Skocz do zawartości

nowy fon dla klicka ;p


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

zastanawiam sie nad wzieciem nowego telefonu, chcialbym przeznaczyc na to max 1000 zl, chodzi mi raczej o pda z system, albo jaki kolwiek inny dobry telefon, nie pytam na innych forach, bo wam jakos bardziej ufam :)

 

marka nie ma znaczenia moze byc fajny no name, oby wormsy 2 działały LOL

 

dzieki za wszelkie porady itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja szalałem za SPV M3000 kiedyś ale ugrzązłem ze zwykłym fonem NOKIA 5200

 

wiec zobacz go jak Ci się spodoba.. cena przystępna.. poniżej 1000zł :d

 

a IPhone to coś pięknego.. co za płynność animacji i te funkcje :) mmm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nokie e61 i jestem z niej bardzo zadowolony, jak duzo korzystasz z maila to świetna sprawa taki fonik. Symbian s60 3rd.

dodatkowo mozna dokupic antene gps, instalujesz TomToma i masz świetną nawigację. Wordy, excele, power pointy, drukowanie poprzez bluetooth... A no i jeszcze WiFi, wiec w darmowych spotach mozesz smigac za free po necie - przegladarka super, mozna tez zainstalowac Opere, GG i inne duperele. Odtwarza divixy nawet.

Osobiscie najczesciej na niej korzystam z maila, gps, kalendarza - bo ma swietne synchro z Outlookiem.

Klawiaturka qwerty sparawia, ze naprawde milo sie na nim pisze.

I niech Cie nie przerazi jego wielkość, bo telefon jest bardzo wygodny mimo pozorow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 1700 moge ci oddac mojego phona :D ale to chyba troszke przekracza limit :) (HTC TYTN)

 

Jeśli szukasz telefonu typowo do pracy jakies wordy, excele, smsy to bierz spv m3000 najlepszy wybór tylko procek troszke kiepskawy ale da sie przezyc :), natomiast jesli chcesz dzwonic to nie polecam palmtopów bo kiepsko sie spisują pod względem telefonu w porównaniu do nawet jakiejs starej nokii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz smartphone`a to lepiej zapytaj na www.pdaclub.pl

a tak od siebie to odradzam :) lepiej wydać mniej i kupić normalny telefon zamiast bawić się w gadgety. Smartphony w porownaniu do palmtopów mają słabe wyświetlacze, kiepski procesor i mało ramu ;] ale za to baterię lepszą. te które mają w/w w lepszym standardzie troche kosztują ;]

 

Kiedyś się też napaliłem ale skonczyło się na kupnie fujitsu-siemens n560 bo ma wbudowany GPS :) a telefon mam stary.

 

jeśli nie potrzebny ci email w telefonie to nie ma sensu bawić się w smartphony :) chyba że lubisz się bawić takimi rzeczami (z resztą ja tak po części)

 

kup sobie Motorole F3 :) koszerny telefon dla arabów.

 

word i exel to inna sprawa, ale i tak lepiej się sprawują w smartphonach z wbudowaną (nie ekranową) klawiaturą. I tak nie wierze żeby Klicior korzystał z worda lub z arkuszy kalkulacyjnych ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki za pomoc :)

 

zastanawiam sie nad spv 3000, ale nie wiem :)

 

Marcin - hmm w sumie dokladnie chcialbym sie pobawic takim gadzetem.

 

Najwazniejszy dla mnie ficzer to duuuzo pamieci na mp3 + dobry aparat foto reszte łącznie z dizajnem moge przebolec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spv m3000 to ja mam Klicek wiec wiesz jak wyglada i co ma w sobie (wormsy tez chodza, trza wgrac :P )

tak wogole nie chce ktos kupic? Klicek nie chce bo ma rysy male na obudowie.

 

Najwazniejszy dla mnie ficzer to duuuzo pamieci na mp3 + dobry aparat foto reszte łącznie z dizajnem moge przebolec

nastepca wizarda (spv3000) jest idealny, ale niestety 1000zl nie wystarczy

 

A tak wogole powodzenia w poszukiwaniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ci proponuje telefony z tej serii (nowosc!)

 

Motorola_Cellular-One_Cell-Phone_web.jpg

 

maja wbudowana bardzo uzyteczna funkcje uderzania nim w glowe drecha ktore chce cie okrasc, dziala na zasadzie ciosu cegla, poza tym nowoczesny disajn i miejsce na odtwarzacz mp3 i zapalniczke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo

 

tylko symbian 9.1 ci poradze, ale:D:

 

e61 troche nieporęczna i napewno cena >1000, e50 taka dziwaczna jest, malutki wyswietlacz ma, nokii 3250 nie kupuj, bo niby ma symbiana ale rozdzielczosc wyswietlacza to tylko 176x208px. podobnie rzecz sie ma z nokią n91, do ktorej jednak dodają karty 4gb... nokia n90 ma starego symbiana, n92 ciężko dostępna, n93, n95 droga, n71 mi nie pasuje bo jest otwierana:/ z nokii zostaje ci..:

 

NOKIA N73

+ jest fajna

+ zarąbista kamera (QVGA) i niezły aparat (3,2 mpx)

+ bardzo wysoki kontrast ekranu

- za kilka miesięcy będzie miał ją każdy, bedzie to coś w stylu 3310:D

- joystick jest do niczego, ciężko chodzi i za nic sie nie chce wyrobic:P

Test na symbianos.pl

 

NOKIA N80

+ jest bardzo fajna

+ prosty lecz ciekawy design

+ aparat i kamera, choć nieco slabsze niz w N73

- wyświetlacz mniejszy niz w N73 ktora ma 2,4 cala - tu jest "tylko" 2,2

Test na symbianos.pl

 

z Nokii to tyle, w iphony bym sie nie bawil:D są jeszcze sony ericssony:

M600, W950i i cos jeszcze, nie pamietam, są bardzo szybkie, ale brakuje im aparatu, motorola ostatnio tez sie bawila w symbiana ale im za bardzo nie wyszlo;)

 

ps. czekaj na nokia n76, nie ma byc zbyt droga, a prezentuje się świetnie, soon

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy... fakt hindus, zwracam honor;), z rozpędu napisalem vga a teraz poprawka ze kamera jest qvga:D ale fakt faktem ze nokia odczepila sie w tych modelach od 3gp i przeszla na mpeg4, duzy sukces i i dzieki temu jakosc filmow i tak jest duzo wyzsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klicek też polecam czarodzieja

ale lepiej jak weźmiesz mda vario /qtek 9100, to ten sam telefon (pod innym logiem i inną obudową.), ale podobno farba tak sie nie łuszczy jak miała w zwyczaju w wyprodukowanych wczesniej spv m3000. Część mówi że poprawili to z wprowadzeniem chipów g4 (wcześniej g3) w g3 łatwiej zmienić rom na innego opa, wgrać wm6-następce wm5

 

podsumowywując :

 

jeżeli czarodziej to mda vario lub qtek 9100

jeśli spv m3000 to g3 jeśli chcesz w nim majstrować

lub g4 jeśli wolisz ładną obudowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności