Skocz do zawartości

Zakup playa 3


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No cóż, pomyśl czy na pewno będziesz z tego korzystał, rozważ wszystkie za i przeciw (Dużo grasz? itp). Wkoncu 2K Golda to sporo kasy. Na pewno jest to gadżet XXI wieku i ładnie będzie się prezentował przy 40" plaźmie którą na pewno masz ;)

 

Ja OSOBIŚCIE kupiłbym sobie jakieś pożądne combo do basu + RAM :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO w tym momencie bardziej opłaca się kupić XBoxa 360 niż playa - jest tańszy a wyszło na niego więcej fajnych gier jak na razie, być może play będzie gonił, no ale póki co to jest w dupie jeżeli chodzi o tytuły...

 

tak czy siak będziesz miał z tego masę zabawy, sam się ślinię na jakąś konsolkę, ale na razie mam poważniejsze wydatki (samochód).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak do tego podchodzisz :P

 

Zresztą na playa pójdzie trochę więcej kasy niż 2k -> biorąc pod uwagę że pewnie jeszcze kilka rzeczy będziesz musiał dokupić (chociażby gry) albo też "poprawić" (zflashować) konsolkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy spojrzeć na rankingi konsol 3rd generacji;)

 

NINTENDO WII

 

W każdej tabelce nintendo bije na głowę rywali. no chyba ze chcesz pokazac kolegom ps3 i powiedziec jakie jest ekstra w środku, pokazać ze ma mp3, internet i niewiadomo co jeszcze i pochwalić sie jaki sobie super drogi sprzęt kupujesz... wtedy ps3. bo na razie to ani grami ani grywalnością ps3 nie świeci;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

IMHO, jeśli zarabiasz >3k PLN miesięcznie i masz monitor HD albo rzutnik to kupuj, bo fajnie się filmy na BR ogląda :) Jeśli nie masz jeszcze HDTV to ja bym najpierw w to zainwestował.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam plazme z HD - tzn to zakup brata ale wisi w wspolnej chacie i to żaden problem. Koszt to też nie problem bo mam odłożone 2k-pln a zaraz mam wypłate i odłoze jakies 800pln do tego.

 

Chodzi o to że nie mam jakiekogs konktretnego wydatku, w pieca nie inwestuje bo i nie spędzam przed nim tyle czasu i nie mam takich potrzeb - a nie ma jak ta wygoda - play, piwo i laysy - przynajmniej tak miałem przy plaju jedynce i dwojce, bo przechodziłem przez nie.

 

Zastanawiam się na playem bo to właśnie na playu 1 i 2 bawiłem się cały czas, nie ma na xboxa takich gier jak gt5, mgs tekeny itp - dlatego też pierwsze o czym pomyslałem to była właśnie trójka.

 

Nigdy nie obstawałem za nintendo i raczej nie będe, a z przenosnych konsol nie korzystam bo nie mam kiedy (praca, dom, praca, dom) a że czesto sie nudze w domu to mnie naszła mysl....

 

Wiem że gry są drogie no ale takie życie... zresztą nie potrzebuje 5 gier na miesiąc żeby miec sie przy czym bawić - 2 pady, karta i jakis racer wystarczy na pare miechow aby ponabijac rekordziki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 2k na PS3 to mało. No chyba że potrafisz grać w jedną grę przez parę miesięcy zani9m zarobisz na następną.

 

Ja polecam PSP.

 

EDIT.

 

Możliwości Xboxa 360 już się skończyły. A PS3 skończą się za 2 lata :D

 

Xbox sucks....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne że bierz, ja też planuje zakup i to tylko dla tego że tylko na PS3 będzie Granturismo 5 i Killzone 2.

 

PS. Granturismo HD jest do ściągnięcia za darmo z PS Store, Granturismo Prologue będzie jeszcze w tym roku też za darmo do ściągnięcia jako wstęp do Granturismo 5.

 

Ja tam bym się nie bawił w żadne X360 ;] PS3 to teraz przyszłość.

 

Taka konsola to dobry sposob na zajęcie się czymś jak masz do wyrenderowania coś większego, w tym czasie można pośmigać po necie na konsoli i w coś pograć ;]

 

PS. dołóż jeszcze 300 zł i kup Starterpacka, będizesz miał 2 gry i 2 pady za 300 zł więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm no narazie z plejem3 jest taki problem, ze gier, w ktore mozna pograc, jest naprawde malo (góra 5) i sama konsola jest dosc kosztowna (+- 2k.). X360 w Twoim wypadku nie bylby taki zly. Piszes,ze na Xa nie ma gier takich jak gt5,mgs, tekken - to fakt, ale na ps3 tez jeszcze ich nie ma:) Za to na xboxie masz w tej chwili: ze scigalek - Project Gohtam Racing 3(czwarta czesc w drodze), ForzaMotorsport 2 (genialny symulator - bije na glowe modelem jazdy gran turismo, wiem bo gralem we wszystkei czesci gt i to baardzo duzo:)). Dalej bijatyki - DeadOrAlive4 - miód na szybkie miting z kumplami, nawet jesli ktos nie umie grac po kilku walkach łatwo sie wkreca + dla bardziej wymagajacych - techniczna VirtuaFigter5. Co do gier typu MGS - przyjrzyj sie np. GearsOfWar lub Bioshock(jak zreszta kilka innych).

Jeszcze kwestia finansowa - X360 kosztuje w tej chwili kolo 1300-1400pln. To plus reszta sianka z twojej skarbonki zapewni Ci swietna konsolę + drugi pad + kilkanascie gier(ceny niektorych tytulow sa bardzo niskie).

Radze Ci rozwazyc opcje Xboxową - ja tez sie dlugo opieralem i w koncu obok pleja2 stanal Xbox360, ktorego zakupu w ogole nie zaluje, a wrecz przeciwnie:D

 

Piona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek - ale ... Do GT5 będzie pełny support przez net, setki nowych samochodów i prawie pełna zamknięta lista wszystkich tras na świecie, w tej chwili ma być około 1000 aut a chcą dobić poprzez ubdate`y do 5000 i możliwość za kase zamówienia indywidualnego samochodu. W Forze tez grałem ale dla mnie jest bardziej plastikowa, wole prawdziwe Turismo i pełną listę aut które urodziły się turismo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin

Co do Gt5 - wiesz to nie jedyna gra na konsole i nie tylko 'pojedynek' miedzy FM2 a GT5 (jesli taki w ogole istnieje?) powinien decydowac o wyborze konsoli:) Poza tym, jak to zwykle w granturismo 1000 samochodow = 50 wersji skyline'a, 30 wersji 350z itd. itp. Zreszta obiecanki cacanki sa specjalnoscia Polyphony wiem bo dla GranTurismoMobile zakupilem PSP chyba ze dwa lata temu a piespi lezy i sie kurzy a gtmobile nie widac.

Takze wydaje mi sie, ze lepiej skoncentrowac sie na tym co jest lub co ew. bedzie w >najblizszej> przyszlosci.

Co nie zmienia faktu,ze w momencie kiedy na rynku beda GT5, Ratchet&Clank i pare innych to zakup ps3 bedzie wygladal calkiem sensownie. Pozyjemy zobaczymy;)

 

Hejah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xbox360 skresl na starcie a oszczedzisz sobie wielu klopotow... i wielkiego zawodu na koncu. Mialem PGR3 gralem i wrazenia namnie wcale niezrobil, tak jak pisalem wczesniej jedynie Gear of War gierka arcywspaniala wizualnie. No i jak jestes fanatykiem sportow samochodowych to najwazniejsza sprawa to, to ze tylko na PS3 pojawi sie F1. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm no narazie z plejem3 jest taki problem, ze gier, w ktore mozna pograc, jest naprawde malo (góra 5)

 

ok ale sam wiesz że to właśnie na konsolki sony wydanych zostało najwiecej, najbardziej chodliwych gier. Nie jest powiedziane że w przypadku 3 będzie klapa - nie ma takiej opcji.

 

sama konsola jest dosc kosztowna (+- 2k.)

 

ceną się nie sugeruje bo 2k pln mam, co najwyzej dojdzie mi dokładac. Ale startuje od 2k ktore są i ktore dostałem.

 

X360 w Twoim wypadku nie bylby taki zly

 

od samego poczatku byłem przeciwny x360, tzn nie tyle przeciwny co poprostu obstawałem za plejem

 

Piszes,ze na Xa nie ma gier takich jak gt5,mgs, tekken - to fakt, ale na ps3 tez jeszcze ich nie ma Za to na xboxie masz w tej chwili: ze scigalek - Project Gohtam Racing 3(czwarta czesc w drodze), ForzaMotorsport 2 (genialny symulator - bije na glowe modelem jazdy gran turismo, wiem bo gralem we wszystkei czesci gt i to baardzo duzo). Dalej bijatyki - DeadOrAlive4 - miód na szybkie miting z kumplami, nawet jesli ktos nie umie grac po kilku walkach łatwo sie wkreca + dla bardziej wymagajacych - techniczna VirtuaFigter5. Co do gier typu MGS - przyjrzyj sie np. GearsOfWar lub Bioshock(jak zreszta kilka innych).

 

nie ma i nigdy nie będzie, porównywanie mgs do bioshocka jest szczytem niewiedzy - to zupełnie dwie inne gry, których nie sposób porównywać (fani zrozumieją), PGR grałem, virtue i dead or alive grałem - nie ma tylu ciosów i kombinacji co w przypadku tekkena - nie wiem moze to przywiazanie do starych tytułów ale w to się łupało, najpierw salony, by potem siasc na pierwszej konsoli soniacza w chacie (z wypożyczalni) potem zakup.

 

Radze Ci rozwazyc opcje Xboxową - ja tez sie dlugo opieralem i w koncu obok pleja2 stanal Xbox360, ktorego zakupu w ogole nie zaluje, a wrecz przeciwnie

 

rozważam ale ciagnie mnie do playa, dlatego fajnie przeczytac wszystkie za i przeciw - z drugiej strony norma że nie załujesz wymiany ps2 na x360 - to całkiem inna półka technologiczna, z tym że odnosze wrażenie że play 3 przebije go na głowe.

 

No i taka mysl - po co inwestowac teraz w 360 skoro za pół roku jak to ktos napisał wszystko bedzie tansze i bede mógł kupic playa3 - z tym ze jak kupie potem playa3 to teraz bez sensu kupowac 360siątke - troche to nielogiczne, bo i tak i tak wydatek, a w momencie gdy za rok będe kupował ps3 to będzie juz wychodziła 4 więc to też sie mija z celem. To taj jak bym teraz miał sie przesiadac na playa 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej nie porownuje bioshocka z mgsem :) zarzucilem tylko tytulami z podobnej polki - czyli action/adventure (chyba obie sie zaliczaja rajt?).

 

Co do zakupu - to przeciez i tak Ty zadecydujesz:) Ktorej konsoli bys nie wybral (nawet wliczajac Wii) to mysle, ze i tak bedziesz zadowolony:D

 

ps. tekken bardziej skomplikowany od virtua fightera?!? OMG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano Iphone; człowieniu lans na maxa :)

mam Xboxa; powiem Ci z perspektywy na razie nie zarabiającej osoby.. przestałem używać :D wole wydać na co innego niz 200pln na jakąś durną grę :/ a starszych nie bede o takie rzeczy; na gitare za duzo wydaje ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale psp to przenosna a ja naprawde tego nie potrzebuje, bo co mi za roznica ze bede siedział w chacie i grał w psp z grafika z playa2 conajwyzej, albo na playu 3 z miazdzaca grafa i grywalnoscia.

 

Nie wiem, jak znam zycie to dozbieram i pojedziemy jednak z Klickiem do tych japonek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak już się zdecydowałeś na playa to kupuj w ciemno :D Na pewno nie będziesz żałował, te nowe konsolki wgniatają w ziemię po prostu :)

 

Jak już dokupisz też drugiego pada to daj znać - wpadnę do ciebie trochę popykać w to cudo ;)

 

przenośne konsolki sprawdzają sie w pociągu albo na wykładach, nie mógłbym w domu grać na tak małym ekraniku, kiedy obok stoi wypasiony telewizor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla obecnych gier, by pograć tuż po kupnie w coś konkretnego, to xbox 360.

Ale PS3 się rozkręca i pomimo wszystko warto go kupić, jeśli nie przeszkadza ci to, że na pewne tytuły parę miesięcy poczekasz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już miałbym kupować to bym kupił za jakiś czas jak będzie tańsze i będzie więcej gier:D

 

Hej - mam do wydania 2000pln i nie wiem co z nimi zrobić

 

jak nie wiesz, co z nimi zrobić to nie rób nic:D albo się zastanów czy Ci sie zaraz ten play nie znudzi:D ja tak jakiś czas temu kupiłem sp2, pograłem 3 tyg i już była oferta na allegro:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uh, news :)

 

Demo Granturismo 5 będzie już 20 października, a pełna wersja ma premierę 13 Grudnia.

Niestety Demo będzie płatne i na nasze realia wyniesie jakieś 110 zł choć i tak moim zdaniem warto bo będzie to coś więcej niż demo, większość gier wyścigowych będzie oferowało mniej samochodów i tras niż demo granturismo5 ;]

 

W dniu premiery lece do sklepu po PS3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę tutaj zapalonych graczy :). Jeżeli ktoś by był zainteresowany to mam do sprzedania właśnie PS 3 . Jest raptem 3 tygodniowa. Z konsolą jest wszystko ok, po prostu w gorącej wodzie kąpany kupiłem i pośpieszyłem się, boleśnie i drogo przekonałem się że mnie to wszystko już nie kręci. Miałem playa 1 , 2 i od dwoch lat przerwa w graniu, wiecie koniec studiów, praca obowiązki :). Jeżeli ktoś by byl chętny to zachęcam, jest to wersja starter pack z dwoma grami i dwoma padami, w sklepie stoją ok 2200-2400 zl tzw . Jako że sprzęt ma już 3 tygodnie cena jest oczywiście do uzgodnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako fan (nie fanboy) playstation polecam PS3 bo sprzęt jest wart (nawet w obecnej chwili) swojej ceny. O gry można być spokojnym. Combo PSP + PS3 to fajna zabawa w remote play (wierzcie lub nie ale mi sie przydało :P)

 

PS: Jak ktoś z forum posiada ps3 to niech wyśle do mnie PM z PSN ID :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam obie konsole i mimo ze faktycznie x360 jest tanszy i jest wiecej gier to ostatnio bardzo duzo gram na ps3/ duzo cichsza konsola - darmowy online ;) i coraz wiecej gier

 

te GT5 wychodzi zdaje sie 20 pazdziernika - a filmy na blu rayu wygladaja kosmicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności