Skocz do zawartości

Pojazd 3D: HC9 Concept Car [WIP closed: 11.01.2008]


Homa

Wasze zdanie na temat tego pojazdu :)  

102 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wasze zdanie na temat tego pojazdu :)

    • Eee tam... nic nowego, ble :-P
      3
    • Ujdzie w tłoku, ciężko, ale ujdzie :)
      12
    • Ciekawy, podoba mi się ;-)
      59
    • Nio rewelacja, he he :-D
      28


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

(...)

Został tylko wyczesany render i do srebrnej albo złotej...

a to dobre :-) tylko kto ten render zrobi, he he ;-)

pecet w planie jest jeszcze dość szczegółowe wnętrze... także dużo wody upłynie zanim jakieś rendery się pojawią.

 

Marcin_ps nio szerokie biodra ma to prawda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mialby trafic do produkcji w takiej postaci to czujniki cofania nie rozwiazuja problemu. Lusterka i czujniki dadza rade na parkingu, ale nie wystarcza na drodze. Anyway to koncept i wyglada super, a o to chodzi ;) Masz juz jakis plan co do ukladu tylnich swiatel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podobal i podoba nadal ale tym skrinem dotyczacym widocznosci udowodniles ze jej nie ma :) - mozna poogladac to co jest z tylu w znacznej odleglosci od samochodu a powinno byc na odwrot :) -ale ok - to jest koncept - poza tym zawsze mozna miec sys kamer z tylu ktore pokaza kierowcy what's going on za jego furmanka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za komenty panowie :) A z tą równą siatką to bym nie przesadzał, he he. Siatę robię matodą a la' Loozack, czyli najpierw spline i później poly editing do tych splineów, żeby prosto było - są jadnak miejsca cholernie krzywe, ale wam nie powiem gdzie skoro nie widać :-P

eco jeśli chodzi o to co widać zaraz za pojazdem, to wydaje mi się, że za bardzo nie odbiegam od standardu aut sportowych, czy nawet niektórych limuzyn :) Zdecydowanie więcej widać z mojego modelu, niż np. z murcielago :-P

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio i właśnie tego, między innymi, nie chciałem pokazywać Thunder, ale skoro już prosisz:

 

s2ot3.jpg

Powodzenia z Twoim modelem...

 

JohnZi chciałbym modelować tak jak Ty, więc proszę się ze mnie już więcej nie nabijać!

A wyżej widać przykład nierównomiernego rozłożenia siatki, choć efekt końcowy (po ms) nie jest najgorszy, to siatę w tym miejscu możnaby troszkę poprzesuwać (w imię zasad) ;-)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolnych chwilach, czyli raz na dwa tygodnie próbuje poustawiać model w studio.

Akurat mam net, więc zapodaję ostatnie wypociny: próba lakieru i studia. Co o tym sądzicie?!

Proszę szczerze i konkretnie na temat - co jest do bani, a na co można przymknąć oko?!

Pozdrawiam Wszystkich!

 

sth01nc1.jpg

 

PS. Jak patrzę na datę ostatniego postu to czuję się jak górnik, ale ten czas leci hehe :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki sobie ten render ;) ale ja jeszcze chciałem sie wypowiedzić o samym modelu, ten dach wraz z szybami wygląda bardzo "krucho" myśle że dobrze by było jak byś zrobił takie czarne "obwódki" wokół szyb, to by już nadało troche masywności

 

edit: o takie:

audi_2007-R8-009_4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deha21 - tak to mój wóz ;-) dzięki...

pecet - powyższy render to tak jak pisałem test lakieru i studia. Na szyby mam już przygotowaną teksturę, taką jak pokazałeś, ale jeszcze się nie bawie szybami...

Liczyłem na Twoją dogłębną analizę, a nie "taki sobie render" :-P

Wiem, że jest taki sobie, ale dlaczego?! Ja już nie wiem - za długo sie w niego wpatrywałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qbuś światła mają być włączone - taki jest plan ;-)

felgi doświetlę i biorę się za kolejne materiały...

yasutoco masz rację z tym kolorem. Nie wiem czemu wszystkie swoje bryki maluję na blado niebieski lub blado czerwony... ten typ tak ma :-] Może później zmienię, ale pomarańcz, żółć czy zieleń nie bardzo mi pasują. Próbowałem z szarym, ale cała scena wypada wtedy dość szaro... może biały jeszcze, zobaczymy?

Pozdrawiam i dzięki za komenty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio nie mogę z wami! przeciaż pisałem, że to test lakieru i świateł w studio!

na szybach będzie tekstura - czarna obwódka wokół, więc nie będzie widać cienizny sufitu :)

ale jeśli to tak bardzo rozprasza to rozumiem, że studio może być? bo za pół roku wrzucę w finished i będziiecie krzyczeć ze oświetlenie do bani i refleksy ble?

na kołach nie ma materiałów i na całej reszcie oprócz karosy i chromu grila też - żeby nie było wątpliwości.

 

A z kolorami to tak zawsze juz mam. Przy ostatnim finale mojego pojazdu zrypaliście mnie, że za blado - macie rację! Tak już chyba mam, że wypłowiałe mi wszystko wychodzi, a może to kwestia monitora he he he?!

 

Kliment zrobię dla Ciebie wersję czerwoną jak skończę ze wszystkimi materiałami!

 

Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dzięki za komenty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności