Skocz do zawartości

Teczka 2D: Ortheza - 06.05.2012


ortheza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 862
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie wazne czego uzywales - wazne co widac - outine palcow i ramion i wokol brasolet to jest brudny brzydki ciemny kolor ktrory w shaderze skory nie powinien sie pojawic. Jakbys robil komiksowa stylizacje bym slowa nie pisnal - ale nie robisz ;]

Ty juz za duzy chlopiec jestes zeby takimi brudnymi obrysami jechac ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi sie podoba ta pracka. fajowa kompozycja i pomysl i w ogole klimat jest :) ale wrocilbym chyba do tych bardziej fioletowych kolorow z pierwszej wersji (chodzi mi glownie o meteoryty) i przywrocilbym ten maly meteorek po lewej bo daje sporo glebi wbrew pozorom. i fishrajderow troche pomecz bo za duzo ta ciemna kreska w nich operujesz a za malo plama...

to Twoj najfajniejszy rysunek moim zdaniem jak na razie wiec chyba warto go pociagnac do maksimum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie to zebym cie meczyc chcial ale o wiele lepiej zasymilujesz wiedze jak przeczytasz co to jest perspektywa powietrzna, czym sie objawia i skonfrontujesz to ze swoja praca. Im wiecej bledow bedziesz sam wylapywal tym lepiej dla ciebie ;] Pracka sie calkiem fajnie zapowiada ale chce z uwagami poczekac na ciebie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o perspektywe to ja troszke o niej wiem.

W tym obrazku bylo wczesniej przyzwoicie z tym ale potem przemodelowalem, kompzycje i to wlasnie z nia mam problem.

 

bledy w perspektywie sa oczywiste napewno nie wylapie wszystkich bo az tyle to nie wiem ale napewno :

1. im dalej tym bardziej w kolorze nieba + jasniej (w dzien)

2. im dalej tym mniej szczegolow, wsjo sie rozplywa, i traci kolor.

Generalnie Analogicznie jak we mgle tyle ze rozciagniete na dluzszym dystansie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taka sugestie, zebys zmirrorowal te statki wszystkie tak, zeby wlatywaly w rysunek jakby i moze jeszcze powieksz ten glowny statek..... moze nawet niech bedzie tak duzy zeby wylazil z kadru. wtedy zmusisz troche wzrok odbiorcy do ruchu w strone wnetrza obrazka, bo na razie ucieka gdzies w te przestrzen pusta po lewej...

poza tym moze bedzie to pretekst do tego, zeby gdzies wewnatrz rysunku zadzialo sie cos na czym skupi sie wzrok sledzacy kierunek patrzenia lornetki... bo chyba najpierw patrzymy na babeczke z lornetka, a potem sprawdzamy na co ona patrzy...

ta kompozycja ma chyba wielgachny potencjal wiec ja bym pokombinowal na Twoim miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności