Skocz do zawartości

Co to za praca ?


Tr3sor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Sprawa jest taka ze dziewczyna niechce mi powiedziec co chce robić po studiach bo mówi że to jej marzenie i jak powie to sie nie spełni, kieruje zapytanie do was tylko z tego powodu ze wiedza tylko o tym jej rodzice i ona mowi ze niepodoba sie to im i są przeciwni temu. Martwie sie już :)

 

Zdradziła mi tylko że trzeba znać kilka języków (ona zna 5) praca niby jest niebezpieczna pracuje sie około 4 dni w tygodniu i swego czasu gorowala co do płac.

 

 

Co to za praca ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Duża ilość językow?

Gdyby był zawód poliglota, to bym go obstawił, ale praca 4 dni w tygodniu, to chyba tylko na stanowisku kierowniczym i to nie średniego szczebla...

Nie wiem, czemu Twoja panna nie chce Ci powiedziec, o co chodzi, ale brak szczerosci i zaufania w związku nie wrózy niczego dobrego.

Poza tym wiara w to, że marzenie się nie spelni gdy się je wypowie, zwykle zanika do 10 roku zycia u dzieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam Irak, Afganistan, albo któryś z krajów afrykańskich. Choć mogłoby być ciężko w kwestii zarobków, bo przynajmniej jeśli chodzi o Afrykę to raczej w grę wchodzą misje humanitarne... hmm... coś chyba zbyt drastycznie;D

 

To może do Chin się wybiera? 0_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to proste. Dziewczyna chce być fizykiem, i słusznie.

Niebezpieczne to ze względu na wybuchające cyklotrony.

Języki trzeba znać żeby współpracować z zagranicznymi uczonymi.

A co do czterech dni to pewnie ma jesdzcze złudzenia.

 

Powiedzieć ci nie chce pewnie bo się boi męskiej dominacji w tym zawodzie, lub chce ją przechytrzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jakis specnaz, moze ABW, CBA (szajse)

zeet dobrze radzi, mam kumpla ktorego byla pracuje w ABW. dopoki tam nie pracowala bylo z nimi ok za to potem odjechala (efekt-rozwod po roku malzenstwa). jesli to jest ta praca to bedzie Wam ciezko, chyba bardziej Tobie. nigdy sie nie dowiesz kiedy mowi prawde itp, itd. skoro na starcie nie chce Tobie powiedziec co to za praca to daj sobie spokoj. obym sie mylil

a tak na powaznie to chce byc pewnie stewardessa na bombowcach US Army.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym wiara w to, że marzenie się nie spelni gdy się je wypowie, zwykle zanika do 10 roku zycia u dzieci...

 

chwila, ale ty masz 10 lat? bo tak masz w profilu

 

Wszystko by sie zgadzało. Jeśli Tr3sor ma 10 lat, a kobieta jego życia ma lat 7-8 to jeszcze pewnie nie raz zmieni sobie wyobrażenie swojej przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zdolna ośmiolatka skoro zna 5 języków

 

zgadzam się z opinią że jak ci dziewczyna ma takie tajemnice to lepiej nie mieć takiej dziewczyny, bo nie wiadomo z czym wyskoczy. szczerość musi być. ale nie chcę się wtrącać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu był nawet artykuł we WPROST bodajże, o tej specyficznej profesji i kwestia znajomości tych pięciu języków właśnie:) No cóż... ja bym spróbował jednak naprawdę szczerze porozmawiać z dziewczyną, bo to dość zabawne, a może nawet smutne, że pytasz 'obcych' o takie rzeczy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności