrork,

 

a tu od siebie taka lalka, miał to być nexus 6 repikant rachel ; ) ale nie wyszlo wiec powstala jakas tam kolejna laska a własciwie kolejna głowa z którą nie wiadomo co zrobić : \, moze z royem pojdze lepjej

 

l1copyvg3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności