Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Maciek, w zasadzie jedyny filtr jakiego używam to sharpen. Prackę robię w dużej rozdziałce np. 4000x3000 i potem skaluję. Po zeskalowaniu jest to mało ostre więc wyostrzam.

 

Co do tych delikatnych teksturek to są to najczęściej papiery z Paintera i trochę mazania kredą/węglem (painterowskim).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weedlog - normalnei wymiękam - dam ci linki to posciagasz soft nagrasz videotutka a potem zapodasz na rapidshare albo gdzie indziej ok ? zaczynasz wymiatać powoli i jak teraz nam nie zrobisz czegos z tutkiem na wzór ostatniego malowidełka to potem cie zwerbują i nie będziesz miał czasu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weedlog dzieki za info

anji bardzo fajne :], fajnie ze noga i prawa reka sa puszczone

wert dzieki za makin' of, mozesz wytlumaczyc o co chodzi z ta teksturka? (piata faza :] ),nakladzasz ja na malym opacity czy jak ? bo ja generalnie ciemny jestem jesli chodzi o digital painting

 

 

dok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piąta warstwa zrobiona jest tak: Wrzuciłem teksturkę do shopa, skopiowałem ją parę razy, żeby pokrywała cały obrazek i wygładziłem clone stamp tool'em łączenia. Ustawiłem blend mode, jak dobrze weed się domyślił, na overlay, z opacity 50%.

 

Teraz, aby tekstura była tylko tam gdzie chcemy, add vector mask - hide all, i malując na masce bielą ukazuje się teksturę. U mnie kanał maski wyglądał tak:

 

las71rf.jpg

 

Dopytujcie się o wszystko jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności