Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Opel Astra GTC


pecet

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To co powiedzieli przedmowcy plus to ze mi osobiscie strasznie mecza oczy rendery. Chodzi o to ze tlo w studio masz ogolnie czerwone plus czerwony lakier samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie, model ciekawy, materialy ogolnie tez nie najgorsze, tylko popracowalbym jeszcze nad światłami, bo w dobrych swiatlach powinno sie dać jeszcze rozróżnic poszczególne elementy, a tu sie to wszystko przez materiał zlewa. tylne swiatla wyszly super. kola troche gorzej, felgi do tej astry nie pasują i materiały tez niezbyt wyszły, zwlaszcza na oponie, ktora zbyt mocno odbija, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych opon to chyba jestem zboczony ale mi się takie podobają, poprostu są mokre i pada na nie mocne światło :p

damusTo - dziek, szyby i reflektory mają dobry materiał tylko studio było robione pod lakier a nie pod szyby i takie tam nieciekawe odbicia

ant-3d - a gdybyś Ty wiedział jak mnie już męczą te rendery ;)

Tomuś - wszystkim się nie będzie podobało, a rendery nie były resizowane

DruidIII - niewiem o co chodzi z tymi reflexami

zgred88 - od patrzenia się na te rendery już nie zauważyłem tej antenki ;)

Dawcio_m, mrkrzysiek, Diesel - to fajnie że lakier sie podoba ;)

Nvidia - dzieki

hkropinski - dzieki, mi sie wydaje że w przednich lampach da sie wyróżnic elementy, felgi seryjne nie moja wina że takie dali ;)

Kedzior - nie załamuj mnie, ja od pół roku go renderuje, dysk mi się wyczerpał od próbnych renderów, a Ty mówisz że ja się nie staram:p

kliment woroszyłow - dzieki, ale to FW już nic nie bede zmieniał, odetchnełem z ulgą od tego modelu ;)

Stachu - dzięki, nie musisz błagać ;) tak jak zawsze pisze1 tak i tym razem powtórze że materiał lamp to poprostu lustro czyli diffuse biały, reflection biały, czasami dodaje lekkiego blura do reflection, a to czerwone z tyłu to diffuse czerwony i reflection czerwony...ale wszystko zależy od tego co w nich się odbija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kedzior - nie załamuj mnie, ja od pół roku go renderuje, dysk mi się wyczerpał od próbnych renderów, a Ty mówisz że ja się nie staram:p

 

...no bo pracka jest w deche i szkoda, szczególnie że pracowałeś nad nią tak długo, że jeszcze paru drobiazgów nie poprawiłeś, było już bomba wtedy :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności