Skocz do zawartości

Teczka 2D: Ortheza - 06.05.2012


ortheza

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za komntarze.

Jak mowilem bede to dlubal dalej, a klimat kolorystyczny tez mi jeszcze nie siedzi.

Nie korzytsalem z posera. postacie szkicniete z glowy potem poprawiane wg referencji foto. Ale poprawek jeszcze troche bedzie.

Wkrótce update.

 

Wszystkie spotrzezenia i sugestie mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 862
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Szczerze, usiłowałem znaleźć rzeczy do poprawienia, ale poniosłem porażkę - pewnie moja nikła znajomość anatomii robi swoje, ale ja nigdy nie lubiłem detali, w sensie że wolę patrzeć na całość - tak zrobiłem z Twoją pracą i stwierdziłem - klimat: jest, przekonywujący światłocień: jest, czytelna praca: jest, coś się dzieje: tak. I tyle, dużo jest dobrego. Reszta to szczegóły, które według mnie blakną przy całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki over:

 

over03.jpg

 

Wyrownalem kompozycje bo niby byla centralna ale nie wycentrowana. Dodalem wiecej swiatla odbitego bo w takiej scenie byla by go cala masa, nawet wiecej niz ja zasugerowalem. Skoro scenak jest zadymiona to dyspersja swiatla w takim otoczeniu dawala by bardzo mocny efekt bloomingu. Czerwony dywan jest kwestia gustu ale wpraowadza ciekawy akcent kolorystyczny do raczej monochromatycznej sceny. A i ciala, szczegolnie kobiet maluj subtelniej, bez takich mocnych i ostrych cieni. O dupkach ci juz wspomieni ;]

 

Poza tym naprawde fajnie sie rozwijasz, juz widac delikatniejsze przejscia tonalne o ktorych ci kiedys wspominalem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ostrzeżenie mature content +18 ?

 

Jaki słuzbista ;]

 

Odnosnie pracki przed piersią, ten sci-fi budynek. Takie rzeczy najlepiej rysowac na masce i pozniej bawic sie w srodku zaznaczenia, zachowujesz wtedy czystosc w krawedziach i daje tow ieksza kontrole.

 

Semper fi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie zdecydowanie wcześniejsza wersja rządzi min z tych powodów które wymienił pavloksiezyc, no można byłoby domalować parę obiektów latających

poza tym planeta w tle i planeta na której znajduje się architektura chyba właśnie do siebie przycumowują? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pycha, chociaż mi osobiście bardziej podobała się któraś z pierwszych/brudnych/ wersji

a tak pozatym to ptasior w prawym górnym cos nie keke:

-ze wzglendu na żółte plamy na ogonie zyskuje podobienstwo do jakiejs maszyny latajacej a nie stworzenia, zwlaszcza ze obok masz cos takiego, chyba inny dobor kolorow moglby zalatwic sprawe

-oba stworzenia na obrazku maja podobna anatomie mimo tego ze to chyba 2 rozne gatunki nie?

palagowate konczyny, wyciagniete szyje i workowate kadlubki nie wspominajac o palakowatych roslinach, ale to moge zaakceptowac, stworzenia czesto upodabniaja sie do otoiczenia

a pozatym to warsztatowo wybitnie git, widze ze praktycznie pozbyles sie nieszczesnych kontorow ktore kiedys czesciej pojawialy sie w Twoich pracach =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności