Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaję sobie sprawę, że ta praca jest przyćmiana przez wiele świetnych grafik, które tutaj są, ale...

No cóż, wrzucam :)

anioeczkasredniaij6.jpg

 

Jeśli zdarzy się, że ktoś chciałby obejrzeć proces powstawania obrazka, to podaję link na youtube'a:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

noiprox to jest całkiem fajne... takie spokojne, melancholijne. Tylko jedno mnie zastanawia...czy temu aniołkowi nie zimno - za przeproszeniem - w pupe?? :)

Pozdrawiam

 

Dziękuję Mortom :)

Powiedzmy, że anioły i aniołki nie cierpią z powodu zimna :) Chociaż może jest jej zimno... nie wiem, nigdy się nie skarżyła, więc... :x

 

Takim impulsem do narysowania tej aniołki było zadanie na podstawy kompozycji plastycznych na studiach (studiuje inżynierię komputerową, specjalizacja: grafika komputerowa, ale to studia inżynierskie nie artystyczne... matematyka, fizyka, programowanie i tego typu rzeczy, kompozycja to nasz jedyny taki przedmiot który nam się przyda w czasie tworzenia grafiki, dlatego go lubię (tylko ja w grupie... ;P) ).

Mieliśmy zrobić zdjęcie z zachowaniem złotych proporcji... ale po co robić zdjęcie skoro można poćwiczyć do tego grafikę :>

 

Wrzucam też inny obrazek, trochę starszy:

wyverndc2.jpg

 

I ponownie wrzucam link na youtube'a:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche leniwie w speed painting ostatnio. Wszyscy chyba teczki pozakladali, albo rodziny.. Albo zdolowali sie nader ostatnio wysokim poziomem dzialu 2D (jak ja) i czekaja na lepsze czasy ;)

 

Nieco malo malarskie szkice cierpliwych kolegow z nocnej zmiany:

 

h365-twarze1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że załapałam się na darmowy kurs rysowania aktu, przedstawiam wam moje wypociny z ostatnich trzech tygodni. Tych najgorszych wam oszczędze.

 

Tutaj koleś który zmieniał pozycję co 3 minuty:

 

3minscanimage101tb1.jpg

 

3minscanimage111ty6.jpg

 

3minscanimage141nh6.jpg

 

 

A tutaj szkice które trwały nieco dłużej:

 

scanimage081hu2.jpg

 

scanimage091qr6.jpg

 

scanimage121bn6.jpg

 

scanimage151lh6.jpg

 

scanimage191dq2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazziu->niezle

Grzesiek->fajne fajne :D

LukaszJaskolski- :) geniusz ;)

 

NO to ja zapostuje, ogolem stwierdzam iz mam ogromny kryzys(crysis :P) tworzczy, no niestety jakos trzeba zyc chyba kazdy go przechodzi :) teraz za to jesli juz uwazam ze nic mi nie wychodzi :P cwicze sobie robiac takie ot speedy albo na jakis temat albo z referek, wrzucam dzisiejszy jeden i... :) pozdrawiam

 

 

cwiczonko69xb7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leadner: ja np. boje się cokolwiek wrzucać bo mam kompleksy później, albo czas trace tylko zastanawiając się "BOŻE?! MAM JUŻ JAKIEŚ POZYTYWNE KOMENTARZE?!" i co 5 minut na forum wchodze...;P i tak np. wrzuce tutaj tego speeda, a pozniej o godzinie 15;00 sprawdze czy juz ktos odpisal, czy jeszcze nie....... ;)

 

flamenco4atp1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sammael_at: Na speedach to bym specjalnie nie liczyl na mnogosc komentarzy, bo trzeba cos namalowac, zeby wyrazic zachwyt cudzymi pracami. To pewne utrudnienie :)

 

Generalnie, co moge powiedziec o ostatniej pracy.. hmm.. Niewatpliwie wyroznia sie na tle innych :D Plakatowe masz te prace. Moze sprobujesz wyjsc poza komputer, bo w technikach bardziej warsztatowych takie wizje nabralyby wiecej wyrazu. Mam na mysli jakis drzeworyt, frotaz, zabawe fakturami. Na komputerze takie ekspresyjne abstrakcje troche sie "duszą".

 

WWWoj: inspirujacy ten koles z butla.

 

Ja pomeczylem czaszke szkicami na A4:

czaszka2.jpg

 

czaszka3.jpg

 

czaszka1.jpg

 

czaszka4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leszek_lenia: spoko, widac znacznie lepsze zlapanie proporcji i bryly w podmalowce. Tylko cos niebezpiecznie Twoje ostatnie portrety zmierzaja w jakims mongolskim kierunku. Chyba, ze to ta sama dziewczyna o jakiejs orientalnej urodzie. Ale na szkicu po prawej tych cech orientalnych nie dostrzegam. A moze to specjalnie?

 

OmeN2501: Poniewaz tak dopieszczasz wieksze prace, jestem zawsze zaskoczony Twoimi lekkimi szkicami. Zaczynam myslec, ze to postacie odbieraja Twoim pracom tej lekkosci szkicow. Bo faktycznie caly environment masz zwykle bardzo malarsko rozwiazany.

 

maciekG: very nice martwa

 

Dalsze stadium autoportretu, ktory juz wrzucalem. Jeszcze z sierpnia. Chcialem dac juz finalna wersje, ale praca zmienila strukture ze sztywnego kawalka kartonu na pognieciony kawalek kartonu i praca finalna nigdy nie powstanie :)

autoportret-27-08-2007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh Leander, jak bede umial lekkosc szkicow do skonczonych prac przeniesc to bedzie naprawde cos - na razie to taki ze mnie grafik jak z koziego zadka trabka. Ale cwicze cwicze...

A tak btw - co to jest to takie z drutami kolo twojego obrazu? :D

--------

 

Uwaga na ostre nanowłókna!

 

unarmedqy0.jpg

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki leander..btw przyłączam sie do pytania omena :)

omen..omen...spiduj wiecej prosze :]...o niebo bardziej mi sie podobaja twoje szkice od finished (co oczywiscie nie znaczy ze te drugie sa zle :p)...naprawde swietne..

 

kolejna nudna martwa..:]

 

szizsacopynu0.jpg

 

edit:

 

jeszcze taki landszaft...ale kolory zupelnie mi siadly w prawej stronie wiec dalej nie ciagne

 

landszafecopyex7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki maciekG - czasem mnie na te speedy wezmie ale generalnie bardziej siedze nad tym co mi mniej wychodzi... zeby zaczelo wychodzic bardziej :P Taki uparciuch ze mnie ;]

 

A generalnie za duzo jedziesz jednym brushem, dlatego te ogry wyszły równie miękkie jak las. Czyms ostrzejszym je potraktuj i lassem sobie ładnie krawędzie wycinaj ;]

 

Na dzis studium anatomi ktore wyrwalo sie spod kontroli:

 

Rachel: May I ask you a personal question?

Deckard: Sure.

Rachel: Have you ever retired a human by mistake?

Deckard: No.

Rachel: But in your position that is a risk...

 

replicantfs0.jpg

 

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki ;]

Masz)rum: Blade, Blade - tak mi sie obrazek skojarzył z likwidacja replikantow ;]

Miariam: za szybko na wysokie tony wchodzisz i na prawdziwe highligty juz ci skali brakuje. Trzymaj sie srodka palety, tam jest naprawde sporo miejsca by dobrze bryle zbudowac ;]

 

Dzis interior taki parkowy

 

interior11xm5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faJNE malunki chlopaki

Leander: co do oczek to nie wiem...moze dlatego takie wychodza bo ostatnio dorwalem ksiazke "jak rysowac komiksy" (czy jakos tak) i troche rysowalem postacie z tego..a tam u wiekszosci ludkow :D takie oczka byly...pzdr

a tu malo podobny i nieudany portret mojej kobiety.. ;)

lipaxg1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rady Omen..z brushami to faktycznie u mnie ciezko..czesto jade cala pracke zwyklym okraglakiem tylko...teraz sprobowalem czterech..btw ten park to taki mocno verhasseltowy :) (w sensie ze fajne:p)

fajna bestia miriam...fajnie ze tak miekko wyszlo

 

cos nie ida mi kolory ostatnio przy landszaftach...

 

strangerockscopyto9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności