Skocz do zawartości

[WIP] Muchosmok 3D: Mucha-pac!


ledyr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Często, kiedy mówię ludziom ze lubię płatki kukurydziane oni się dziwią, patrzą na mnie i śmiejąc się pytają, „czemu lubisz coś tak nieznaczącego” a ja odpowiadam im, że może nie są one zbyt rozmowne, może nie są zbyt inteligentne i wyedukowane, ale za to gotowe są poświecić dla was życie każdego dnia, ludzie już o tym nie pamiętają, poświęcenie płatków zamieniło się w rutynę, w codzienność. Nie robimy nic złego mówią, to tylko śniadanie, ale powiadam wam przyjdzie dzień sądu! Wszystkie płatki stworzą jedną armie, i te owsiane i te z kawałkami owoców, nawet te oblane cynamonem poprowadzą sztandar na pole bitwy, której wygrana jest tak pewna jak to, że ze mną nie jest wszystko Ok, ale wtedy będzie za późno, okażcie im hołd póki możecie a one w zamian ofiarują wam łaskę!

 

muchosmokrt5.jpg

 

A tak przy okazji to model ma 1852 trójkątów :D

 

koncept autorstwa Kryszarda, który na tym forum ukrywa sie pod pseudonimem 'chrisbearangel'

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki, nie spodziewalem sie tylu pozytywnych komentarzy, pewnie zauwazyliscie ze caly czas mi nic nie wychodzi i postanowiliscie mnie pocieszyc - doceniam to, dzieki :D

 

A co do normaleli to chciałbym żeby tekstura głównie opierała się na nich, ale nie wiem w jakim stopniu mi to wyjdzie w każdym razie teraz update będzie za parę dni bo musze się troszkę polepszyc w zbrushu :D

 

Koncept – http://img85.imageshack.us/img85/6745/muchapaczk1.jpg

 

A kopytki to tak specjalnie żeby śmieszniej to wyglądało

 

Poraszek - Hehe, thx, spx o vifony nie mam się co martwic, be ze mnie zbankrutują : )

Empeck - hehe wpadnij kiedyś do mnie do Gdańska ;)

Chrisbear - No faktycznie sorry :P

Master Kiełbaster - Płatki są wszędzie. Są dokoła nas, nawet teraz w twoim pokoju. Widzisz je gdy wyglądasz przez okno lub gdy włączasz telewizor. Czujesz je idąc do pracy, idąc do kościoła, płacąc podatki. Są tym, co zostało postawione przed twoimi oczami by ukryć przed tobą prawdę :P

 

Tony M - Życie w świece płatków toczy się dużo wolniej niż w naszym, musisz być cierpliwy

Ania - Hehe A co jeśli jestem po ich stronie? : ) Thx!

Owen & Lewus - siatke wrzuce nastepnym razem bo sie jeszcze zmieni bo nie optymalizowałem i takie tam

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

no i czekamy na update, byłem ciekaw co tam jeszcze wymyslisz, modelik fajniusi, koncept równiez, jesli normale to masz spore pole do popisu zaleznie zresztą w ktorą stornę pojdzesz, np ala" cartonową" czyli uproszczoną ale za to wesołą albo detlaiczną wręcz obrzydliwą obślizglą :D, płatki spoko kazdy ma inną teorią i widzi co innego geralnie jak mawiał Jan Himilsbach, choć wyrwane z kontekstu, element baśniowy w szarej rzeczywistosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba - hheh ok wiec teraz bede dziala pod presją ;)

Mario - thx ale mysle, że przeceniasz moje umiejętności :P ale sie staram! heh

a co do hmm stylistyki to chcialbym go zrobic typowo na normalela czyli napackac na normalelu a na dufjuzu tylko kolorki i takie tam wiecie o co chodzi :D

 

Co o tym myslicie? moze byc cos takiego? i brzuszek byłby wtedy jasno zółtawy z takimi paskami jak to maja smoki hehe

muchosmokrk2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze jak mu nie zmienisz lusek to bede musial cie straszyc w nocy ;)

 

moim zdaniem zrob go z dobrym difem a tylko niektore detale dodaj na normie, chyba bedzie to lepiej pasowało do modelu :) ale to Twoj wybor, ostatnio jakos te modele typowo nextgenowe traca

 

btw normale nie wygladaja za dobrze, zrob je w zbrushu nawet jak masz slabego kompa, 100 tys poly uciagnie nie wazne jakiego masz kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bede chciał zrobic głownie na diffa to znowu potem nie bede robił normali juz ja to znam :D

a co do normali to byly robiono w zbrushu hhehehe no trudno zaczne od nowa :/

 

w sumie jak tak teraz patrze to rzeczywiście to beznadziejnie wyglada :D fuck! znowu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Ledyr mainen liben misiaken, zobacz na model na pierwszym screenie i zobacz na model z normalem i sam sobie w sercu przemysl ktory jest lepszy :*

 

Glownie chodzi mi o nogi i fałdki, nogi nie wygladaja za dobrze, moze na normlu zrob tylko zaznaczenie stawow itp ? a reszte drobniejszego detalu dodaj mu w szopie ? co do fałdek, to tez troche dziwne sa, muchosmok jest stylizowany na owada, a owadziki raczej nie maja czegos takiego

 

tak czy inaczej glowny model jest rewelacyjny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie mam pomysłów :/ od 3 dni nie moge niczego ciekawego wymyslić - tak to jest jak sie ma tylko szkic :p

zresztą teraz juz co bym nie zrobił to i tak dla mnie wyglada tak samo

jakby ktoś mial jakies ciekawe pomysły czy dobre inspiracacje to bylbym bardzo wdzieczny :) nie odpuszcze sobie tego modelu tak łatwo hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

wrzucam ci paczke , pewnie wiekszosc tych prac widzales ale moze dzieki temu cos przyjdze Ci do głowy, http://rapidshare.com/files/29687491/bzz.rar.html , na normalu dobrze by bylo zaznaczyc najlepjej jak sie da najwazniejsze elemnty czyli stawy, brzuch tak jak na koncepcie czyli tak ja wygladają np larwy ;), plus kilka wyraznych fałdek, moze jeszcze nos obleciec, a dalej to juz kolor z wiekszą iloscią detali a z niego dodatkowy bump nakładyny na normal, kolorystyka taka jak jest teraz nie jest zła tzn zoltawy korpus jasny brzuch, przyciemnic tylko trzeba w niektorych miejscaach i uzyskac finalnie cos pomiedzy tradycyjną texturą difuse a next\curent genową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario - Wielkie dzieki za paczke, na pewno sie przyda przy normalach itp thx!

 

Por@szek- hhehe ok, a i nie zapomnij ze mielismy pogadać sobie :P

 

Kuba - "pomyślimy" :d

 

myślę czy nie pujść w tą stronę - zawsze bedzie trochę łatwiej i ciekawiej a normale i detal tez sie wcisnie czy lepiej próbować coś poważniejszego ?

a i proszę sie nie śmiać, nie malowałem zbyt wielu "konceptów" :)

kpcb7.jpg

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, spoko jest!

Jak mi Hell kiedyś pokazał swój koncept to mi się duszno zrobiło:p

 

A co do modelu, to bardzo dobre efekty wizualne daje położenie na texie ogolnej kolorystyki, a później mazianie szczegółu (później masz opacity do tego przydatne, kontrast, nasycenie, można kombinować)..

 

trzym się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jest git! jeszcze tylko mógłbyś podciągnąć mu do góry górne powieki :) a pozatym to git, fajny pomysł z kolczykami w skrzydłach :)

 

czekam na texa!

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

koncpet fajny, hehe oczka ma sliczne, moze byc niezle pojechane, ale pewny jestes ze cos takiego byś widzał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam tak z ciekawości: to do afterfalla? ;D haha

pytam bo teksturą i normalem idziesz właśnie w tym kierunku psując to co uzyskałeś na samym tylko meshu - bardzo przyjemną cartoonową postać ... a tu nagle chcesz z niej zrobić ropuche :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mort - nom thx :D

 

Lewus - hehehe thx i tez sie trzym ! "D

 

Mario - thx, juz niczego nie jestem pewnien jesli chodzi o ten model :)

 

Pain - hehe :D kurcze normal musi być takie były założenia jeszcze przed narysowaniem konceptu, główne tylko po to zacząłem robic ten model, zeby sie jakos z normalami zaprzyjaźnić do nastepnego modelu

hmm nie wiem już teraz :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności