Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Toyota Celica tuning


Mutak

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to drugie auto nad jakim pracowałem, lecz pierwsze jakie udało mi się skończyć :) Model Toyoty to nie tylko sam model, ale jednocześnie stanowi on projekt dla samochodu, który niedługo będzie jeździł po Wrocławiu jako demo-car firmy tuningowej.

 

a to link stronki www.bmd.blo.pl

 

Rendery:

c2acdbc7d1bf671b.jpg

1d0a535255fdebd5.jpg

3631961bc9e67be5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a więc:

model wygląda ok, tylko dlaczego nie ma szpar między zderzakami a karoserią, to ma być taki bodykit, że wszystko połączone?

 

render jakiś poszarpany i miejscami mało wyraźny, lakier taki sobie, lampy tragedia

 

tuning: tylnie skrzydło obrzydliwe, reszta ok, ale tylko jak będzie miał >300KM, inaczej przerost formy nad treścią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc:

model wygląda ok, tylko dlaczego nie ma szpar między zderzakami a karoserią, to ma być taki bodykit, że wszystko połączone?

 

render jakiś poszarpany i miejscami mało wyraźny, lakier taki sobie, lampy tragedia

 

tuning: tylnie skrzydło obrzydliwe, reszta ok, ale tylko jak będzie miał >300KM, inaczej przerost formy nad treścią ;)

 

Tak, to taki bodykit kolego, samochód jest na wpół już zrobiony, więc część została wymodelowana na podstawie zdjęć fotograficznych prosto z warsztatu, w tym również ta obrzydliwa twoim zdaniem tylna lota. Lamp przednich nie zmieniałem zostały oryginalne, karbowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi lampami to mi chodziło o to, że to wygląda jak tekstura (z przodu), tylne są modelowane ale się nie postarałeś się z materiałami, ogólnie chciałbym zobaczyć jak wyglądają one w realu (tylnie lampy), no a spojler jak wygląda każdy widzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podobnie jak pecet fatalne materialy lamp, lakier wyglada plastikowo, jak dla mnie tylna lotka to WT (no ale to rzecz gustu a o nich sie nie dyskutuje),przednia szyba nie powinna byc chyba tak mocno zaokraglona w gornych rogach, fajne feligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ale musze .....

co wy ludzie za głupoty piszecie ? że niby udany model, że ok ...

jak dla mnie to całość jest strasznie pokrzywiona i miejsami nie zachowane są proporcje, + standardowo wiele niezgodności z orginałem (pomijam tuning oczywiście)

pokaż siatke i powiedz ile czasu robiłeś ten model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności