Skocz do zawartości

Scena3D: Małe Przygody również są piękne- finished w ostatnim poście


Rekomendowane odpowiedzi

także... "małe przygody są równie piękne co te wielkie" Myszak, ulubione rozpieszczone zwierzątko w domu uciekł ze swojej pięknej ciepłej klatki na poszukiwanie przygody, w nieznane;)

 

 

So... "little adventures are as beatiful as those huge" Mouse, favourite pet in the house, has escaped from his beatiful and comfortable cage to find something new. Unknown adventure.

 

9c41a264c03bf26d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No i lecimy dalej, najpierw chciałem podziękować za komentarze;] Fałd w sumie raczej nie będzie, bo jak materiał się rozkłada na taki mmałym obiekcie to za dużo ich nie ma;)

 

Coraz bardziej się przekonuje nad zmianą kadru. podjadę z kamerą trochę bliżej mychacza. teraz wezmę się za otoczenie;)

 

Render+ Unwrap:

 

 

uvwgoradiffom4.jpg

 

render14zu4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra: kadr, ogólne zmiany.

 

prosze o jakiś komenty. żebym wiedział wogóle co zmieniać. opinia innych to nie to samo co swoja...

 

czysty render:

render18rgbut6.jpg

 

occlusion:

render18occlcr0.jpg

 

occl+render+DOF

 

render18df6.jpg

 

tekstura kafelek. musze je jakoś bardziej wyeksponować w pracy bo mi się podobają jak je sobie wymyśliłem i zrobiłem:D

 

kafelkidiffii8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie ładnie ,co mi sie tak średnio podoba to..woda troche jeszcze do poprawy (ten occlusion dziwny efekt nadaje wodzie na krańcach..jakby to był budyń :P]

fajny materiał zlewu ,ale ustawienia światła Ci to psują z tego co widze (cień kranu - kropki)

co to jest za zlewem? ręczniczek jedwabny?:P

dodasz jakeiś zabrudzenia tu i tam czy nie?:)

szczoteczka chyba zbyt metalicznie wygląda

pozdrawiam ,mam nadzieje że pomogłem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym tam zmienil kolorystyke lazienki na taka biala i czysta - jeslui wiesz co mam na mysli a przede wszystkim tex zlewu i kafelek:/

 

ale praca coraz lepsza :)

 

aaa i moze jakos urozmaicic scene np:

-jakies przeszkody dodac po obu stronach zlewu po to by przeprawa wodna byla jedyna droga - bo tak to ja bym poszedl na okolo :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, tak więc upload... w sumie nie wiem po co bo gorszy:D czysty render, bez post produkcji. pytanie proste: jak zrobić ładny ręcznik?? to jest vray dips mod... ale jakoś tak średnio... inaczej?? furem też dziwnie wychodziło??

 

fidiasz, zgodnie z pomysłem jest ten ręcznik z prawej... wiem że ochydny:D

 

 

render19kw1.jpg

 

full res: http://img477.imageshack.us/img477/293/render19tc4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to mysz (via szczur) wygląda, jakby była sztywna, żeby nie powiedzieć - martwa. Nie wiem, skąd te wrażenie - może przez nogi? Poza tym te ludzkie proporcje są dość przerażające... I jeszcze jedno - jeśli szczoteczka jest wiosłem, to powinna wzburzyć wodę.

 

Ale poza tym całkiem fajnie! Życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upek:

 

czyste rendery bez ao i innych:

my.php?image=render25lg9.jpg

 

 

full res:http://img222.imageshack.us/img222/2822/render25iu9.jpg

 

 

Dodałem kotwice, walcze z błędami, zmieniona mina myszy. Koła na wodzie wersja beta. prosze o wszelakie pomysły na temat dodatków, detali, motywów. ostra krytyka. trzeba wiedzieć co zmieniać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszy upek. prosze o komenty. co zostawić, co zmienić. zmiana kamery. piana wydaje mi się że wyszła w miare ok, dam tylko mniejsze troszeczke opacity i powinna być ok. bluszzczo kwiatek do góry chyba trochę pójdzie i te mocowania haczyka na ręcznik i trzymadełka na mydło za duże radiusy mają. poza tym opacity śladów stóp koło kotwicy mi leży. poza tym nie widze za dużo... czegoś mi w tym wszystkim brakuje, nie wiem czego... hm.... prosze o pomoc...

 

render27finaliswv2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalny kadr - wszystko, co istotne, dzieje sie po lewej stronie, na prawej nie ma własciwie nic, poza tą kotwicą... Ponadto, tak na chłopski rozum, to po co ta mysza weszła do wody, skoro zlew mogła spokojnie obejść naokoło? Jakaś mało roztargnięta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec upek.

 

jak dodać w Psie taki bajkowy glow, kolory?

 

w związku z padającym zasilaczem do kompa nie moge puscic wiekszego renderu, nie jestem w stanie. syt sie zmieni w sobote, możliwe wiec ze jeśli przeslizgne sie przez eliminacje to bedzie pokazniejszy render z pokazniejszymi poprawkami;)

 

2 wersje, jedna z ucietym myszakiem z prawej strony, nie wiem ktora lepsza...

 

bf3dc1dc-render_33_fin.jpg

 

e5e89690-render_33_fin_zw.jpg

 

edit: teraz patrzxąc to jednak drugiej myszy nie będzie i kadr będzie inny:D

makak_ - ten "tribal" co w nim złego?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... kompozycja mi nie pasuje w żadnej ze scen. Dużo pustej przestrzeni. Oświetlenie wygląda takie jak na zewnątrz. Bąble w wodzie też przydałby się dopracować. Ten czarny tribal, rozumiem że on jest na jakiejś szybie oddzielającej wannę chyba można by wywalić albo zmienić na coś innego. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, może to smieszne. ale udało mi się po formacie strzelić upragnioną rozdzielczość.ciut zmian oświtlenia i kolorów... finished... at last ;)

 

 

2500x1500 pix

http://www.orangegraphics.neostrada.pl/images/adventures.jpg

 

dziekuje za pomoc. oraz juz wiem ze jak render sie krzaczy to czasami nie przez ram, nie przez zasilacz a przez system:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności