Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Mr. Albert


jaras

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo mi się podoba, jednakże mam jedną uwagę - być może to po prostu taka stylizacja, ale razi mnie sposób wymodelowania ubrania - wydaje się być zrobione ze strasznie grubej gumy, tak jakby ktoś wykonał ciuch z opony samochodowej, fałdy mogłyby być gęstsze, mniejsze i układać się w bardziej fizyczny sposób. Może ktoś już wcześniej o tym pisał i problem został wyjaśniony, ale przy wielkości tego topicu... wybacz, ale całego nie przejrzałem :)

 

Świetna robota i oby tak dalej!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, no przeciez pracuje w laboratorium! musi miec gumowe ubranie ochronne!:D

 

a tak swoja droga swietna praca, szkoda ze wlosow nie ma, pewnie czasu nie starczylo;)). a tak to taki albert po chemioterapii ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym doradzal dogasic dosc znacznie caly environment. zeby ten pan i atomik byli na pierwszym miejscu mocno. a telko to niech robi za mini dodatek, nieistotny szczegol. moze jeszcze bardziej dofem blurem i jeszcze jakas winietke mocna na to :)

 

bo to bardzo fajna pracka moze byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

jaras co taka cisza u ciebie? dziargasz czy poddałeś się? mam nadzieję że ten Pan (juz zapomniałem jego nika) nie zniechęcił Cię do kontynuowania. szkoda by było tej pracki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artooro - a wiesz że to z gumowym kombinezonem to wcale niegłupia myśl :D thx

kengi - dzięki - tak zrobię jak mówisz

Raffaello - w tej chwili jestem na zakręcie życiowym - wyjazdy, załatwianie nowej pracy, przeprowadzka - tak więc pracki tej nie ukończę w terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raffaello - w tej chwili jestem na zakręcie życiowym - wyjazdy, załatwianie nowej pracy, przeprowadzka - tak więc pracki tej nie ukończę w terminie.

 

Powodzenia na zakręcie...! ;) ...życzę długiej prostej i czekam na ostatnie szlify.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności