Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

:D:D. Niech komentuja dalej bo chce słyszeć prawdziwe a nie zakłamane opinie :>. No większosc czasu na kolorowaniu oczywiscie ale niestety i tak najlepsze nie wyszły :D Jedyne co mnie pociesza to to:

Ale jeśli to twoja pierwsza praca to i tak jesteś mistrz. Gratulacje
. Dopiero sie ucze i mozna powiedziec ze jest to moja pierwsza praca w photoshopie ale takze i ogolnie w 2d - wczesniej nawet na kartkach nie rysowałem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ee no to jak nawet na kartkach nie rysowałeś to chwali ci się jeszcze bardziej, w dodatku ogulne proporcje dobre zachowałeś:).no ale zeby cię nie chwalić to: kontury skopane strasznie...do kolorowania włosów posłuż się tutorialami (przyjżyj sie jakimi etapami inni rysują włosy i jakimi pędzlami). i generalnie kontórów się nie uzywa...bo w przyrodzie nic nie jest oplecione czarnym drutem...i dalej ćwicz rysowanie obiektów przestrzennych bo widać ze masz kłopot z wyobraźnią przestrzeną co widać na podbrutku tej kobiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

La bazgroly

 

oceniac moje początki moze wsumie maluje z 10 h nawet nie wiem czy mniej a ostani

raz trzymalem kredki/olówek w zerówce ;)

 

a i troche tabletem próbowalem ale olówek lepszy

 

??? ;)

 

skaner mi uciol troche pracki fajnie mi wyszła ta postac na tym hipkiem co trzyma patyk

ale fryz mu dziabnelo ;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander z tigerem cos chyba szykuja ze tak ich nie widać ;)
Ja tam sie do snu szykuje ;)

 

Łukasz Misztela: swietnie reka wyszla

OMAM: niezly skanik, wrzuc wiecej

maciekG: bardzo mi sie kompozycja podoba. Jak to pierwszy rys tabletem to super. Dobrze sobie poradziles z rozmyciami i kontrastami zeby wydobyc smoka.

Ania C: ten pierwszy bardzo fajny

 

tablet mi odmawia posluszenstwa, wiec tylko pare kolorkow na rys olowkiem

06-2005-agnieszka2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem tylko pogratulowac BeLiAL'owi debiutu, ale jak Deus zauwazyl, trzeba przy okazji wazeliniarstwa nieco zamiescic. Wiec jesli uwazasz, ze jeszcze masz dobre oczy, to nie polecam, a odwaznym.. milego lzawienia ;)

 

Ps. to sie w Kato porobilo, teraz to dopiero trzeba uwazac na swoj tylek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BeLiAL, niezla pracka. Podoba mi sie nawet. Dopracuj szczegoly (chodzi m. in. o te stopy i proporcje ciala - nogi ciut za grube), dodaj ciut lepsze tlo (np. ziemie, na ktotej stoi), daj w miare mozliwosci wieksza rozdzielczosc obrazu, a (za twoim pozwoleniem, oczywiscie) zrobie kopie i powiesze ja sobie nad lozkiem. Powaznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus, misiekhc: dzieki :)

misiekhc - niezly awatar :)

 

BeLiAL: kojarze Twoje prace z drawing board. Bardzo fajny subtelny styl masz. Nawet nie wiedzialem, żeś rodak :D

 

Ołówek z lustra + ps.

Leru: tutaj to dopiero widać, ze sie zestarzałem ;)

 

295-portret.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem po co ja się kompromituje przed całym forum ale cóż... co mi tam i tak by mnię prędzej czy później wyśmiali więc wole to mieć za sobą.

 

Jest to moja pierwsza praca na tablecie (volito) nie licząć czasami mixowania tekstur. Speed jak speed bo 6H mi to zajeło wiem że wy mistrowie zrobilibyście to w 25 min ale cóż jak już mówiłem to moja pierwsza pracka. Inspiracją był tutek z 3dtotal. Wiem że nie dokończone i że bez tła ale to jest wersja ostateczna bo nie mam już nerwów do teko pieroństwa.

rysunek1yi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marduk - O tym wiedziałem ale to był taki trening który z założenia nie maił byc skończonyn więc się tym nie przejmowałęm ale obiecuje następne jakoś już lepiej zrobić. A co to jest? Hmmm. sam nie wiem w sumie jak stwierdziłem że oddaliłem się bardzo od tutka to już poszedłęm w sowoją droge i można to znzwac "wesołą twórczością":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za miłe powitanie :) Troche zbyt życzliwi jestescie, szczególnie biorąc pod uwage fakt, że jeszcze nie pokazałem na co mnie stać ;) (gdybym nie kolorował moich wypocin to zmieściłbym się w 5 minutach, bo zwykle tyle zajmuje narysowanie kobietki bez szczegółów typu ręce czy stopy, z którymi zawsze są problemy). Może gdzieś kiedyś wkleje coś takiego bardziej dokończonego...

 

leander: Fajnie slyszec o tym ze ma sie (przynajmniej w pewnym stopniu) rozpoznawalny styl, co oznacza, że zbliżam się do momentu kiedy odnajde wreszcie swój własny głos (co sugerował mi wieki temu Tom Hunt, jeden z tych ludzi, którzy są w moich oczach pół-bogami).

 

No i sie rozpisalem zamiast cos narysowac...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bardzo skromnie... może puźniej wrzuce coś konkretnego ;).

 

d2.jpg

 

noo, i to jest coś w stylu tej pracy, o której pisałem wcześniej, też ma coś z tej chropowatości. Tak trzymaj, ale dalej zachwecam do mieszanie technik, a nie bazowania tylko na cyfrze ;)

P.S. unikaj rozbieleń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności