Skocz do zawartości

Trailer: Piraci z Karaibów:Na końcu świata


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Krecili tak samo jak matrixa 2 i 3 na raz dlatego tak szybko. I wg mnie spaprali 2 tak jak spaprali matrixa 2, za duzo akcji i mordowania a za malo historii.... ale mam wielką nadzieje ze 3 to nadrobi, bo trailer jest super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek

 

Ano poszło im szybko, pewnie między innymi dlatego, że "dwójka" i "trójka" były kręcone razem. :)

Ten film od dawna jest gotowy, nawet do netu kiedyś wyciekł, a premiera jest uwarunkowana jakimiś tajemniczymi działaniami marketingowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość e=mc^2

a jak wy to ogladacie w wersji hd? klikam na hd420 i sciaga mi sie jakis maly plik yohoyoho.qtl i ***** i nic nie dziala, quicktime mam 7, jak odpalam hd na apple.com to wszystko jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wy to ogladacie w wersji hd? klikam na hd420 i sciaga mi sie jakis maly plik yohoyoho.qtl i dupa i nic nie dziala, quicktime mam 7, jak odpalam hd na apple.com to wszystko jest git

 

ano tam sciaga tylko pliczek w ktorym bedzie lecial "prosto z netu" trailer. tu masz link do mova http://209.73.191.83/st1702r01/001/yahoomovies/15/34811086.mov?StreamID=34811086&ht=30&pl_auth=7e09b80f5c21de86cd418b3c1e6ee20d&b=dp2qj7930074j46001cb1 powinno dzialac... chyba :p (nie otwieraj, daj "zapisz element"..)

 

trailer WYPAS ! druga czesc wypas, pierwsza czesc wypas, trzecia czesc bedzie wypas wypas wypas :P (sory nie stac mnie na inna reakcje..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja podobnie jak KLICEK i fikołek jeszcze nawet drugiej części nie widziałem:)

Trailer jest ekstra. Boję się tylko, że teraz ładnie wygląda (jak to w HD) a w kinie wszystko takie wyblakłe będzie. Tak się naciąłem na Epoce Lodowcowej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Transformers

 

Wie ktos może jak to jest , że ściągnołem sobie trailerek w HD z linku który wystawił Leleń...i gdy go odpalam tnie sie zarówno vizja jak i fonia i to nie miłosiernie. Zainstalowałem sobie nowszego QuickTime'a (7) ale dalej to samo...nie wiem jak sobie z tym problemem poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności