Skocz do zawartości

postac3d: KLEO


Kondor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Poniewaz udalo mi sie znalezc troche wolnego czasu i checi, postanowilem stworzyc taka oto panne:)

Kleo bo o niej mowa ma 6196 trojkacikow 3 textury na kanale diffuse, normal map i specular o wielkosci 2048x2048 (nie wiem czy nie za duze) i zostala wykonana w 3dmaxie, mudboxie i pshopie.

Mam nadzieje ze sie spodoba:)

pozdrawiam

 

 

zestawienie.jpg

 

zestawienie2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ladna twarz :) pempek jest za nisko o jakies 10 cm ^^' no i albo ma za szerokie ramiona albo za waskie biodra.. ladne ma za to plecy moim zdaniem i elementy "uzbrojenia" powyzej pasa. Podejrzewam ze zrigowana wygladala by porzadnie, a tak w zastyglej pozycji jej nie do twarzy :)

Hmm ogolnie to czekam na wiecej modeli bo ich tutaj nigdy za duzo (biorac pod uwage ze ludziska sa takie leniwe i malo kto cos robi :D) wiec wielki plus dla Ciebie ze sie zmusiles :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proporcjach nie będę pisał, bo na to nie zwracam uwagi. W końcu to game art. Tekstura - w niczym nie przeszkadza 2048,aczkolwiek jeśli nie malowałeś zadrapać na małych śrubkach, 1024 w zupełności wystarczy.

Jedyne moje "ale" to betonowe obuwie. Normal na samej stopie słabo się zaznaczył. Poza tym wydaje mi się, że są trochę zbyt masywne. Gdybyś je odchudził, bardziej by pasowały. Ale to Twoja praca, więc już się nie wymądrzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, że podstawa.

Niekoniecznie musi chodzić o proporcje ciała ludzkiego ale samej bryły postaci, jej elementów.

 

Jak patrzysz na model i coś Ci nie gra wizualnie, chociaż niby wszystko jest ładnie pięknie, to pewnie proporcje, niespójność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności