Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, wśród waszych prac moja wygląda marnie no ale chciał bym się pochwalić ponieważ pierwszy raz daje tu posta oraz jest to mój Pierwszy Digital Painting(od paru dni mam tablet). Taki młody dog niemiecki niecałe 2h :)) leży sobie i ma głowę w górze lecz nie chciało mi się już rysować podłoża itd, może puźniej się tym zajmę, Pozdro

 

dog.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

verbranntsmokzj3.jpg

Smoczek przedsenny z photoshopa CS1, max 30 minut roboty

tablet strasznie kiepski (medion) ale działa

właściwie kupiony dla zabawy...

 

o y zapomniałem się przywitać... Witam!

Bardzo proszę o komentarze, wytykajcie mi błędy, dręczcie mnie. Potrzebuję tego aby zostać wieszczem i wielkim artystą.

Kocham grafikę wszelkiego rodzaju od klasycznego malarstwa, szkicowania, przez grafikę komputerową 2d i 3d do muzyki i wszystkiego co sztuką nazwać można (nawet biologia wchodzi w grę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze Shogun, nie podoba mi się... Przede wszystkim obrazek jest taki "płaski". Cieniowanie jakby to była płaskorzeźba... Bez sensu jest dodawanie jakichkolwiek masek, gradientów na cały obraz. Chodzi o to żeby narysować coś dobrego za pomocą najprostszych narzędzi. To taki małe uwagi.

 

Moja twórczość jak na razie nie wybiega daleko poza pojęcie "speedpainting" więc wrzucę większość moich obrazków. Myślę, że czas tworzenia w przypadku żadnego nie przekraczał 4 godzin. Wszystkie był rysowane podczas jednej "sesji", żaden nie jest projektem tworzonym np przez kilka dni. Proszę o uwagi....

 

godjackalopeas5.jpg

 

Dla kolegi, wielkiego hodowcy płazów:

traszkens1nsj2.jpg

 

inspirowane pracami gościa o nicku Arcipello, wiem że nie dorastam mu do pięt:

gazmaskafjt4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności