Jump to content

Scena 3D: Forgotten by time and emperror


Recommended Posts

Guest User190

Budynek wyszedł bardzo ładnie, sam mech już tylko ładnie. Generalnie wydaje mi się, że jest trochę zbyt jasno, przez co widać, że tekstura mecha jest zrobiona troszkę niedbale.

Ogólnie 4+ :P

Link to comment
Share on other sites

Ładne, dobrze oddany klimat WH40K, mógłby mieć tylko intensywniejszy kolor, a i jeszcze te nogi powinien mieć szerzej rozstawione...;)

 

Dzięki tak naprawdę to taka moja własna interpretacja deradnoughta z WH40K bo np łapa z prawej powinna inaczej troche wyglądać żeby była zgodna z tym co jest na figurkach.

Generlanie model robiłem na podstawie zdjęć figurek-nie posiadałem żadnych planów rzutów przekroji czy blueprintów do tego -więc proporcje były robione na oko.

Jest pare elemntów które będe chciał pózniej poprawić ale tak jak pisałem już chyba straciłem troche cierpliwości do tego więc do poprawek usiąde później.

Dzieki i pzdr.:)

Link to comment
Share on other sites

Ładna pracka, jedynie 'nogi' mecha mi nie podchodzą. Chropowatość faktury sprawia, że wyglądają lekko jak z kamienia a nie z metalu. No i podwójne działko, może bym przybrudził na wylocie, co by wyglądało jak używane a nie nówka sztuka. Katedra wygląda bardzo fajnie, ale skoro pisałeś że zajmujesz się na co dzień wizkami, to pewnie zaskoczenia nie ma ;) Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy