Skocz do zawartości

Star Craft 2!!!


Bhaal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

OMG wybuchy wyglądają super! To jest coś czego mi osobiście brakuje w grach (dobrych wybuchów) a tu jakie ogniste i dymne i w ogóle żywe! Pychota!!

 

nie podniecaj sie tak tylko zbieraj kase żeby to ruszyło przy takim wyglądzie i z płynnościa min 30fps :-*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja tam jestem zawiedziony ;) ale to pewnie przez jakosc filmow. Wszystko to juz było, to jest remake, sprytne posuniecie ;) gameplay z 1 grafika odsiwezona i juz "2" ;) oczywiscie moge sie mylic.

 

Jezeli chodzi o grafike to teraz to wszystkie gry maja taki poziom, ale jak to mowil moj znajomy juz teraz nikt sie nie podnieca grafika tylko grywalnoscia ;) zobaczym

 

ps. cinematicki miazdza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz Klicek, ta gra ma już tylu fanów w tej formie w jakiej była dotychczas, że zmiana wszystkiego na nowe byłaby bardzo ryzykowna. A tak, ledwo grę wypuszczą z dodanymi tylko nowymi jednostkami i mniejszymi smaczkami, i od razu trafi na zawody typu WCG. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufffff, Słyszałem że Blizzard ma zrobić MMORPG z Starcrafta i przeraziłem się. Naszczęście nie będzie wiele nowości w SC, tylko starcraft z lepszą graficzką z tego co widze. I bardzo dobrze SC 1 to nadal jeden z bardziej grywalnych RTS.

 

Ale jak panowie widzą grafika na poziomie wow'a. Poziom grafiki niski wsumie. Taka cartoonowa za bardzo. Od warcrafta 3 duzo się poziom niezmienił, doszły tylko shadery. Chcieli żeby gra była taka jak prequel, no ale grafike mogli ciutke zmienić. Np. w C&C3 zrobili to genialnie.

 

ale jak na gre blizzarda przystało, doczekać się nie mogę(to jakiś paradoks)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruzh3r -> jak pan z Blizzarda powiedział w Korei:

to jest tylko demo, nic co tu widać nie jest finalną wersją ;)

 

Widziałeś demo StarCrafta1? Pełna wersja była bez porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaba grafika? Bredzisz.

 

Noz mi sie otwiera w kieszeni jak slysze, ze WoW ma slaba grafike.

Ma inny styl, niz reszta gier, ale jest na maxa dopracowany i sliczny.

 

Dobra grafika to cos wiecej niz ******* w kosmos model, tekstury 3000x3000 i normale walace po oczach. Pomijam wymagania techniczne i pewien kompromis. Pod tym wzgledem WoW miazdzy wszystko inne.

 

C&C to zupelnie inna bajka, wiekszy realizm. I dzieki bogu Blizzard trzyma sie od niego z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach sie nie rozmawia, ale grafika wowa jest kiepska, na dzisiejsze standarty. Blizzard każdą gierke musi robić cartoonową. Mam nadzieje że tego starcrafta nie z cartonują jak wow'a

 

Leru-> Ciesze się że zostają przy starym klimacie, po screenach widać, ale grafike mogli by ulepszyć.

 

drab->WoW nie jest wart swojej ceny. 50 zeta miesięcznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grales, ze tak - wciaz - bredzisz?

 

Miliony graczy udowadniaja, ze chyba jednak warto.

 

WoW sie zestarzal, ale wciaz wyglada wybornie.

 

 

Chcesz C&C? Graj w C&C.

Klimat SC bylby zniszczony takim banalnym wykonaniem.

 

Mam ochote na flame. Bring it on!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no - starcraft 1 i saga diablo :D

 

Zobaczymy jak puszczą gameplay w wiekszej rozdziałce jak to wygląda.

 

OMG Nie myslalem że to usłyszę :O Starcraft i Diablo sa jednymi z najlepszych gier EVER!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grałem, grałem 2 lata.

 

Wanna piece of me boy?:)

 

WoW'a rzuciłem bo to komercha jest jak już 1 rok siedziałem płacąc im 100 zeta za każdego patcha z jednym 1 godzinnym instancem(no jeszcze trzeba znaleźć gildie ale jest w cholere magów,Jak tylko zrobiłem na BL'u priesta to odrazu mnie brali na instance. ). Nerf mojego Maga co kolejny revamp. Robieniem Warlocka imba. Nadal to trwa ostatnio zrobili że shadowclock nie dispeluje cursów. Mój kolega też gra magiem już w TBC, podobno poprawiło się ale do tego nie wracam. No oprócz tego że shadowcloac resistuje wszystkie moje czary i roguom 2 łatwiej jest mnie zabić(chyba że bym non stop miał frost build)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jednak przez dwa lata placiles ;>

Jasne, jak wszystko, takze WoW sie nudzi.

 

Proponuje EOT.

 

 

Jezeli chodzi o cinematik do SC, to troche sie zawiodlem. Wszystko super sliczne, ale nudne. Coz... najlepsze trzymaja dla graczy. Moze i lepiej :)

 

Podoba mi sie dystans Blizza do siebie - "Hell, it`s about time" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym tak się podniecać? :>

 

Screeny wyglądają jak Starcraft 2 tyle że w 3d i z możliwością obracania kamery :D

 

blach, a atmosfera napompowana sztucznie do granic możliwości - hehe

 

niezły cyrk generalnie, speców od reklamy mają zarąbistych - to im trzeba przyznać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomuś trafił w samo sedno.:)

 

tak samo ludzie którzy mówią że Hellgate London będzie łaał. Po tym tylko jak pokazali cinematic trailer:). Wnioskując tą super grywalność tylko z tego że robią je ludzie z Blizzarda. btw. gameplay wyglądał śmiesznie(bronie strzelające po ścianach, we wszystkie strony itp.).

 

a jeżeli chodzi o sprawy merytoryczne to kroczące mechy mi się zupełnie nie podobają (dokładnie kropka w kropke trójnóg Scrinów z C&C3 :] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW'a rzuciłem bo to komercha jest jak już 1 rok siedziałem płacąc im 100 zeta za każdego patcha z jednym 1 godzinnym instancem(no jeszcze trzeba znaleźć gildie ale jest w cholere magów,Jak tylko zrobiłem na BL'u priesta to odrazu mnie brali na instance. ). Nerf mojego Maga co kolejny revamp. Robieniem Warlocka imba. Nadal to trwa ostatnio zrobili że shadowclock nie dispeluje cursów. Mój kolega też gra magiem już w TBC, podobno poprawiło się ale do tego nie wracam. No oprócz tego że shadowcloac resistuje wszystkie moje czary i roguom 2 łatwiej jest mnie zabić(chyba że bym non stop miał frost build)

W jakim to jest języku :O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo ludzie którzy mówią że Hellgate London będzie łaał. Po tym tylko jak pokazali cinematic trailer:). Wnioskując tą super grywalność tylko z tego że robią je ludzie z Blizzarda. btw. gameplay wyglądał śmiesznie(bronie strzelające po ścianach, we wszystkie strony itp.).

 

co ma porównywanie gówna do sernika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie jedna, wyjdzie druga, zobaczymy. Fakt, że jak się człowiek nastawi, to później jest rozczarowany, stąd pewnie często najciekawszymi tytułami okazują się te, które pojawiają się znikąd patrz choćby Far Cry. Zresztą pożyjemy, zobaczymy. Co do WoW, to przyznam że też mi nie podszedł, wiem że 8 mln ludzi w niego pogrywa, ale w Second Life też pewnie niezgorsza, a końmi byście mnie zaciągnęli abym przed tym usiadł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, C&C wymyslil trojnogi. Litosci...

 

Ziomus, podniecamy sie tym, ze SC wraca w nowej odslonie. A Wasze argumenty "przeciw" pomine milczeniem. Wierze jednak w doswiadczenie i wybitne umiejetnosci ludzi z Blizzarda :> Nic nie robia przypadkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruzh3r -> że komercja? To jest powód? Często słyszę tekst "nie lubię tego bo to komercja". A co nam wszystkim do tego? Twórcy na tym zarabiają ale zarabiają na dostarczaniu rozrywki, ludzie grający nie zarabiają więc argument, że to komercja jest POWSZECHNIE do bani ;) (no chyba, że sprzedają swoje przedmioty za prawdziwą kasę).

Ściągnąłem 10 dniowego triala WoWa i cieszę się, że nie stać mnie póki co na wywalenie kasy na granie bo bym wsiąkł na pół roku przynajmniej.

 

Wszystko co jest zabawne kosztuje przynajmniej 8 dolarów ;)

 

A panowie z Blizzarda mają łeb na karku. Mimo, że WarCraft III nie był tak dobry jak StarCraft to i tak grałem w niego z przyjemnością. Fabuła była świetnie rozwinięta, super kampania itd. Mało wychodzi gier tak dobrych jak WarCraft czy StarCraft, a każda (podkreślam: KAŻDA) gra Blizzarda jest super grywalna.

 

 

Reanimator -> check this out http://www.youtube.com/watch?v=aJDFw4TGWmo (w liście jest jeszcze link do drugiej części)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje a przynajmniej na tych filmikach tak wyglada ze poprostu bedzie to star z nowa grafa i innymi jednostkami kojarzacymi sie z tymi z 1 bedzie niezla imprezka online :). protosski :) no i nowe zergi ale bedzie rzez :D.az mam ochote teraz w stara pograc choc pewnie z pare patchow jestem do tylu ale zato lubie ta serie tyle lat wyrownywanie szans pomiedzy rasami tak powinno byc zawsze w c&c bylo ztym niezbyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni podpisuję się pod tym co napisał Leru.

 

Też ściągnąłem triala Wow-a i gdyby nie skończył się to też bym miał pare miesięcy w plecy.

Gry Blizza są świetnie wyważone mają niesamowity klimat prostotę obsługi a jednocześnie niesłychaną złożoność. No i oczywiście cinematiki, które za każdym razem walą na kolana grafiką i klimatem i idealnie uzupełniają fabułę.

Mi to wystarczy, bo myślę że to i tak bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, rowniez poczulem chec zagrania przed chwila ;) Chocby dla odswiezenia sobie historii.

 

Jezeli chodzi o WoWa, to ja zostalem zmuszony skonczyc z nim, zeby ktos inny nie skonczyl ze mna ;>

Przeginalem po prostu... ;)

 

Ale moj draenai szaman 70 czeka na mnie.... ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom fajnie by bylo uzbierac pare osob by pojechac na dwa teamy :).

A do tych co pisza o c&c to tak niestety grywalnosc tej serii skonczyla sie na RA2 niestety juz genarals jest taki sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności