Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Originally posted by Gotham

Wszystko takie słodkie... Referencyjne... Więc postanowiłem ubarwić speedy.

 

Luźno oparty na szkicu z PKP speedzik prosto z główki.

Na początku myślałem że to w 3D maxie Gratki Gothi za wykonanie:) mam diabelskie myśli że jest tam eviroment:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na dzieła BIGA coraz bardziej mi się podoba wykonanie kreską:) tylko opano0wanie tego wymaga chyba rozpoczęcia nauki od nowa Czy mógłbym prosić o to abyście opisali styl wykonywania pracki ? oczywiście czy wszystko na kompie czy inaczej i jakich programów używacie ,oprócz tego co w głowie i w ręku:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarCon- Hihi, tylko shopek. Eviroment? Chodzi ci o tą chmurę w tle? Dodge i Burn... Do tego się nadają. A metoda to a) duża jednolita plama (kontur) b) babranie się małymi twardymi pendzelkami.

 

Phantom- W końcu wziąłeś się za malowańsko :). Super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi się podobają pracki... w zasadzie wszystkie...(szczególnie skalny Kolos)...

mam wrażenie...ale nie wiem czy powinienem... że w Aktowej pracy Ikim\'a...brakuje jeszcze miniaturki oryginalnego zdjęcia... ale EFEKT jest całkiem całkiem..-..przypomina malarstwo Modigliani\'ego...

 

pracka Phantoma działa na mnie pozytywnie...ale czuję respekt jakbym miał do czynienia z ręką... kogoś naprawdę dużego.. kogoś kto właśnie zrobił coś niedobrego..(krew na palcu..?.)

od strony formalnej..qll..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, jak to \"portret pamięciowy\"? Z pamięci takie cos stworzyles?! :o

 

Aha - moze dawajcie troche mniejsze prace, kiepsko sie oglada takie olbrzymy, jak ten portret.

 

misiek hc - \"takie cos\" mi sie bardzo podoba :)

 

To teraz ja. Tym razem zaczalem od szkicu olowkiem. Wyszlo calkiem wiernie.

 

19-asiao8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiekhc- Fajne speedy :), ale umieść avatar w sieci aby miał swój URL. Obecnie ścieszka prowadzi na f:/1.jpg i nikt go nie widzi, a jeśli ktoś ma na własnych komputerze taki plik to mu się wyświetli... Tak jak koledze Jedrushowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiger...świetna praca !! tyle że portret ten w mojej podświadomości strasznie się kłuci z bielą...tak merytorycznie naziści na białym tle...w oczach historii raczej nie pasuje :) taka mała dygresja...ale w czerni albo czewieni lepiej by pasowało :P

 

pozdrawiam...[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji i chwili wolnego czasu, zamieszczam moją pracę. Nie jest to nic specjalnego (szczególnie kolorystycznie), ale jest to moja pierwsza praca 2d wykonana tabletem. Bardzo fajna zabawa.

PS. Praca wykonana w okrągłą godzinkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow wszyscy super!!

Teraz znowu troche mojego.Pierwsze cztery sa z paintera i sa one jednoczesnie moimi pierwszymi rysunkami w tym sofcie i musze powiedziec ze chyba rzuce szopa:D painter po prosu wymiata.Bardzo swobodna praca szybki i moj tablet chodzi z nim 10x szybciej i dokladniej:).A dwa pozostale syfy to szop z przed kilku dni nie dalem ich wczesniej bo chcialem dac jeszce cos do nich bo same blado wypadaja:D.

 

\"Tuszem\";)

 

SithBoy:D.W stylu Mignoli.

sitboy.jpg

Cos w stylu Adlera.

adl.jpg

Cos w stylu Millera.

kom.JPG

No kobitka:)

mis.JPG

 

No i szopki.

 

Godzilla;)

godz.JPG

Iron Man:P

iron.JPG

 

Do widzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wersja Mad mana :D

 

Batou - super !! tylko troshke pyszczek mu się wydłużył i zniekształcił :)

 

Scatmax...bardzo fajne prace...jedna przypadła mi tak do gustu że gustu, że zrobiłem speeda w podobnej technice :]

 

pozdrawiam...[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phantom: świetne jest to \"wyostrzenie\" końcówki lufy. Skupia uwage i każdy oglądający od razu czuje sie celem i bierze to do siebie. Możesz wysyłać potencjalnym wrogom :)

 

Scatmax: Iron Man ma bardzo ładnie zarysowane mięśnie. W ogóle na razie wole Twoje prace w PS-ie.

 

Batou: Koń robi wrażenie..

 

Tiger1313: Pokazałes ludzka strone faszysty. Brawo.

.. ale jakies kraty mogles dac w tle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie nie podoba Phantomowe \"oswietlenie\", ktore jest imho nieprzemyslane.

 

Ze Scatmaxowych bardzo podoba mi sie \"Cos w stylu Millera\". Czadzik.

 

Batou: kon robi wrazenie... zmutowanego;) Pysk jest jakis taki zbytnio wyciagniety, ale poza tym bez zarzutu.

 

leander: ludzka strone faszysty? Kojarzy mi sie ze strona \"ludzka twarz pedofilii\" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmmmm.... uwielbiam te pania, to moja ulubiona modelka. Cien w jej prawym oczku jest za daleko od nosa, wyglada jak Quasimodo ;)

 

Nie podoba mi sie dlon, wyglada na strasznie koscista, a cieniowanie na ramieniu jest takie jakies \"poszarpane\".

 

Ale ogolnie bardzo fajnie. Moze nie jestem obiektywny?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DruG twoja krytyka jest wszechobecna może byś pokazał więcej swoich \"dzieł \" bo mam wrażenie że tylko pisać potrafisz? Trochę mi to leżało więc napisałem:mad: nie zachęcasz ludzi wręcz odwrotnie ,wytłumaczyć można inaczej , są tu ludzie którzy zachęcają i tłumaczą a nie wyśmiewają .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Uno, z tego co wiem Tiger bardzo ceni porzadnakrytyke, to ambitny czlek i dazy do czegos i slucha uwaznie. due, Drug chyba nie krytykuje az tak dosadnie?, na ogol polzartem pisze, poprostu przeczytaj jeszcze raz i zobaczysz ze nie pisze zlosliwie, a jak nie da rady to jeszcze raz i jeszcze raz:), Ponoc lepszy szczery komentarz niz nieszczere zachwycanie sie. Poprostu wloz rozowe okulary zanim bedziesz czytal, to pomaga:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... Quasimodo dlatego, ze wyszly takie rozstawione oczy;) Nie ma jak obrazowe porownanie. Przeciez napisalem, ze jest sliczna, Tigerku, nie denerwuj sie[lol]

 

Wygrzebalem wydziubanego speeda \"komiksowego\" z pleneru w Przesiece, z roku 2001. Cienkopis, siedzialem na zimnym kamieniu ok 3-4 godzin. ;) aha, to wersja troche przerobiona na kompie (szare tlo i blur), ale nie chcialo mi sie skanowac oryginalu.

 

Jak komus to przyniesie ulge i satysfakcje, to moze sie na nim wyzyc w odwecie;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności