Skocz do zawartości

minibitwa: Frankenstein


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

WitaM!!

tak tak kolejna bitewka ktora pewno umrze, jakos nie mam szczescia do bitewek :D(ja skoncze)

ok jak w temacie frankenstein :)

ja bede robil na podstawie modelu Kolby Jukes :)

oto link do mojej referki--> http://www.kolbyjukes.com/gallery/main.php/v/personal/Frankenstein.jpg.html

 

jakby ktos chcial robic tez ta wersje to mam kilka widokow :D

ok

 

teraz zasady:

-tylko modelowanie tradycyjne

-modelujemy maxymalnie bust, mozna tylko szyje :)

-detale robione w sculpterach zabronione(mozna je robic ale prywatnie i nie pokazywac tutaj) :)

 

to chyba tyle odnosnie zasad ;)

 

licze na robienie duuuuzej ilosci delali w normalnym sofcie, gdyz gdzie nie spojerzec to ciagle ktos sculptuje :(

 

ZAPRASZAM !!

 

LISTA:

-_kuba_

-zeet

-briz

-KLICEK

-wrzecionek

-zonk

-SUPER_OKO

 

 

:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nice one brother;)

ale proponuje bardziej "agresywny", ostry, wyrazisty nos, jest za lagodny jak na ta postac.

pozdrawiam i powodzonka Panowie :*

 

dzieki :) nos zrobiony w pare sekund :) bo nie chcialem pokazywac samego "oka" :D narazie to jest taka baza, dopeiro pozniej zacznie sie rpawdziwe modelowanie :D

 

ece569b82fcddf68.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitaM!!

dzieki :)

kuba jesli mozna cos zasugerowac ? to troche plasko :) tzw te faldy ktore ida od nosa w dol twarzy powinny isc bardzije do tylu :) (tak jak na koncepcie) ale komu ja rady daje, przeciez to weisz :)

widac ze detalik bedzie (juz jest) pierwsza klasa !! :)

bardzo mi sie podoba gorna czesc twarzy swietne okolice oczu :)

zeet nie gadaj tylko wrzucaj jakis progresik :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitaM!!

ok wiec robimy tak, bitewke konczymy w poniedzialek-wtorek

ok ?

 

edit:

klicek krzyczymy ze w zaciszu :D tak wlasnie o tobie myslalem ze nawet komentsa zadnego nie dasz a tu prosze taka mila niespodzianka :D fajnie ze sie przylaczyles :)

piekna siateczka, detalik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

klicek czy ty sypiasz czasami? kiedy go zdążyłeś zrobić? powaliłeś mnie tymi detalami w tak krótkim okresie czasu!

 

zeet twój najbardziej przypomina mi postać frankensteina,

 

świetne pracki panowie! wysoki poziom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_kuba_ - modelik przepyszny, bardzo ladny oddajacy rewelacyjnie cechy glownego bohatera tego watku

 

Zeet - Supa ekstra taki kartonowy stajl, odrazu wiadomo wokogo chodzi

 

Klicek - No z modelem to odleciales.. wcholere detalu, Co do tematu, brakuje troche glownych cech bohatera, jedyna rzecz jaka tutaj sie utozsamia to te szwy. Bardziej mi to przypomina jakas strzyge lub super bohaterow z moich ulubionych filmow powstalych z ziemi.

 

Nielot - zapewne nie powiedziales jeszcze swojego ostatniego "polygona", no ale musze to powiedziec, narazie jestes w tyle za wszystkimi. FrankeStein sie kojazy mi i pewnie nie tylko z duza masywna i pociagla twarza, z duza mozgo czaszka i duza rzuchwa.. no u ciebie to skala poszla nie w ta strone co trzeba jakby.

 

Podsumowanie:

 

Narazie _Kuba na przedzie

Klicek (za naprodukowanie miliona poly) i Zeet (za charakter) - leca leb w leb

Nielot (hmm ... narazie wacha nieczystosci) - ale czekam na final Powodzenia

 

Ups.. jeszcze Briz .. no troche jakby odstajesz od czolowki - Tutaj brakuje jakby wszystkiego - proporcje twarzy nie teges przedewszystkim.. Teraz zauwazylem updejta.. zamiast dopracowac proporcje, uchwycic odpowiednio charakter, to dowaliles miliardy poly niepotrzebnie. Czasami szescian wyglada lepiej niz jakis przedziwna forma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Briz, jest niezle, staraj sie jednak zrobic gładsze przejscia, niekiedy warto tez pierw zrobic taka jakby czaszke, a pozniej dokladac troszke miesistosci tu i tam, uwazam ze za szybko wszedles w detal, powinienes pierw lepiej uformowac glowke, tak czy inaczej wierze ze poprawisz jeszcze :)

 

Nielot swietnie idzie do przodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

nielotku świetny model, tylko narazie za bardzo on mi nie przypomina tytułowej postaci z bitwy,

oczywiście kazdy widzi go na własny sposób wiec bede czekac na finała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upss.. przesadzilem z wielkoscia obrazkow. Poprawie jutro.

 

Po robocie, dorobilem troche poprawek i detalu, maly pseudo renderek testowy aby zobaczyc jak by te piekne elektrody mogly by wygladac.

 

franekglowki1ud2.jpg

franekglowki2am3.jpg

 

 

Ps. Klicek natknalem sie na twoja refke, no mozna powiedziec, ze masakrycznie fajnie sobie poradziles z tym modelem, miszczyk. Tak sie troche poprzygladalem im, jakbys zrobil troche bardziej kwadratowa glowke z lekka i z tym podbrudkiem cos zrobil - w orginale mi sie wydaje troche wiekszy i tez bardziej taki kwadrotowy, to juz by byla naprawde rewelacja - model nie do pokonania. PZDR dla wszystkich walczacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności